Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 - KitKat Ana Konu (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.640
Cevap
37
Favori
154.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 513 bende yuklu dediginiz problemler ben olmuyor ekran guc tasaruf modunda iken geceden sabaha kadar yuzde iki civarinda guc guc tuketiyor diger problemler ise acip kapatiyorum bi sorun gormedim bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • remote service has stopped
    Bu hatayi aliyorum arada neden olmus olabilir b634 yuklu telefonda

• Arkadaşlar ben 634 'ten hıc memnun kalmadım takılma yapıyor ve sarjı resmen yıyor.
    634 ten 513 e nasıl gecebılrım ? yardım edermısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: hykara86

Arkadaşlar ben 634 'ten hıc memnun kalmadım takılma yapıyor ve sarjı resmen yıyor.
    634 ten 513 e nasıl gecebılrım ? yardım edermısınız

Once b122 yerel guncelleme ile yukle.sonra da 513 update.zip olacak sekilde onuda yerelden yap daha sonra da telefonu fabrika ayarlarina geri. Donder temiz olsun

• Yeni B635 çıkmış.Deneyen oldu mu? Neler değişmiş, paketim bittiği için indiremiyorum.

• OSMMER O kullanıcısına yanıt
    Linki nerde bunu nasıl yükliycez

• talsuv61 T kullanıcısına yanıt
    http://consumer.huawei.com/tr/support/downloads/index.htm

• Benim pc de word olmadığı için, 635 yazılım indirme kılavuzunu okuyamıyorum. İndirmiş olanlardan birisi yazılım indirme kılavuzunu buraya kopyalasa yada bilen varsa doc dosyasını okuyabilmemim yolunu yazsa.

• arkadaşlar rootlu telefona yeni b635 direk yüklesek olurmuu.
  • Beyler ben biraz önce yükledim ve bariz performans fark etti şarj konusunda birşey demek için erken... Ama diğer kitkat sürümlerinde daha stabil geldi..

• quote:

Orijinalden alıntı: csb24

Beyler ben biraz önce yükledim ve bariz performans fark etti şarj konusunda birşey demek için erken... Ama diğer kitkat sürümlerinde daha stabil geldi..

Ses nasil daha once hoporlor sesi kisikti birde biriyle konusurken cizirti cikariyordu

• talsuv61 T kullanıcısına yanıt
    Rar dosyasından 1 ve 2 part klasörünü çıkar sonra dload klasöründe app dosyasını sil 1 part kopyala yerel güncelleme yap daha sonra 1 sil 2ci part app dosyası kopyala ve yerel güncelleme yap bu arada herşeyi siliniyor yedek alın.

• raca63 R kullanıcısına yanıt
    Sesle ilgili bir sorunla karşılaşmadım...

• Peki neyi iyilestirmisler yazmiyor mu

• B634'e güncelledim fakat bi türlü root yapamadım. Sebebini bilen varmıdır? Çeşitli programları denedim rootlanmış olarak gözüküyor ilk başta ama sonradan root yetkisi isteyen programa çalıştırma yetkisi verilmiş dahi olsa çalışmıyor.
  • üşüyoruz be, nasılsınız, nerelerdesiniz ? @felixamor @lionhearts @iKroll
  • mrYAGIZ kullanıcısına yanıt
    Buradayım, P6 olmadığı için pek yorum yapamıyorum maalesef yeni gelişmeler hakkında. Yakında Honor 6 konusuyla devam edeceğim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • recovery'den hangi sürümü denediysem(B132, B125, B511) hepsinde uptada failed hatası alıyorum neden arkadaşlar bi el atında halledeyim şunu :(
  • Dün gece b635 yükledim, b634 e göre görünüşte bi fazlalığı yok yani bisey eklenmemiş yada ben henüz farkedemedim bilemiyorum ancak b635 daha stabil göründü ilk izlenim olarak, menü geçişlerinde herhangi bir takılma falan yaşamadım, konuşmada cızırtılı ses bende b634 kullanırkende yoktu b635de de yok,şarj konusunda henüz birsey diyemeyecegim zira daha yeni birkac günde anca belli olur,zaten b634 son günlerde baya iyi sarj performansi gosteriyordu yani ilk gunlerdeki hoyrat sarj tüketme işini bırakmıştı.bide ben telefonda kullanmadigim google uygulamalarini devre dışı birakiyorum(google+,gazetelik,kitaplık vs) bunun sarjda bayaa etkisini gördüm ayrica gelistirici seçeneklerinden arka planda çalışacak uygulama sınırını standart sınırdan en çok bir uygulamaya dusuruyorum(bu işlemi yaparsaniz telefonu her kapatip actiginizda tekrarlamalisiniz çünkü telefon kapatip açıldığında tekrardan standart sınır oluyor), şimdilik bu kadar gelecek tarihlerde sarjla ilgili deneyimlerimi de paylasirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: maresal53

Dün gece b635 yükledim, b634 e göre görünüşte bi fazlalığı yok yani bisey eklenmemiş yada ben henüz farkedemedim bilemiyorum ancak b635 daha stabil göründü ilk izlenim olarak, menü geçişlerinde herhangi bir takılma falan yaşamadım, konuşmada cızırtılı ses bende b634 kullanırkende yoktu b635de de yok,şarj konusunda henüz birsey diyemeyecegim zira daha yeni birkac günde anca belli olur,zaten b634 son günlerde baya iyi sarj performansi gosteriyordu yani ilk gunlerdeki hoyrat sarj tüketme işini bırakmıştı.bide ben telefonda kullanmadigim google uygulamalarini devre dışı birakiyorum(google+,gazetelik,kitaplık vs) bunun sarjda bayaa etkisini gördüm ayrica gelistirici seçeneklerinden arka planda çalışacak uygulama sınırını standart sınırdan en çok bir uygulamaya dusuruyorum(bu işlemi yaparsaniz telefonu her kapatip actiginizda tekrarlamalisiniz çünkü telefon kapatip açıldığında tekrardan standart sınır oluyor), şimdilik bu kadar gelecek tarihlerde sarjla ilgili deneyimlerimi de paylasirim.

Kulaklik sesinde sorun vardi duzeldi mi

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.