Şimdi Ara

### HUAWEI IDEOS X5 | (02.03.2012) B528 2.3.5 ROM & Atmel Fix | & S.S.S ### (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.197
Cevap
24
Favori
312.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Telefonumda 2.3 ilk çıkan beta yüklü hala kimse yadırgamasın tam sürüm çıkana kadar yükseltmeyi düşünmüyorum beta2de imei silinmesi vs oluyormuş ondan korktuğum için yapmadım root olaylarınada girsemmi bilmiyorum bir sorun olur mu sizce, birde telefonum 2gündür yavaşladı ama böyle küçük oyunlarda olsa oyunlara ilk girdigimde oynarken kasma vs oluyor, 2 dakka sonra düzeliyor oynadıkça bu sorun neden olabilir telefona reset atabiliyor muyuz , pcde nasıl formatsa telefondada ondan işte ..
  • Kulaklığım kırıldı Bana önerebileceğiniz 20-30 lirayı geçmeyecek mikrofonlu ya da mikrofonsuz kulaklık öneriniz var mı ?
    Not : mikrofonluysa bizim huawei'e uyuyorsa yanına uyduğunu belirtir misiniz sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umidigo

Kulaklığım kırıldı Bana önerebileceğiniz 20-30 lirayı geçmeyecek mikrofonlu ya da mikrofonsuz kulaklık öneriniz var mı ?
    Not : mikrofonluysa bizim huawei'e uyuyorsa yanına uyduğunu belirtir misiniz sağolun.

3.5 mm jack girişi senin telefona dahil %90 civarında alete uyar laptop mp3player telefonlar felan.
    önerim 40 liraya sennheiser mx 370 alman pişman olmassın. bende var.
  • Benim batarya bi yuzde 5 gosteriyo bu yuzde 30. Bi dusuyo bi azaliyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar dikkatli olun pin kodunu üst üste hatalı girdiğinizde hattı kitliyor ve puk kodu istiyor. Buraya kadar herşey normal. Fakat Puk kodu girmek için ekran gelmiyor. Operatorünüzle yada servis sağlayıcınızla görüşün diye bir uyarı çıkıyor. Dikkat edin puk kodu girilmiyor ben başka bir telefona takıp öyle açtım hattımı.
  • arkadaşlar bende 2,3 beta 1 var alltaki 4 dokunmatik tuş ekrana dokununca yanıyor yani 2,2 deki gibi ortama göre ışık yanıp veya sönük durmuyor bunda nasıl ayarlayabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Benim batarya bi yuzde 5 gosteriyo bu yuzde 30. Bi dusuyo bi azaliyo.

Bende de orjinal romda oluyordu, kapatıp açınca düzeliyordu.
  • Ben 2.3.5 beta v2 kurduktan sonra batarya daha hızlı bitmeye başladı. Kullanmasam bile hızla tükeniyor önceki 2.2.1 'e göre. Şu anda batarya kalibrasyonu yapmak istiyorum. Ancak ClockWorkMod programı lazım. 2.3.5 için çıktımı? Elinde olan varsa paylaşırsa sevinirim.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: umidigo

Kulaklığım kırıldı Bana önerebileceğiniz 20-30 lirayı geçmeyecek mikrofonlu ya da mikrofonsuz kulaklık öneriniz var mı ?

3.5 mm jack girişi senin telefona dahil %90 civarında alete uyar laptop mp3player telefonlar felan.
    önerim 40 liraya sennheiser mx 370 alman pişman olmassın. bende var.

Senhayzerden sasmam
  • bu beta 2 iyi hoşta arkadaş 15 gün oldu kredi kartı bilgilerime bakamıyorum işcep uyumlu değil diyip duruyor yükleyemedim bir türlü beta1de yoktu bu sorun vay arkadaş.
  • 2.3.5 beta 2 kullanıyorum şarjı inanılmaz iyileşmiş. şebeke yi elle avea 2g seçtim. internet kullanmadığım için sadece 2g ağları kullanı seçtim.

şu an pil kullanımda , fişten çekildikten sonra 3 gün 3 saat görünüyor. kalan şarj %53

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cLk -- 24 Aralık 2011; 12:22:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: croatan

arkadaslar bir soru daha sorucam örn. superoneclick ile root olduk diyelim geri nasıl unroot olucaz?

cevap vericek kimse yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

arkadaslar bir soru daha sorucam örn. superoneclick ile root olduk diyelim geri nasıl unroot olucaz?

cevap vericek kimse yok mu

Dilerseniz superoneclick kurup programa bir göz atın. Root seçeneğinin 2 yanında Unroot da olduğunu göreceksiniz .
  • Cihazı root'lu ve overclock ile (1.0 ghz yada 1.2 ghz ) ortalama batarya bitiş süreleri ne kadar dır . Tabiki kullanım şekillerini de yazmalarını rica edeceğim .

• quote:

Orijinalden alıntı: cLk

2.3.5 beta 2 kullanıyorum şarjı inanılmaz iyileşmiş. şebeke yi elle avea 2g seçtim. internet kullanmadığım için sadece 2g ağları kullanı seçtim.

şu an pil kullanımda , fişten çekildikten sonra 3 gün 3 saat görünüyor. kalan şarj %53

siz telefonu pek kullanmıyorsunuz sanırım. sadece yanınızda taşıyorsunuz galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: hakaniko

quote:

Orijinalden alıntı: cLk

2.3.5 beta 2 kullanıyorum şarjı inanılmaz iyileşmiş. şebeke yi elle avea 2g seçtim. internet kullanmadığım için sadece 2g ağları kullanı seçtim.

siz telefonu pek kullanmıyorsunuz sanırım. sadece yanınızda taşıyorsunuz galiba

telefonla sadece bakışıyorlar galiba ben bile fazla kullanmamaya özen gösteriyorum 2 günü zor görüyorum

• beyler bu superoneclick le root olurken bende ikinci maddede program donuyor nedeni nedir bilen var mı bütün adımları kontrol ettim dogru yaptıgıma eminim . ?
  • orjinal rom a clockware 5.0.2.7 kurduğum zaman cihaz açılmıyor...sürekli reset atıyor...bu problemi çözen varmı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: pes1907

beyler bu superoneclick le root olurken bende ikinci maddede program donuyor nedeni nedir bilen var mı bütün adımları kontrol ettim dogru yaptıgıma eminim . ?

telefonun ADB server diye birkaç driverı eksiktir. ya hi-suite kurun. ya da telefonu pc ye bağlayın. mobile partner sürücüsü çıkar. aygıt yöneticisine girip tanınmayan aygıtın driverını, yol olarak o kısmı gösterip yükleyin.
  • arkadşlar acil yardım teli soperoneclick ile root ettim ve imei'yi yedekledim sonra superoneclick ile unroota bastım tel reset atıı ve program hiç ilerlemedi bende usb'yi çektim fakat unroot olamamışım nasıl yapcaz bunu yardım lütfen!!!
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.