Şimdi Ara

Huawei G8 Ana Konu (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.699
Cevap
19
Favori
87.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Custom rom kullanan arkadaşlara tavsiyemdir, şuan bana göre içlerindeki en iyisi
    https://forum.xda-developers.com/gx8/development/7-1-1-t3578566

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkin8 -- 27 Mart 2017; 23:43:54 >
  • Arkadaşlar ekranı ikiye bölme özelliği var mı acaba yani aynı anda iki uygulama birden kullanılabiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qzerty kullanıcısına yanıt
    3 saniye basılı tutunca acilir youtube ikiye bolmek isterseniz og youtubeyi indirin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koraygunes40 -- 28 Mart 2017; 19:43:9 >
  • Nereye 3 sn kadar basacağım şimdiye kadar hiç kullanmadım ayarı felan var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qzerty -- 28 Mart 2017; 20:33:58 >
  • Aaa buldum aylardır kullanıyorum telefonu ilk defa farkettim aslında çok sefer de ihtiyaç duyuyordum ama yoktur deyip geçtim teşekkürler...

• Ama tüm uygulamaları değil sadece kendi 14 uygulamasını desteklemesi çok kötü

sanal tus en saga basacaksınız resimde aldığım yere o tusu soldan saga dogru islem yapmaniza gerek yok o tusu soldan saga dogru çekerseniz de küçük ekran olur

Evet her uygulamayı desteklemiyor android dunyasinda careler tukenemez istediklerinizi 3.parti uygulamalarıyla rahatlıkla yaparsınız

Burdaki dosyayı indirip kurup videodaki arkadasi izleyin

https://yadi.sk/d/yeI1C-pzgptSg

https://youtu.be/rtSPYhy2aSY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koraygunes40 -- 28 Mart 2017; 21:20:57 >
  • bir çok arayüz kaldırılmış 6.0.1 sürümünde telefonu servise gönderiyorum 5.0.1 sürümüne döndürmek için.

not:rehber kişilerimi seç seçeneğini bile kaldırmışlar.rehber adeta çökmüş durumda mail kişileri ve kişi listesi aynı listede çıkıyor ayıramıyoruz.illaki mail adreslerini kaldırmak gerekiyor.neyse lolipop a devam
  • Almayı dusunuyorum tavsiye edermısınız ?
    Kronık sorunları var mı bu cıhazın yada herkerzin çok sıkayet ettıgı
  • TIGERSHARK kullanıcısına yanıt
    sadece yüksek sesli ortamlarda video çekmemeni öneririm sesler tatmin etmiyor büyük bozulmalar meydana geliyor asusun bir telefonunda da vardı bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIGERSHARK

Almayı dusunuyorum tavsiye edermısınız ?
    Kronık sorunları var mı bu cıhazın yada herkerzin çok sıkayet ettıgı

Bir sorunu yok ama ekranı iyi değil. Önceden çok sorun etmiyordum ama yakın zamanda yakinlarima lenovo s1lite ve lenovo k5 aldım. 600tl lik telefonlar. Bu iki ucuz telefonun da ekranı g8 e fark atar.

• cihazda donma kasma takılma vrmı ? alınır mı ?
  • Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba arkadaşlar. Umarım iyisinizdir telefonlarınızdan memnunsunuzdur. Ben şikayet etmedim nerdeyse. Özellikle de 6.0 geldikten sonra. Ancak artık satmaya karar verdim. Kasım'da aldım sıfır aldım fatura benim adıma kendim kullandım kimseye vermedim. Kılıf vardı sürekli. Varsa düşünenler iletişime geçebilirler.

• http://www.jarir.com/sa-en/huawei-g8-smartphones-462694.html

800 tl olmuş

• kulaklıkla telefon görüşmesi yapabilen var mı? kendi orijinal kulaklığı dahil en az 3 farklı kulaklık denedim ama sesim karşıya gitmiyor.
  • Bu sikayet ile garantiye verdim telefonu.. format atip verdiler. Kulaklikla muzik dinlerken birisi aradiginda sesim gitmiyor idi. Ayni sekilde kulaklik herhangi bir sekilde takili oldugu zaman gelen arama giden arama hic bir sekilde ses aldiramadim karsi tatafa .Ama sorunu cozdum gibi. Kulaklik takili iken arama geldiyse veya sen ariyorsan, kulakligi cikartip takinca ses gidiyor. Ayni sekilde ilk once aramayi yapiyorum telefon acilinca kulaklik takiyorum ses gidiyor karsi tarafa..

• Bluetooth kulaklık ile herhangi bir sorun yok

• cLk kullanıcısına yanıt
    Verdikleri kulaklıkla görüşme yapamamak garip değil mi hocam?
  • Ekranın tamamını kaplayan bi ekran koruyucu var mı?

Kullanan var mı böyle bi ekran koruyucu yandaki egimden dolayı zamanla ekrandan çıkiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qzerty -- 15 Nisan 2017; 13:52:18 >
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.