Şimdi Ara

### HUAWEI IDEOS X5 | (02.03.2012) B528 2.3.5 ROM & Atmel Fix | & S.S.S ### (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.197
Cevap
24
Favori
312.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wéndigo

quote:

Orijinalden alıntı: hakaniko

quote:

Orijinalden alıntı: cLk

2.3.5 beta 2 kullanıyorum şarjı inanılmaz iyileşmiş. şebeke yi elle avea 2g seçtim. internet kullanmadığım için sadece 2g ağları kullanı seçtim.

şu an pil kullanımda , fişten çekildikten sonra 3 gün 3 saat görünüyor. kalan şarj %53

siz telefonu pek kullanmıyorsunuz sanırım. sadece yanınızda taşıyorsunuz galiba

telefonla sadece bakışıyorlar galiba ben bile fazla kullanmamaya özen gösteriyorum 2 günü zor görüyorum

bence telefon açık bile değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: croatan

arkadşlar acil yardım teli soperoneclick ile root ettim ve imei'yi yedekledim sonra superoneclick ile unroota bastım tel reset atıı ve program hiç ilerlemedi bende usb'yi çektim fakat unroot olamamışım nasıl yapcaz bunu yardım lütfen!!!

acil yardım arkadaşlar.bide beta 1 i bir daha yüklersek unroot olur muyuz?
  • quote:

quote:

arkadşlar acil yardım teli soperoneclick ile root ettim ve imei'yi yedekledim sonra superoneclick ile unroota bastım tel reset atıı ve program hiç ilerlemedi bende usb'yi çektim fakat unroot olamamışım nasıl yapcaz bunu yardım lütfen!!!

acil yardım arkadaşlar.bide beta 1 i bir daha yüklersek unroot olur muyuz?

neyse arkadaşlar gerek kalmadı ikinci denememde unroot oldum ve imei'yi de yedekledim allah şükür sağolun varolun
  • Offical 2.3 Beta1'i değiştirmeyi düşünmüyorum, belki full sürümü yüklerim.

### HUAWEI IDEOS X5 | (02.03.2012) B528 2.3.5 ROM & Atmel Fix | & S.S.S ###
  • 2.3 beta 2 yükledim. Cwm yükleyip kerneli de yükleyeceğim ama Ses açma/kısma+power tuşlarına birlikte basınca pembe ekran gelmiyor tel. hızlıca açılıyor. Pembe ekran dosyalarını indirdim nereye atmam gerekir. Bir de 2.3'ü yükledikten sonra gelen uygulamaları sinir oldum root olduğun halde silemedim nasıl silebilirim ? Yardımlarınızı bekliyorum. Bu 2 sorunu da halledince tel. cillop gibi olacak :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Waluigi -- 24 Aralık 2011; 22:16:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Waluigi

2.3 beta 2 yükledim. Cwm yükleyip kerneli de yükleyeceğim ama Ses açma/kısma+power tuşlarına birlikte basınca pembe ekran gelmiyor tel. hızlıca açılıyor. Pembe ekran dosyalarını indirdim nereye atmam gerekir. Bir de 2.3'ü yükledikten sonra gelen uygulamaları sinir oldum root olduğun halde silemedim nasıl silebilirim ? Yardımlarınızı bekliyorum. Bu 2 sorunu da halledince tel. cillop gibi olacak :D

kapatinca bataryayi da cikartin. yoksa hizli onyukleme oldugu icin boota giremiyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakaniko

quote:

2.3 beta 2 yükledim. Cwm yükleyip kerneli de yükleyeceğim ama Ses açma/kısma+power tuşlarına birlikte basınca pembe ekran gelmiyor tel. hızlıca açılıyor. Pembe ekran dosyalarını indirdim nereye atmam gerekir. Bir de 2.3'ü yükledikten sonra gelen uygulamaları sinir oldum root olduğun halde silemedim nasıl silebilirim ? Yardımlarınızı bekliyorum. Bu 2 sorunu da halledince tel. cillop gibi olacak :D

kapatinca bataryayi da cikartin. yoksa hizli onyukleme oldugu icin boota giremiyorsunuz.

Bataryayı çıkardıktan sonra girdim pembe ekrana recovery'i attım. Kernel dosyasını atıyım dedim şimdi de sd card'ı görmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Waluigi -- 24 Aralık 2011; 22:51:05 >

• Telefonun sarjinin az gitmesi sanki olaganustu bir durum.Kullanmazsan teli oyle gider tabi.Sonucta akilli telefon kullaniyoruz,sarj tabi dusecek
  • 30 aralık ta 2.3 full gelicekmi dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: istawrit34

30 aralık ta 2.3 full gelicekmi dersiniz?

30 aralık dediyse gelir bir aksaklık çıkmaz ise inş tam süründe sorunlar oluşmaz ufak tefek olursa sorun ele almazlar büyük sorun olusa yine mecburen el atarlar.
  • ben başka bi beta çıkarmadıkları için tam sürümde sorun olacağını sanmıyorum. gerçekten halledemedikleri bişey olduğunu düşünseler bi betayı daha denemek için yayına sokabilirlerdi bu arada
  • 2.3.5'te kernel yüklemek için Cwm'yi açıp apply update from sdcard dediğimde kartın içindeki dosyaları göstermiyor hata veriyor nasıl düzeltebilirim bunu ? Normalde telefon açıkken gösteriyor içindeki dosyaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Waluigi -- 25 Aralık 2011; 7:54:02 >
  • quote:

2.3.5'te kernel yüklemek için Cwm'yi açıp apply update from sdcard dediğimde kartın içindeki dosyaları göstermiyor hata veriyor nasıl düzeltebilirim bunu ? Normalde telefon açıkken gösteriyor içindeki dosyaları

choose zip from sdcard diyecejsiniz, apply ... degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta çıkarken açıkladıkları tarihten 1 gün önce çıkmıştı, 29 Aralık'ta gelebilir full sürüm :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

quote:

2.3.5'te kernel yüklemek için Cwm'yi açıp apply update from sdcard dediğimde kartın içindeki dosyaları göstermiyor hata veriyor nasıl düzeltebilirim bunu ? Normalde telefon açıkken gösteriyor içindeki dosyaları

Choose zip from sdcard diye bir şey yok ki. Acaba başka bir Cwm mi yüklemek lazım

Aplly update from sdcard diyince de E:failed to mount /sdcard (No such file or directory) diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Waluigi -- 25 Aralık 2011; 9:40:17 >
  • quote:

quote:

quote:

Choose zip from sdcard diye bir şey yok ki. Acaba başka bir Cwm mi yüklemek lazım

Aplly update from sdcard diyince de E:failed to mount /sdcard (No such file or directory) diyor.

Cwm ana menusunde install zip from sd card diyin.Acılan menude de choose zip from sd card diyin:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Cwm ana menusunde install zip from sd card diyin.Acılan menude de choose zip from sd card diyin:)

Cwm ana menüde install zip from sdcard yok işte

• S.a arkadaslar 1gb internet paketim var ama aylık yetmiyor facebook a 0.facebook dan girmek istiyorum ama açmıyor yardımcı olurmusunuz ???
  • Recovery 5.0.2.7 yükledim install zip from sdcard diyorum içindeki dosyalar gözükmüyo kartın
  • quote:

Recovery 5.0.2.7 yükledim install zip from sdcard diyorum içindeki dosyalar gözükmüyo kartın

Zipi telefonun kendi hafızasına atarak kurmayı deneyin. 2.3 te bazen bu tip sorunlar olıyor.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.