Şimdi Ara

Huawei Hg253s WAN/İnternet Şifresi Öğrenme (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
717
Cevap
77
Favori
170.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen hocam s modeli olmasa da aynı yöntem işe yarıyormuş. Ben hallettim. Emeği geçen herkese Allah razı olsun. Şimdi Mi router 3 kullaniyorum​.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi modemini kullanıyorum, AKK doldu ve AKK paketi aldım ancak hızım hala düşük. Huawei 255S takınca hızım normale dönüyor. Yazılımsal bir engel var karşımda, bu sorunun çözümü var mıdır?

Edit: Eve kadar fiber kablo geliyor diye mac klonlamamıştım, sorun buymuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HajHaj -- 21 Nisan 2017; 14:57:17 >
  • Bu yöntem HG658 V2 işe yarıyor mu deniyen var mı ? Y.S V100R001C163B013

Edit: Denedim olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyFlush -- 10 Haziran 2017; 2:14:13 >
  • @Maxtreme

Öncelikle teşekkürler 2. yöntem ile kullanıcı adı ve şifremi öğrendim ve yeni aldığım xiaomi router 3 cihaza girerek mutlu mesut kullanmaya başladım fakat ertesi gün durduk yere gpon cihazındaki los kırmızıya döndü, şimdi ne xiaomi ne de 253s çalışmıyor.

Sorun ne olabilir.
    Superonline değiştirilen modemleri anlıyor olabilir mi.
    Bu arada benim tek derdim wifi ve stabilizasyon. Akk ile ilgili sıkıntım yok, fazla fazla yetiyor zaten.
  • Arkadas huawei den sonra bir router takip double nat ta kullansaniz olmuyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: gunhan

Arkadas huawei den sonra bir router takip double nat ta kullansaniz olmuyor mu

olur, şifrenizi bulursaniz daha iyi tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nofearl -- 3 Mayıs 2017; 23:47:35 >
  • Ben kullaniyorum ip tv yi de tasiyor wifi dan da aktariyor sikinti yok gayet iyi de bulunca direkt takarsan ping cok dusuyor. 1 ms falan civari oluyor bir kere sifreyi alip yapmistim hiz 1 gbit oldu bu nasil oluyor.

• Hg253s ile 100mbit abonesi olup wireless ac powerline ile bu hızı dağıtsak sorun oluşturur mu? Deneylimli arkadaşlar yazabilir mi?
  • DivingDeep kullanıcısına yanıt
    yeni nesil powerlinelar ile gigabit hıza kadar paylaştırman mümkün... sorun olmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyFlush

Bu yöntem HG658 V2 işe yarıyor mu deniyen var mı ? Y.S V100R001C163B013

Ancak Şifre için süperonline'ye facebook'tan mesaj attım. Şifremi yolladılar.

Size wan şifrenizi facebook superonline mı verdi???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=126701585

Bir arkadaşımız(peusan) şöyle bir yöntemden bahsetmiş. Her model için uygulanabilir sanırım,denemekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drdogan79 -- 7 Haziran 2017; 3:44:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheContact

quote:

Orijinalden alıntı: CyFlush

Bu yöntem HG658 V2 işe yarıyor mu deniyen var mı ? Y.S V100R001C163B013

Ancak Şifre için süperonline'ye facebook'tan mesaj attım. Şifremi yolladılar.

Size wan şifrenizi facebook superonline mı verdi???

Arkadasin bahsettigi vdsl aboneligi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler vodafone fiberde , modemdeki fiber şifremi nereden öğrenebilirim ? jet fatura.com'daki şifremi oluyor modemdeki fiber şifresi ??

• helsloot kullanıcısına yanıt
    Fiber şifresi başkadır. Burda paylaşılan firmware ler ve diğer yöntemler Superonline ın sağladığı modemler için geçerli olduğu için sadece ilk mesajda bahsedilen man in the middle yöntemiyle şifreyi alabilirsiniz. Bir adet USB ethernet kartı işinizi görür.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

Fiber şifresi başkadır. Burda paylaşılan firmware ler ve diğer yöntemler Superonline ın sağladığı modemler için geçerli olduğu için sadece ilk mesajda bahsedilen man in the middle yöntemiyle şifreyi alabilirsiniz. Bir adet USB ethernet kartı işinizi görür.

vodafone online işlemlerde fiber şifresini gösteriyor ADSL şifresi diye geçiyor denemek için şöyle yaptım o resimdeki şifreyi kafadan attım kaydet dedim internet gitti giremedim , sonra online işlemlerde görünen şifreyi girdim şak diye geldi internet demekki oymuş

• helsloot kullanıcısına yanıt
    Adınıza çok sevindim keşke biz de o kadar kolay alabilsek şifreyi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maxtreme kullanıcısına yanıt
    Yani kendimiz piyasadan bulduğumuz bir hg253 modemle bu işi yapamayız,zira benim modem hg255.
  • Frontoza F kullanıcısına yanıt
    Baska biryerden temin ettiginiz modem ile kendi sifrenizi bulamazsiniz boşuna denemeyin . Ama size bir yöntem anlatayım. Superonline musteri hizmetlerini arayın. Modeminizin cekim gucunden memnun olmadiginizi, R3 serili modemlerden, yani HG253s model modemden talep ettiğinizi belirtin. Servis gelip evinizde eski cihazı alacak. R3 serili yeni cihazı güncelleyecek. Servis gittiginde yazilim dusurup sifrenizi alabilirsiniz. Yardım gerekirse pmden yardimci olabilirim.

• selamlar cümleten süperonline fiber abonesi oldum.bu hafta içi kurulum gerçekleştirilecek.huawei marka modem takılıcağından bahsettiler.biraz sıkıntılı ve çekim kuvvetinin az olduğu ile ilgili sitemizden öğrenmiş oldum. Elimde airties 5760 modemim var bu modem daha mı iyidir? destekliyorsa 5760'mı kurdursam modem olarak çok bilgi sahibi değilim önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  • gs_alper kullanıcısına yanıt
    Senin istediğin modemi kurmuyorlar dostum,kendi modemleri ile geliyorlar
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.