Şimdi Ara

Huawei Hg253s WAN/İnternet Şifresi Öğrenme (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
716
Cevap
77
Favori
170.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merak ediyorum sürekli soracağım aklımda ama unutuyorum, evine fiber gelen arkadaşlar mac adresi klonlamadan kullanabildiklerini belirtmişler, hiç Superonlinenin media converterı yerine fiber modül kullanıp da layer 3 switche (veya fiber modüllü routera) bağlayan var mı? Eğer sağlıklı çalışıyorsa süper olur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iyi aksamlar Pirelli DRG A226G modem kullaniyorum dun yeni bir modem aldim ancak bu sifre yuzunden kuramadim. Modemimin sifresini nasil ogrenebilirim?
  • muratai kullanıcısına yanıt
    AsusWRT portlandı ha Asus UK bana portlanamayacağını söylemişti. Helal Olsun Merlin grubuna. Siz kullanıyorsanız arayüzü atarmısınız? Saygılar

• Lady Gagalayan kullanıcısına yanıt
    eski pirelli modemde şifre yazıp 2220 mi ne sms atınca şifre kullanıcı adı ile web online işlem şifresi ile geliyordu... tabi tanımlı gsm noya...
  • hg253 ve hg255 lardan şifre size bulabilirim.!!!

• MasterJey M kullanıcısına yanıt
    ücret karşılığı yapacağını demiştin gerçekliği şüpheli...
  • Isterseniz, evenize gelip yapacam bunu,gerekirse sizin yeni router da kuracam.Ucreti karsilasirsaniz.

Sadece Istanbul.

Uzaktan da yapabilirim.Bir bilgisayar da teamviewer ve Virtualbox kurulmus ilmali.

• 2a yönetimini deniyorum. Paketleri görüyorum ancak kullanıcı adı, şifre gelmedi bir türlü. İnternet ışığı da yanmıyor.

• Adaptör hız değiştirme ve device managerdan adaptörlere modemin wan macini girme fikrinizle sorunu çözdüm hocam ve şifremi almış bulunmaktayım. Sana ve rehberi hazırlayan maxtreme teşekkür ediyorum.
  • HajHaj kullanıcısına yanıt
    Şifreleri alan kullanıcıların routerlar'ını belli bir süre sonra engelliyorlar diye biliyorum?

• Şu an için bir problemim yok. Xiaomi Mi WiFi 3 kullanmaya başladım bile.
  • HajHaj kullanıcısına yanıt
    Mac clonlama varmı onda?

• quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Adaptör hız değiştirme ve device managerdan adaptörlere modemin wan macini girme fikrinizle sorunu çözdüm hocam ve şifremi almış bulunmaktayım. Sana ve rehberi hazırlayan maxtreme teşekkür ediyorum.

Gecmis olsun, layer 2 paketlerin gecmesi icin baglantilarin denk olmasi gerekiyor, pes etmek uzereyken aklima gelmisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: NITRO

Mac clonlama varmı onda?

MAC clone var. Fiber kablosu evime kadar geldiği için yapma ihtiyacım olmadı ancak.
  • Bu yöntem HG658 V2 işe yarıyor mu deniyen var mı ?
  • Arkadaşlar ben "S" olmayan HG253 modelini kullanıyorum. Sizce hangi yöntem bana göre şifremi öğrenmek için? Yardımcı olursanız sevinirim. Yeni modem aldım çinden Xiaomi fakat kös kös oturuyor dolapta.
  • Arkadaşlar ben de S olmayan HG253 kullaniyorum. 2. Yöntemi tam olarak anlamadım. Bende 2. Bir modem-router var. Sade dille özetleyecek yada video rehber gibi bilgi verecek arkadaş var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: konix

Arkadaşlar ben de S olmayan HG253 kullaniyorum. 2. Yöntemi tam olarak anlamadım. Bende 2. Bir modem-router var. Sade dille özetleyecek yada video rehber gibi bilgi verecek arkadaş var mı?

Para karşılığında olsa bile biri yardımcı olursa çok memnun olurum. Fazla mesaj attigim için kusura bakmayın.

Edit: Superonline'ı arayıp HG253 modelini HG253S modeli ile değiştirmeyi talep ettim. Kabul ettiler. Bakalım işe yarayacak mı bu kadar meşakkat :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konix -- 20 Nisan 2017; 17:56:14 >
  • konix kullanıcısına yanıt
    PM cevap attim
  • konix kullanıcısına yanıt
    Bahsi geçen işlemi hg 253 ile kendim yaptım isterseniz hatırladığım kadarı ile size yardımcı olabilirim ücretsiz

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.