Şimdi Ara

Huawei IDEOS X5 İnceleme,S.S.S,Kullanıcılardan Tavsiyeler,Root ve Custom Rom (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
978
Cevap
14
Favori
79.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ses tanıma sistemi sonradan yüklenen bir programla mı oluyor yoksa telefonun orijinalinde gelen bir özellik mi?
  • geçen kurcalarken farkettim böyle bir özellik olduğunu yanlış hatırlamıyorsam türkçe dil desteği yoktu onu da bulup kurdum ve şu anda sorunsuz çalışıyor

bu mesajda ses tanıma sistemi ile yazılmıştır
  • Bu telefon için üç ayrı konu açılmış, hepsinde çok yararlı bilgiler var fakat sayfalarıda bir o kadar fazla.
    kulak_kiri boş bir zamanında telefon için gerekli ayarları ve kullanışlı uygulamaları bu başlık altında ilk sayfaya ekleyebilir misin?
    senden çok şey istiyoruz, Allah razı olsun birçok konuda aydınlattın bizi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

geçen kurcalarken farkettim böyle bir özellik olduğunu yanlış hatırlamıyorsam türkçe dil desteği yoktu onu da bulup kurdum ve şu anda sorunsuz çalışıyor

bu mesajda ses tanıma sistemi ile yazılmıştır

Ses tanıma özelliğini duymuştum ama bu kadar süper olacağını tahmin etmemiştim
  • evde internetim yok şu anda cepten giriyorum birkaç gün içinde üst komşu kablosuzunu açarsa toplamaya çalışırım . ama olmazsada kusuruma bakmayın
  • açık havada çekilen video süper
  • ürünü inceleyen arkadaşlar. artı ve eksilerini ayrıntılı belirtirse hepimiz için çok iyi olur.
    bende 3 gune kadar sipariş vermek istiyorum, ama kararsızım. Yardımcı olmuş olursunuz buradan..
  • Telefonu almak istiyorum Turkcell Tim'lerden TARİFESİZ olarak alabilir miyim ? Alabilirsem kaça gelir ? Nakit verecem.
  • ben timden aldim 570 e
  • nakit mi ?
  • k.kartina takasitle.bunu boyle sormak yerine konulari dolassan yuz kere felan konusuldu
  • http://www.darty.com.tr/e_commerce/CEP-TELEFONU/HUAWEI/U8800-IDEOS-X5-p-56867-c-000000.htm

buyrun 569 tl world 11 taksit alırsanız 113 tl worldpuan kazanıyorsunuz bugün son gün
  • öncelikle telefonunuz hayırlı olsun, güzel bir inceleme yapmışsınız teşekkür ederim.

ofisteki arkadaşımla bu telefondan almak istiyoruz. acaba outlook, gmail vs performansı ve kullanışlılığı nasıl?
  • shadow guardian ve backstab inceleyip
    çalışıp çalışmadığını kontrol edermisiniz
  • @buyaz : shadow guard. sorunsuz çalışıyor diğerini ayın 4 ünden sonra inceleye bilirim anca çünkü bütlerim var

@GUERRA hocam outlook hiç kullanmadığımdan bi yorum yapamayacağım ancak gmailime mail geldiğinde (eğer netimde açıksa) mesaj gelmiş gibi uyarı verip üst panelde(batarya durumu , çekim gücü vs. olan) beliriyor.

ayrıca
    @4ssc1 elim bir kaza sonucu telefonu elinden düşmüştür ve durum ilk mesaj editlenerek eklendi bunuda darbe testi olarak algılayabiliriz
  • Hocam inceleme çok güzel olmuş elinize sağlık.
    Telefonun şarjı tamamen bittikten sonra kaç saatte doluyor?
  • beğendiğinize sevindim ben teşekkür ederim. yaklaşık 1 buçuk saatte şarj oluyor
  • arkadaki kameradan görüntülü görüşme yapılabiliyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: taner011

arkadaki kameradan görüntülü görüşme yapılabiliyormu

Ayna gerekir sanırım.
  • Arkadaslar telefonu alalı 1 hafta oldu HB den aldm 3 gun de geldı . Oncelıkle telefon super . ama benm telefon da cogu oyunda hafıf taklmalar oluo ornegn pes 2011 de real fotbolda . kulak kırı arkdsm sen dede bole bsey oluomu gercı yukledgn vıdeolarda ole bı sorun gozukmuo ama . bende takılıo oyunlar acaba neden olabılr , sd kartı almdm daha telefonn hafzasına yukluom ondan mı mıdır . donmaması ıcın ne yapmam lazm .. ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.