Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
27
Favori
223.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    en yakın arkadaşımda lumia 1320 var incelediğim kadarıyla akıyor resmen telefon.tabi bir p6 değil ama güzel telefon.
  • Ne oldu bizim resmi güncelleme.. Seneye mi kaldı:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • felixamor F kullanıcısına yanıt
    Mp3leri zil sesi yapmak için bile marketten program indirmek gerekiyor saçmalık. 6 ay evvel böyleydi ama
  • Arkadaşlar marketten indirdiğim klavye programlarının tahmin yeteneği güzel ve kullanışlı klavyeler ancak bazen takılma ve şişme yapıyor. Kullandığım sürüm B608. Standart klavyeyi kullanıyorum birkaç gündür ancak tahmin yeteneğini aktif edemedim. Epey kurcaladım ama olmadı.

Bu arada LG G2 yi garantiden geldikten sonra iş yerinden arkadaşıma 1000 tl'ye verdim. G2 garantideyken kullandığım P6 bana iyiden iyiye sempatik gelmeye başlamıştı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fetih51

Arkadaşlar marketten indirdiğim klavye programlarının tahmin yeteneği güzel ve kullanışlı klavyeler ancak bazen takılma ve şişme yapıyor. Kullandığım sürüm B608. Standart klavyeyi kullanıyorum birkaç gündür ancak tahmin yeteneğini aktif edemedim. Epey kurcaladım ama olmadı.

Bu arada LG G2 yi garantiden geldikten sonra iş yerinden arkadaşıma 1000 tl'ye verdim. G2 garantideyken kullandığım P6 bana iyiden iyiye sempatik gelmeye başlamıştı zaten.

O romda default olarak dokunmatik render işleme cpu da mı gpu da mı acaba.

Şayet sisteminde cwm yada twrp varsa yada stoksa nasıl bişi bilmiyorum

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2295010

Burda dokunmatik işlemeyi gpu ya aktaran patch var.

• quote:

Arkadaşlar marketten indirdiğim klavye programlarının tahmin yeteneği güzel ve kullanışlı klavyeler ancak bazen takılma ve şişme yapıyor. Kullandığım sürüm B608. Standart klavyeyi kullanıyorum birkaç gündür ancak tahmin yeteneğini aktif edemedim. Epey kurcaladım ama olmadı.

ben b132 romunda iken en iyi klavye olarak kabul edilen Swiftkey'i (daha önce 5 dolardan satılıyormuş artık ücretsiz) indirmiştim. Gerçekten 10 numara ama telefonu çok kastı. Sonra dayanamadım kaldırdım. şimdi b510dayım ve huawei'nin kendi klavyesi olan swype hoşuma gitti. Türkçe karakter görünmese de tahmin ettiği kelimelerde ve yanlış yazdığınız kelimeleri doğru olarak yazarken türkçe harfleri veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkaydi

quote:

ben b132 romunda iken en iyi klavye olarak kabul edilen Swiftkey'i (daha önce 5 dolardan satılıyormuş artık ücretsiz) indirmiştim. Gerçekten 10 numara ama telefonu çok kastı. Sonra dayanamadım kaldırdım. şimdi b510dayım ve huawei'nin kendi klavyesi olan swype hoşuma gitti. Türkçe karakter görünmese de tahmin ettiği kelimelerde ve yanlış yazdığınız kelimeleri doğru olarak yazarken türkçe harfleri veriyor.

Aynen bende SwiftKey kullanıyorum ama çok kasıyor yok mu bi çaresi.

• csb24 C kullanıcısına yanıt
    O işin ince ayarları için root gerek.

• Ben klavye olarak touchpalx kullanıyorum. Tahmin yeteneği gayet iyi. Ancak çok nadir de olsa bazen çok az gecikme yapıyor. Bir denemenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faithless35

Ben klavye olarak touchpalx kullanıyorum. Tahmin yeteneği gayet iyi. Ancak çok nadir de olsa bazen çok az gecikme yapıyor. Bir denemenizi tavsiye ederim.

