Şimdi Ara

Huawei G8 Ana Konu (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.698
Cevap
19
Favori
87.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Disarida taktirilan ekranlar duzen tutmuyor su ana kadar orjinalinin aynisi süper diyeni gormedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mrb arkadaşlar tlf genel anlamda memmunum lakin Huawei güncelleme konusunda sıkıntılı. Bu g8 i emuı4 üstü android 7 nasıl yapabiliz

• Kiz arkadasimin telefonu kirilmisti, pazartesi kargoya verdim sali ellerine ulasti bugün yani carsamba onarildi ve kargoya verilecek. Cok hizlilar masallah. Ucreti 329 tl.

• merhaba arkadaşlar,babam telefonu kullanıyor sanırım 2 sene oldu maşallah bi sıkıntı yok.çok da memnun kendisi fakat ekran koruyucu plastik bulamıyoruz.denedik bikaç tane ama hiç biri tam oturmadı hep yanlarından boşluklar kaldı

tavsiye edebileceğiniz ekran koruyucu var mıdır ? en ince plastik olanlardan tercih ediyoruz (bulabilirsek tabi).
  • muammer816 M kullanıcısına yanıt
    Ben birkaç tane denedim fakat hep boşluk kaldı.Maalesef G8'e tam oturan bir ekran koruyucu yok.Fakat ben 60 TL'ye Dafoni aldım.İlk başlarda baya bir hava boşluğu vardı ama daha sonradan baya azaldı.Fakat bu 2-3 ay zaman aldı.Şimdi yok denecek kadar az olsa da yinede var.Yani ne alırsan al ister 10 TL ister 60 TL hava boşluğu kalıyor.Fakat 3.kattan düştü hiçbir kırık olmadı.Ya telefonun dayanıklılığı ya da Dafoni'nin dayanıklılığı bilemedim.Ekran koruyucusunu severek kullanıyorum size de öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: -_CEO_-

Ben birkaç tane denedim fakat hep boşluk kaldı.Maalesef G8'e tam oturan bir ekran koruyucu yok.Fakat ben 60 TL'ye Dafoni aldım.İlk başlarda baya bir hava boşluğu vardı ama daha sonradan baya azaldı.Fakat bu 2-3 ay zaman aldı.Şimdi yok denecek kadar az olsa da yinede var.Yani ne alırsan al ister 10 TL ister 60 TL hava boşluğu kalıyor.Fakat 3.kattan düştü hiçbir kırık olmadı.Ya telefonun dayanıklılığı ya da Dafoni'nin dayanıklılığı bilemedim.Ekran koruyucusunu severek kullanıyorum size de öneririm.

eyvallah hocam.daha ucuz bisiler bakiyoruz maalesef .// ama tesekkur ederim yine de,gule gule kullanin cihazinizi :)

• muammer816 M kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam :)

• Merhaba, bende G8 çift sim var. telefonun rom yükleme esnasında şebeke dosyaları zarar gördü. Bana telefonun backup dosyalarını atabilecek birisi varsa çok memnun olurum.
  • Merhaba arkadaşlar, Eşime ve kendime 2. El telefon almayı düşünüyorum. İlk araştırmalarıma göre fiyat performans açısından baktığımızda, Türk Telekom honor 7 mi yoksa G8 mi sizce? Arasında kaldım. Tercih ve tavsiye konusunda yardımcı olmanızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim..

• Mylove kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom daha iyi gibi ama ikisinden hangisi alırsan al pişman olmazsın hocam.İkiside kaliteli ve birbirine benzeyen ürünler.Türk Telekom olan telefonu bilmiyordum fakat biraz araştırdım zaten Huawei imzalıymış.Yani hangisini tercih edersen et pişman olmazsın hocam.Yeter ki Huawei olsun da :)

• Merhabalar arkadaşlar
    Arkadaşımda bu cihaz varda garantiye yollayacağız direk kargodan. Sadece bataryası değişecek. Kaç günde geri yollarlar acaba? Daha önce bu telefonu garantiye yollayan oldu mu?
  • Merhaba arkadaslar. Urunu kiz arkadasim bir bucuk yildir kullaniyor ve telefonun cok isinip yavaşladığını soyluyor. Ben deneyimlerken isinmasi dışında bir sorun goremedim ama sizde durum nedir?

• Arkadaşlar merhaba, daha önce yazılmış mı diye aradım ama bulamadım. Bahsedilmişse de tekrara düştüğüm için özür dilerim. G8 batarya şişmiş durumda, zorlayıp yandan da açılma yapmış. Huawei yetkili servis garantisi 1 ay önce bitti. Ücreti mukabilinde batarya değişecek ama servisi aradığımda ekran ve batarya tümleşik olarak değişiyor, 395 lira dediler. Ortalıkta g8 batarya diye satılan elli altmış liralık bataryalar var, kafam karıştı. Benzer durumda olan arkadaş var mıdır acep?

• Merhaba arkadaşlar.

Ben cihaza ispanya roomu attım herhangi problem yoktu ama başka ülke romu atınca cihaz açılmıyor kendi kendini tekrardan başlatıyor. Fastboot a alamadım cihazı yardımcı olabilecek var mı?

• Merhaba arkadaşlar. Telefonun ekranında yatay bir şerit basmıyor. Pin ve telefon şifresinde o satırdaki rakamlar olduğu için telefonu açamıyorum

Bir kaç telefoncuya sordum onlarda huwaei için kendi teknik servislerine yaptırmamı söylediler. Yakın zamanda ekran değişimi yaptıran veya ücretini bilen var mı? Ya da Ankara için ben yaptırdım memnunum vb şeklinde servis tavsiyesi/referansı verebilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozy87 -- 26 Kasım 2018; 2:54:54 >
  • konu kısaca şu: Huawei g8 sahibiyim güncelleme 1 sefer geldi daha da gelmedi Android Q yüklemek istiyorum Android yüklemeye yönelik Huawei telefonlar için anlatım var mı Forumda Türkçe olarak Teşekkürler
  • Konuyu hortlatıyorum ama artık delirdim. Bu telefon bir gün ya suratımda yada elimde patlayacak. 1 tane bile oyun yok, facebook'ta 5 dakika dolaştıktan veya youtube'da video izlerken sonra cayır cayır yanıyor buzluğa koyuyorum 2 dakika sonra tekrar çıkartıyorum 5 dakika sonra yine aynı ısınmaya başlıyor. Bunun yok mudur bir çaresi?

Bir de hoparlörü o kadar dandik ki ses çıkmıyor müzikler, videolar son seste olmasına rağmen duyulmuyor bile. Keşke almasaydım keşke..
  • merhaba arkadaşlar, bu telefonun radyo apk'sı lazım ancak bakındım bulamadım.

android sürümü 6.0.1

root explorer ile arattım ama içinde bulamadım. belki içinde bi yerdedir ama çok elim yatkın değil bu android cihazlara.

elinde olan varsa paylaşabilir mi? yardımcı olabilir misiniz?

teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.