Şimdi Ara

Huawei G8 Ana Konu (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.698
Cevap
19
Favori
87.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun hoparlör sesi baya az çıkmaya başladı çözüm bilen var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim ekran sapıtıyo kullanıcı hatası demezler inşallah garantide.
    Edit:Cihazı kapıdan kapıya servis ile yolladım.Ekran değişti haliylen batarya da değişti herhangi ücret talep etmediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Godric1461 -- 29 Nisan 2017; 16:2:32 >
  • huawei gr5le g8 arasında kaldım sizce hangisi?

• Arkadaşlar cihazdan memnunmusunuz? Özellikle konuşma sırasındaki ahize sesi - batarya gücü ve kullanna varsa igo vb navigasyon uygulamalarındaki performansı

• valentino_vip kullanıcısına yanıt
    Ahize sesi ve konuşma gayet iyi herhangi bir sorun yok.Bataryası da çok iyi gidiyor.Navigasyon uygulamaları kullanmadığım için birşey diyemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamii61

Ahize sesi ve konuşma gayet iyi herhangi bir sorun yok.Bataryası da çok iyi gidiyor.Navigasyon uygulamaları kullanmadığım için birşey diyemem.

Bu modelde video kayıtlarında sesleri kaydederken kötü olduğu şikayetini duydum çok sizde böyle bir durum varmı?

Kötü felan değil belki eski sürüm de öyledir fakat benim telefonda öyle bir sorun yaşamadım.Sadece ses yüksekliği normalden biraz az gibi.
  • quote:

Kötü felan değil belki eski sürüm de öyledir fakat benim telefonda öyle bir sorun yaşamadım.Sadece ses yüksekliği normalden biraz az gibi.

Şuan g8 ve gr5 2017 arasındayım gibi. Aralarında yaklaşık 200 tl fark var.

Xiaomi mi5 felan bak bence hocam
  • quote:

Xiaomi mi5 felan bak bence hocam

Tasarım kasa vs olarakta beğeniyorum ama bu modelleri.

Hocam tasarım güzel tamam da android 7 gelmiyor en başta bu cihaza.Oyun performansı da üst düzey diyemem.Kamerası da keza öyle.Ama mi5 her açıdan mükemmel.O fiyat bandında rakibi yok.Forumda konusu var bir göz at istersen.Şuan 1360.sayfadan ilerliyo konusu.
  • Custom rom kullanmayacaksanız sıkıcı bir cihaz olabiliyor.

Fakat ben şuan android 7.1.2 sürümü kullanıyorum gayet güzel sade ve stabil.

3g ve wifi hep açık 4 saat ekran süresi veriyor custom rom olmasına rağmen.

Cihazı tam anlamıyla kullanmayıp kötülemenin bir anlamı yok bence.
  • Arkadaşlar merhaba.. g8 cihazda lcd ekran ile arka kapak arasında kalan ve üzerine diğer parçaların montajlandığı plastik parçayı bulabileceğim yer varmı.. daha önce ihtiyacı olup piyasada bulan varsa paylaşabilirmi acaba.. cihazın önceki sahibi ekranı kendi değiştirmiş alt sağ ve sol köşeden o plastiği kırmış.. telefon güzel ama o iki köşedeki kırık bölüm sinir ediyor.. yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grafiker73 -- 7 Mayıs 2017; 8:26:54 >
  • Koraygunes40 K kullanıcısına yanıt
    ~ İntsall butonuna basıp LineageOS dosyasını seçip swite to confirm flash yazan kısımdaki oku sağa doğru çekip biraz bekledikten sonra rom işlemi gerçekeleşecektir yükleme işlemi yaptıktan tekrar openGAPPS dosyasını seçip sonra aynı şekide swite to confirm flash yazan kısmı aynı şekilde oku sağa çekip flaslayın.( "burda hata veriyor. yani opengapps yüklemiyor. Ne yapabilirim .teşekkürler).
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkin8

Custom rom kullanmayacaksanız sıkıcı bir cihaz olabiliyor.

Fakat ben şuan android 7.1.2 sürümü kullanıyorum gayet güzel sade ve stabil.

3g ve wifi hep açık 4 saat ekran süresi veriyor custom rom olmasına rağmen.

Cihazı tam anlamıyla kullanmayıp kötülemenin bir anlamı yok bence.

open gapps yüklerken hata veriyor. Hatayı nerde yapıyorum.
  • bahasporel kullanıcısına yanıt
    twrp versiyonunuzu kontrol edin 3.0.2 olması lazım

http://opengapps.org/ dan Arm64-7.1 seçerek isteğiniz doğrultusunda güncel gapps indirin
    (ben pico kullanıyorum mesela)
  • bahasporel kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın dediği twrp 3.02 yükümü onu kontrol edip gapps ida arkadaşın dediği sekilde yukleyin sanirim gapps yanlış indirdiniz ondan dolayı hata alıyorsunuz

• Telefonu servise göndermiştim. Ekran değişti. Yeni takılan ekran eskisine göre daha parlak, daha net ve daha beyaz. G7 de de ekran muhabbeti vardı. Bunda da öyle bir şey var galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cLk -- 30 Mayıs 2017; 19:0:30 >
  • erkin8 E kullanıcısına yanıt
    twrp 3.0.2 yüklü. ben arm32-7.1 stocku deniyordum.

Dediğinizi yapacağım.
  • G8'de çift anten var sanırım. Fark yaratıyor mu? Yani diğer telefonların az çektiği yerde daha iyi çekiyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.