Tahmin ve kişiselleştirme özellikleri en iyi olanı bana göre Swiftkey. Ancak bizim telefonda ciddi kasıyor. Swype fena değil ve Türkçe karakter tamamlaması çok düzgün. Ancak kelimeyi tahminle tamamlama konusunda bazı eksiklikleri var gibi geldi bana. Touchpalx şimdilik benim de favorim. Hem tahmin yeteneği iyi. Hem de kişiselleştirme konusunda swiftkey ile benzer özellikler sunuyor. Ancak bu klavyeler konusunda ben hep stok klavyeden yana tavır koydum. Telefonun kendi klavyesi hem düzgün yerleşimli olduğu için yazması daha kolay geldi bana, hem de sıfır kasma var. Ayrıca tuş sesleri de hoşuma gitti. Daha önce One S ve G2'de de standart klavyeyi kullanmıştım. Mesela G2 nin kendi klavyesi gerçekten güzeldi. Benim derdim sadece standart klavyenin tahmin yeteneğini aktif etmek tabi mümkünse. Yoksa touchpalx ile devam edecek gibiyim.

• Lg G2 klavyesini beğeniyorsanız aşağıdaki sayfayı inceleyin. Ben de deneyeceğim oradaki apk'yı.

http://forum.shiftdelete.net/android-uygulamalar/354974-lg-g2-orjinal-klavye-uygulamasi.html

Ayrıca LG G3 klavyesi için de aşağıdaki sayfayı inceleyebilirsiniz.

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=53053866&postcount=95

• faithless35 F kullanıcısına yanıt
    Hemen indiriyorum ikisini de. Kasmazsa problem yok. Mübarek Ramazan günü iyi sevap işlediğinizi düşünüyorum. Allah razı olsun.

Bu arada Android sen ne güzel birşeysin ya. Sony'den Walkman'ı almıştım. G2 den de klavyeyi alırsam tamamdır.
  • Beyaz ascend p6 mı satıyorum ciddi ilgilenenler PM atsın

• Beyler telefonun rehber hafizasini kullanamiyorum acill yardim. Kayit yapamiyorum.

• Bu telefon piyasada yok mu şu anda? Hepsiburada,hızlı vs fiyat göremedim.nedir fiyatı

• Yok dostum Huawei zaten hatır gönül bir iki parti mal getiriyor :D çok almak isteyip alamayan oldu buralarda. mecbur temiz ikinci el bulmak gerek.

• arkadaşlar p6 yı takip ediyorum şu sıralar nedeni ise p7 piyasa hazırlığında olduğundan p6 nın fiyatı biraz düşer diye. Yakından p6 yı incelediğimde arka kapağının hiçbir şekilde
    sökülebilecek bir cinsten olmadığı gördüm ve araştırdığımda servisin bile sökemediği, sökse dahi yerine oturdulamadığını söylüyorlar. Telefonun garantisi olduğunda birebir değişim yapılorlar.
    Şayet garanti dolduğunda bataryası arızalanırsa nasıl değişecek, yoksa telefon çöpemi gidecek..Bilgisi olan cevap verebilirmi....

Not. Tüm Haawei konusu gördüğüm yerlere yazıyorum.....
  • yimust kullanıcısına yanıt
    Youtube da seyrettiğim vidyoda kolayca arka kapağı sökmüşlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

Youtube da seyrettiğim vidyoda kolayca arka kapağı sökmüşlerdi.

anlaşıldı vidoyu izledim..tşklr

not; düzeltme...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimust -- 12 Temmuz 2014; 19:34:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Son 2/3 aydir kılıfsız kullanıyorum. Ve bozuk para ile ayni cebe koymama ragmen halen tek cizik yok. Huawei nin malzemesi saglam kolay kolay cizilmiyor. belki serviste olmustur yada senden baskasi kardesin vs yapmistir.

%99 serviste olmuştur, bu bizim servislerin hali işler acısı, laptopumu vermiştim servise , gidip almamı istediler, gittiğimde ne göreyim vidaların üzerinde bulunan lastik tapalar resmen tornavida ile parçalanmış,
    bağırdım çağırdım, tekrar laptopu geri aldılar yeniden lastik tapalar yerleştirdiler. Kimbilir hangi garibanın cihazından söküp takmışlardır...onun için derim cihaz servise düştümü hayır beklemeyin ...
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.