Şimdi Ara

Huawei IDEOS X5 İnceleme,S.S.S,Kullanıcılardan Tavsiyeler,Root ve Custom Rom (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
977
Cevap
14
Favori
79.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün gripin konserine gittim arkadaş aradı beni telefonu açtım ses okadar rahat duyuluyordu ki neyse konuştuk ve yanıma geldi sordum sesim nasıl geliyordu diye "sen turkcell e mi geçtin şu 4 çeker zımbırtısından mı yaptın" dedi

buda konuşma örneği olarak kayıtlara geçti
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

bugün gripin konserine gittim arkadaş aradı beni telefonu açtım ses okadar rahat duyuluyordu ki neyse konuştuk ve yanıma geldi sordum sesim nasıl geliyordu diye "sen turkcell e mi geçtin şu 4 çeker zımbırtısından mı yaptın" dedi

Yaşamın her anı test

• quote:

bugün gripin konserine gittim arkadaş aradı beni telefonu açtım ses okadar rahat duyuluyordu ki neyse konuştuk ve yanıma geldi sordum sesim nasıl geliyordu diye "sen turkcell e mi geçtin şu 4 çeker zımbırtısından mı yaptın" dedi

bayağı iyiymiş o zaman :) şu şarj olayını da sağlamca bi test edersen çok sevinirim :)
  • Dostum aynen ya sen belki yüz kere söyledin bazı şeyleri de adam nanay..
    quote:

Orijinalden alıntı: bring to front

o konuyu açan arkadaş sadece kendi forumu ile ilgilendiği için öyle bişey yapamıyor.
  • hocam genel olarak 1 gün gidiyor (oyun , internet, ufak tefek tel görüşmeleri, pek müzik ve film yok, yaklaşık 2-3 saat oyun yine 2-3 saat kadar internet (wifi veya 3g) (arada da deneme amaçlı 15-20 dk gps)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 22 Haziran 2011; 23:51:59 >
  • açamadığım shadow guardianı çatım haberiniz ola
  • quote:

açamadığım shadow guardianı çatım haberiniz ola

Ne yapmak gerekiyormuş peki açmak için?
  • galaxy s için olan oyunu değilde htc desire için olanı kurmak gerekiyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şehr-i Hüzün

Video çekimi hariç güzel cihaz. İnceleme için teşekkürler, çok güzel olmuş. Bu kadar bol videolu bi' inceleme görmemiştim.

Bunlar da cihazın ana başlığında bir kullanıcının paylaştığı fotoğraflar, bence gayet başarılı.

quote:

Orijinalden alıntı: BayCC

Cihazın fotoğraf çekmesine örnek olması için Kayseri-Erciyes Dağı'na çıkarken iki adet çektiğim fotoğrafı koyuyorum.
    Bence gayet güzel.
     Huawei IDEOS X5 İnceleme,S.S.S,Kullanıcılardan Tavsiyeler,Root ve Custom Rom

bu fotoğrafları kim paylaştıysa bilerek veya bilmeden hatalı bir iş yapmış..

örneklerdeki manzara fotoğrafı HUAWEI X5 ile çekilmiş ancak çiçek fotoğrafı SAMSUNG SGH F480i ile çekilmiş haberiniz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: antique

bu fotoğrafları kim paylaştıysa bilerek veya bilmeden hatalı bir iş yapmış..

örneklerdeki manzara fotoğrafı HUAWEI X5 ile çekilmiş ancak çiçek fotoğrafı SAMSUNG SGH F480i ile çekilmiş haberiniz olsun

Tesadüfe bakın ki ben de sadece ilk fotoğrafın exif bilgisine bakmıştım.

• fake fotoğraf tamam ama amaç nedir onu anlayamadım :)
  • bir sonraki telefonun bu olucak gayet güzel bi telefon
  • inceleme için teşekkürler kulak kiri ..

bu arada bende ilk fotografa bakmıştım
  • çok iyi bir inceleme olmuş eline sağlık aklımdaki tüm soru işaretleri gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeFFreY.JeY

fake fotoğraf tamam ama amaç nedir onu anlayamadım :)

Yanlışlıkla koymuş olabilir. İnsanlık hali...
  • ben teşekkür ederim arkadaşlar. beğenmenize sevindim
  • şimdi ya arkadaş 2'sini de google'dan aratıp, bilgilerine bakmadan löp diye koydu, ya da gerçekten dağlara gitti, fotoğraflarının hepsini bilgisayara attı, o sırada 2. resmi telefonuyla çektiğini sanıp koydu, ancak yanıldı.

evet, katil kim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gary_1907 -- 23 Haziran 2011; 19:07:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

Kardeş sokak süper. Neresi orası acaba. COD için çatışma sokağı olur tam. :D

hacı kars da bi sokak. bu en masumu daha ne çatışma alanları çıkarburdan (malum %90ı rus yapıtı)
    bu arada cvp geç oldu k. bakma
  • Süper çalışma olmuş zahmete değmiş ellerin dert görmesin
  • bu mesaj ses tanıma sistemi ile yazılmış olup kılavyeden tek bir tuşa bile dokunulmamış tır

edit yanlış bilgi verdim için özür dilerim sadece konuşmayı açma tuşuna dokunmuştur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 24 Haziran 2011; 20:44:41 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.