Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 - KitKat Ana Konu (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.640
Cevap
37
Favori
154.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geliştirici seçeneklerine nasıl giriliyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmi yeni sürüm.mu geldi arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • felixamor F kullanıcısına yanıt
    şimdiden hayırlı olsun hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

Geliştirici seçeneklerine nasıl giriliyor ?

ayarlar+telefon hakkında+derleme numarasına peş peşe tıkla açılacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: raca63

quote:

Orijinalden alıntı: maresal53

Dün gece b635 yükledim, b634 e göre görünüşte bi fazlalığı yok yani bisey eklenmemiş yada ben henüz farkedemedim bilemiyorum ancak b635 daha stabil göründü ilk izlenim olarak, menü geçişlerinde herhangi bir takılma falan yaşamadım, konuşmada cızırtılı ses bende b634 kullanırkende yoktu b635de de yok,şarj konusunda henüz birsey diyemeyecegim zira daha yeni birkac günde anca belli olur,zaten b634 son günlerde baya iyi sarj performansi gosteriyordu yani ilk gunlerdeki hoyrat sarj tüketme işini bırakmıştı.bide ben telefonda kullanmadigim google uygulamalarini devre dışı birakiyorum(google+,gazetelik,kitaplık vs) bunun sarjda bayaa etkisini gördüm ayrica gelistirici seçeneklerinden arka planda çalışacak uygulama sınırını standart sınırdan en çok bir uygulamaya dusuruyorum(bu işlemi yaparsaniz telefonu her kapatip actiginizda tekrarlamalisiniz çünkü telefon kapatip açıldığında tekrardan standart sınır oluyor), şimdilik bu kadar gelecek tarihlerde sarjla ilgili deneyimlerimi de paylasirim.

Kulaklik sesinde sorun vardi duzeldi mi

bende hiç öyle bir sorun olmadı, ne b634 de nede b635 de. bu yüzden fikrim yok

• evet .
  • B635 tek sıkıntı radyo calismiyor ve kulaklıktan gelen ses çok düşük kaliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: maresal53

Dün gece b635 yükledim, b634 e göre görünüşte bi fazlalığı yok yani bisey eklenmemiş yada ben henüz farkedemedim bilemiyorum ancak b635 daha stabil göründü ilk izlenim olarak, menü geçişlerinde herhangi bir takılma falan yaşamadım, konuşmada cızırtılı ses bende b634 kullanırkende yoktu b635de de yok,şarj konusunda henüz birsey diyemeyecegim zira daha yeni birkac günde anca belli olur,zaten b634 son günlerde baya iyi sarj performansi gosteriyordu yani ilk gunlerdeki hoyrat sarj tüketme işini bırakmıştı.bide ben telefonda kullanmadigim google uygulamalarini devre dışı birakiyorum(google+,gazetelik,kitaplık vs) bunun sarjda bayaa etkisini gördüm ayrica gelistirici seçeneklerinden arka planda çalışacak uygulama sınırını standart sınırdan en çok bir uygulamaya dusuruyorum(bu işlemi yaparsaniz telefonu her kapatip actiginizda tekrarlamalisiniz çünkü telefon kapatip açıldığında tekrardan standart sınır oluyor), şimdilik bu kadar gelecek tarihlerde sarjla ilgili deneyimlerimi de paylasirim.

kullanmadığım google uygulamalarını devre dışı bırakıyorum demişsiniz. Bunu nasıl bir yol izleyerek yaptığınızı anlatabilirmisiniz. Bende deneyeceğim

Ayrıca geliştirici sen

• Arkadaşlar banada cevap verin lütfen halledeyim şunu telefonum zor halde...
  • DeviL55 D kullanıcısına yanıt
    soru neydi ?
  • Kardeşim şimdi bende stock recovery yüklü onla B508(kitkatı) kurdum ben ama jelybeana geçmek istiyorum kitkatta pil hemen bitiyor ne yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: franky88

evet .

Telden baktim güncelleme yok diyor

• quote:

evet .

• quote:

Orijinalden alıntı: ultraturk

quote:

evet .

Cihaz üstünden güncelleme konusunda Huawei diğer firmalar gibidir, iyi değildir :) HTC bir istisnadır...

Hocam bu güncelleme işinden ziyade aslında yeniden ROM yükleme gibi çünkü tüm cihaz verisi siliniyor. Huawei böyle yapacak bir şey yok...

Güncelleme Adresi şudur;

http://consumer.huawei.com/tr/support/downloads/index.htm

Yapacağınız işelmler içinde açık bir şekilde anlatılmış.

Selamlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Luxury

quote:

Orijinalden alıntı: ultraturk

quote:

evet .

Cihaz üstünden güncelleme konusunda Huawei diğer firmalar gibidir, iyi değildir :) HTC bir istisnadır...

Hocam bu güncelleme işinden ziyade aslında yeniden ROM yükleme gibi çünkü tüm cihaz verisi siliniyor. Huawei böyle yapacak bir şey yok...

Güncelleme Adresi şudur;

http://consumer.huawei.com/tr/support/downloads/index.htm

Yapacağınız işelmler içinde açık bir şekilde anlatılmış.

Selamlar...

Dostum dosyası indirmeye başladım. Anlatım web sitesinde mi yazıyor yoksa indirdiğimiz dosyada .rar içinde mi ?

• Dosyanın içinde var.

• quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

Dosyanın içinde var.

Dostum, sadece adım 1 yapmak yeterli olacak değil mi ? adım 2 yapmaya gerek yok. adım 1 daha kolay gibi geldi. yoksa her iki işlemi de yapmaya gerek varmı.
    yani adım 1den sonra sd kart cıkartıp upload silip part 2 update.app atıp tekrar mı yukleme yapmalıyız.
  • Herkes 2 adımı da yapıyor sende yap bence.
    Part 2 küçük boyutlu hemen halledersin

• Bugun telf gorusme yapmak istince fark ettim ki karsi tarafin sesi bana gelmiyor hoporleri acarsam ses var ama normalde yok kulaklik taktim kulakliklada konusma sesi geliyor ya arkadaslar yardim edin cok moralim bozuldu durduk yere neldu ki romla alakalimidir en sin b510 yukledim

• quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

B634 yada B635 için çalışan radyo linki verebilecek varmı? Daha önce B634 ilk çıktığı zamanlarda paylaşan arkadaşın radyosu çalışmamıştı. O yüzden sorunsuz radyoyu kullan bir arkadaş link verirse çok memnun olurum.

bu sürümlerde engelli geliyor radyo uygulaması kimse de root ile işlem yapmadan çalışmıyor zaten radyo.
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.