Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 - KitKat Ana Konu (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.640
Cevap
37
Favori
154.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi günler benim merak ettiğim emui 3.0 çıkmış bunu yükleme şansımız var mı acaba teşk
  • thecool1981 T kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Build.prob u editlemek için cihazın rootlu olması gerekiyormu. Birde hangi aracı kullanıyorsunuz editlemek için.
  • Arkadaslar B511 romu varmis onun linkini verinde bi kuralim bakalim nasil bi arkadas 4 gun gidiyor demis bizim telefona oluyorsa deneyelim yani turkiye den aldigimiz telefona birde nasil kuruluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadasdf S kullanıcısına yanıt
    Evet emui 3.0 Cikti ama p6 icin kasim'da cikacak/
  • B511deneyipte 4gunu cikaran var mi varsa cevap yazabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: skenderbeu

P7 nin ana konusu yok, bursan takip ediyorum bizede gelecek mi bilginiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNTLG -- 30 Eylül 2014; 0:33:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KNTLG kullanıcısına yanıt
    P7 nin ana konusu var kardeş, hatta 2 konusu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

quote:

Orijinalden alıntı: skenderbeu

P7 nin ana konusu yok, bursan takip ediyorum bizede gelecek mi bilginiz var mı?

Bildigim kadariyla emui 3.0 p7 icin beta versiyonu cikti ama pek emin degilim.
  • orjinal romun yedeğini nasıl alabirilirim yardımcı olabilirmisiniz yeni sürümü yüklemeden önce yedek almak istiyorum
  • arkadaşlar forumda biri yurt dışından on tane mi ne kulaklığa takılan iğneden getirtmişti .Elinde hala var mı acaba o şahsın ? az önce benimkini otobüste unuttum da :)
  • djbaddua D kullanıcısına yanıt
    Evet rootlu olmasi gerekiyor. Rotlama icin vroot yazimini kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: franky88

arkadaşlar forumda biri yurt dışından on tane mi ne kulaklığa takılan iğneden getirtmişti .Elinde hala var mı acaba o şahsın ? az önce benimkini otobüste unuttum da :)

ben hiç yanımda taşımam bu yüzden evde bırakıyorum :) tornacıda aynısını yaptıralım bence

• thecool1981 T kullanıcısına yanıt
    Hocam rootladım makineyi Build Prop Editor programınıda kurdum değeri true yapıyorum ama tekrar false yapıyor kendini. Çözemedim bir türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightShadowww

quote:

Orijinalden alıntı: franky88

arkadaşlar forumda biri yurt dışından on tane mi ne kulaklığa takılan iğneden getirtmişti .Elinde hala var mı acaba o şahsın ? az önce benimkini otobüste unuttum da :)

ben hiç yanımda taşımam bu yüzden evde bırakıyorum :) tornacıda aynısını yaptıralım bence

en ıyısını yapmıssın da artık işte iş işten geçti :)

• selam arkadaşlar benım anlamadıgım bır durum var : b634 resmı son surummu oluyor ? bu yukledıgımız 510 neydı ?
  • hykara86 H kullanıcısına yanıt
    634 resmi Türkiye romu, 510 da resmi uluslararası rom
  • djbaddua D kullanıcısına yanıt
    Root explorer uygulamasını kullan.
  • Ekranim arada boyle oluyor.aylardir olmuyordu ama biraz once yine oldu.acaba donanimsal mi yoksa yazilimsal sikinti mi?
     Huawei Ascend P6 - KitKat Ana Konu

Edit:resimde cikmamis cok garip.sorunu anlatirsam ;ekranib ust kismi yariya kadar bulaniklasiyor okumak zor oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwedxz -- 10 Ekim 2014; 0:45:06 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwedxz

Ekranim arada boyle oluyor.aylardir olmuyordu ama biraz once yine oldu.acaba donanimsal mi yoksa yazilimsal sikinti mi?
     Huawei Ascend P6 - KitKat Ana Konu

Edit:resimde cikmamis cok garip.sorunu anlatirsam ;ekranib ust kismi yariya kadar bulaniklasiyor okumak zor oluyor.

renkler bırbırıne gırıyor bende de bazen yazılımsal bu.

• Arkadaslar bende b513 rom yuklu gayet memnunum. Sorunlarima gelince;
    1. Uykudayken hic pil tuketmiyor. Muzik dinlerkende tuketmiyor. Fakat nette gezerken oyun oynarken facebook whatsapp kullanirken pili iciyor resmen. Pil gostergesinden bakiyorum gosterge asagi dogru cakiliyor. Ekran acikken olgugunq gore ekranmi tuketiyor diyorum bakiyorum ekranin pil tuketimi &20-25 yani ekran degil. İslemci yiyor heralde. Guc modum akillida bi arada. B513 te bunu yasayan varmi? Normal kullanimda gunu cikariyor ama biraz takilayim nette deyince aksami gormuyor.
    2. Ayarlardaki baslatma yoneticisinden tum programlari engelliyorum yani acilista hicbirsey calismasin istiyorum ama teli yeniden baslatinca bakiyorum 9 uygulama kendiliginden acilista aktif gorunuyor. Uygulamalarda sistem uygulamasi falan degil normal sonradan yukledigimiz seyler. Niye benim yaptigim degisiklikleri kaale almiyorda gidiyo kendi isyedigi uygulamalari aliyo acilisa. Bide hep ayni uygulamalari koyuyo.
    3. Telefon yoneticisinde birakma bolgesi yonetimi diye bi yer var. Burda bazi uygulamalar aktif. Hepsini kapiyorum ama teli yeniden baslatinca yine kapattiklarim aktif hale geliyo. Ayrica bu birakma yoneticisi nedir. Sectigimiz programlar ne yapiyo?

Bunlar haricinde bi sikintim yok.
    Yardimci olursaniz sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.