Şimdi Ara

Huawei IDEOS X5 İnceleme,S.S.S,Kullanıcılardan Tavsiyeler,Root ve Custom Rom (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
977
Cevap
14
Favori
79.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar abime bu telefonu almıştım ama ekranın içi çok toz olmuş bana servise gönder diyor. Servise nasıl göndericem? Hangi servise? ayrıca prosedür nedir?işlemler nasıl yapılır kısaca anlatabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

Arkadaşlar abime bu telefonu almıştım ama ekranın içi çok toz olmuş bana servise gönder diyor. Servise nasıl göndericem? Hangi servise? ayrıca prosedür nedir?işlemler nasıl yapılır kısaca anlatabilir misiniz?

custom rom veya root varsa telefona baştan temiz orjinal yükleme yapın timden aldıysanız time verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: g.a.d.d.a.r

quote:

Arkadaşlar abime bu telefonu almıştım ama ekranın içi çok toz olmuş bana servise gönder diyor. Servise nasıl göndericem? Hangi servise? ayrıca prosedür nedir?işlemler nasıl yapılır kısaca anlatabilir misiniz?

custom rom veya root varsa telefona baştan temiz orjinal yükleme yapın timden aldıysanız time verin

telefonda root filan yok. hızlıaldan aldım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: g.a.d.d.a.r

quote:

telefonda root filan yok. hızlıaldan aldım.

hepsi kvk çıkışlı olmayabiliyor. hızlıalı arayıp servisi sorabılırsınız. root rom olmadıkça sorun olmaz

• arkadaşlar müzik çalar arıyorum var mı tavsiyesi olan?

poweramp, playerpro, miui music haricinde bekliyorum tavsiyeleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

arkadaşlar müzik çalar arıyorum var mı tavsiyesi olan?

Poweramp'nin neyini begenmedin merak ettim dogrusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gary_1907

quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

arkadaşlar müzik çalar arıyorum var mı tavsiyesi olan?

Poweramp'nin neyini begenmedin merak ettim dogrusu

kullanışlı ancak ses kalitesinde bi farklılık yok gibi :/
  • K.bakmayın.
    Bu ideos X5'de ışık sızması nerede oluşuyor acaba resim felan göremedim,biri yardımcı olursa çok sevinirim.
  • Selam beyler, ben telefonu yeni rootladım, telefonda hazır gelen 2.2 rom'u kullanıyorum, telefonda hazır gelen demo oyun ve bi kaç programı sildim fakat Layar ve HiSpace ikonları hala duruyor, onları nasıl silebilirim, ikonlara basınca programlar silindiği için çalışmıyor, sadedce ikonları kaldı, yardım ederseniz sevinirim.

Edit: HiSpace i buldum /system/app/AppServer_en.apk olarak gözüküyor, Layar'ı hala bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi draconist -- 27 Mayıs 2012; 17:28:51 >
  • ankarada root işlemi yapıcak iyi bi telefoncu varmı? varsa nerde? nekadar öderim?
  • dotum biraz arasan kendin bile halledebilirsin büyütecek bişeyi yok ben kendim cihazı satın aldığım günün ertesi günü aşağıdaki linkten sırayla yaptım cillop gibi oldu. yine de tercih senin .

http://www.safakaksoy.com/android/huawei-u8800-ideos-x5-aurora-ics-kurulum-rehberi.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: unalb01370

ankarada root işlemi yapıcak iyi bi telefoncu varmı? varsa nerde? nekadar öderim?

dotum biraz arasan kendin bile halledebilirsin büyütecek bişeyi yok ben kendim cihazı satın aldığım günün ertesi günü aşağıdaki linkten sırayla yaptım cillop gibi oldu. yine de tercih senin .

http://www.safakaksoy.com/android/huawei-u8800-ideos-x5-aurora-ics-kurulum-rehberi.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanemre8

quote:

ankarada root işlemi yapıcak iyi bi telefoncu varmı? varsa nerde? nekadar öderim?

dotum biraz arasan kendin bile halledebilirsin büyütecek bişeyi yok ben kendim cihazı satın aldığım günün ertesi günü aşağıdaki linkten sırayla yaptım cillop gibi oldu. yine de tercih senin .

root işlemini yapalı bi süre oldu cvp için tşkler. ice cream yükledim. yanlız telefonda bi süredir bi yavaşlama var. ilk yüklediğim zamanki gibi değil.bunu nasıl çözebilirim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: furkanemre8

quote:

root işlemini yapalı bi süre oldu cvp için tşkler. ice cream yükledim. yanlız telefonda bi süredir bi yavaşlama var. ilk yüklediğim zamanki gibi değil.bunu nasıl çözebilirim.

bende de aurora ice cream var dostum. İlk kurduğumda kusursuzdu neredeyse, yalnız söylediğin şey uygulamalardan ve yetersiz bellekten kaynaklanıyo diye düşünüyorum. Es task manager programını yükle derim. Açıkcası ben de pek tecrübeli değilim sadece araştırmalarım ve incelemelerim sonucu ulaştığım bilgiler. Belki forumdan başkaları konu hakkında bilgi sahibidir. Saygılar.

• ACİLLLL
    arkadaşlar telefonumun touch screnni birden çıktı ve şimdi çalışmıyor. izmirdeyim kvk yapar mı garanti dahilinde. ücret ister mi acaba? acil cevplarınızı bekliyorum.yapmazsa ekranı nerden nasıl bulabilirim. bikaç yere baktım çok pahalı 80-90 lira fiyat çekiyorlar. izmirde var mı yapan yer acaba?
  • Şu an navigasyon için hangi programı tavsiye ediyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThbrK

Şu an navigasyon için hangi programı tavsiye ediyorsunuz?

Ben şunda igo kullanıyorum. Ama x5i degistireli çok oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.