Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
27
Favori
223.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arifakinti

Gerci gelsede kac kisi kitkatda kalir orasi muamma. bu kadar custom rom alternatif varken. ama yaptiklari rahatsiz edici. ocak dediler ocak sonu dedile mart dediler nisan dediler mayis başi mayis sonu. yilan hikayesi gibi oldu. net bi tarih verseler güceme gitmezdi böyle.

p6 konusunda yeniyim ama, anladığım kadarıyle tek sıkıntı Huawei nin Türkiye temsilciliği.... Yetersiz kalıyor,
  • arkadaşlar bir sorum olacak biraz ACİL olarak, 18 ay garantisi olan p6 yımı veya yurtdışından gelme ve pasaport kayıtı bulunan p6 yımı tercih edersiniz.

Birde güncelleme Ülkelere göremi yapılıyor. Örneğin yurtdışından gelen pasaport kayıtlı p6 yı aldığımızda ülkelere göre güncelleme veriliyorsa, bu pasaport kayıtlı telefon güncellemeyi nasıl alıyor,

bu telefonu alma arifesindeyim fiyatları arasında 50 tl. fark var, pasaport kayıtlı 700- 18 ay vodofondan garantili 750 tl.sı.......bilgiler için şimdiden tşklrr
  • yimust kullanıcısına yanıt
    Yurtiçi almanız herhangi bir arıza durumunda servis garantisi olacağından daha iyi olur. Güncelleme olarak uluslararası her sürüm yüklenebildiğinden yurtiçi/yurtdışı olması pek farketmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Yurtiçi almanız herhangi bir arıza durumunda servis garantisi olacağından daha iyi olur. Güncelleme olarak uluslararası her sürüm yüklenebildiğinden yurtiçi/yurtdışı olması pek farketmiyor.

tşk ederim, yalnız bir kaçtane (2el) ne baktım, p6 ların alt kısmında yapıştırma şeklinde olan plastikleri var, kiminde kalkık, kimiside bu kalkıklık tan dolayı servise vermiş serviste yapıştırmış, yapıştırıcı öylece dışarı taşmış gözüküyor. Bu p6 larda klasik bir sorun galiba. Biraz titiz olduğum için p6 almaktan vaz geçeceğim galiba.En iyi galiba p7 yi beklemek gerekecek...hoşçakalın....
  • b510 kullanıyorum çok aradım ama bulamadım arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim:
    1. tek el kullanım ayarı gözükmüyor kullananlar varmış nasıl açılır?
    2. önceki romlarda, birini aradığımızda karşı taraf aramayı cevapladığında titreşim oluyordu b510da da oluyor mu?
    3. askıya alma ile kolay erişim aynı şey mi?
    bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim :)
    bu arada yeni haber bilmeyenler için: kitkat güncellemesi eylül sonunda türkiyede olacakmış..
    https://tr-tr.facebook.com/Huaweideviceturkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dedective -- 15 Temmuz 2014; 13:03:19 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 2.kez olduğu için silinmiştir....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimust -- 15 Temmuz 2014; 21:48:07 >
  • arkadaslar p6 da navigasyon bölümünde özelliklerinde ( A-GPS, GLONASS) diyor, arastirdigimda sadece Glonass Rusyaya ait bir uydu sistemi, p6 laryn navigasyonuda bu uydu sisteminden faydalaniyor, Glonass Uydu sistemide Türkiyeyi kapsadigi için sikinti yok, yalniz Navigasyon bu uyduya tabi oldugu için diger uydulardan faydalanamiyor, buda uydu bulmada yani rota bulmada bir sikinti olustururmu orasi muallak..biraz arastirdigimda link asagida;

http://www.mobildepo.com/topic/160664-glonass-gps-nedir-ve-kapsama-alanlari-nerelerdir/

edit; galiba sistemden türkçe karakter sikintisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimust -- 15 Temmuz 2014; 19:31:25 >

• Gecende birinin elinde gordum kasasi muhtesem. Telefon almadan once yazilimsal sorunlari var destek yarin obur gun kesilir diye dusunmemistim. Keske samsungta bu ayarda bir sey cikarsa...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DUSTER04

Gecende birinin elinde gordum kasasi muhtesem. Telefon almadan once yazilimsal sorunlari var destek yarin obur gun kesilir diye dusunmemistim. Keske samsungta bu ayarda bir sey cikarsa...

samsungun hiçbir kasası güzel değil,,,,neden Çinliler gibi düşünmezler, galiba zariflikten anlamıyorlar...
  • tasinabilir interneti actim s4 miniden baktim internete bagli pc ama internete erisim yok

sonra actim P6 mın tasinabilir internetini, hemen baglandi laptop :) hemde s4 mini den daha hizli bir sekilde kullandim interneti. hatlar ayni ikisininde 3g si acik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yimust

arkadaslar p6 da navigasyon bölümünde özelliklerinde ( A-GPS, GLONASS) diyor, arastirdigimda sadece Glonass Rusyaya ait bir uydu sistemi, p6 laryn navigasyonuda bu uydu sisteminden faydalaniyor, Glonass Uydu sistemide Türkiyeyi kapsadigi için sikinti yok, yalniz Navigasyon bu uyduya tabi oldugu için diger uydulardan faydalanamiyor, buda uydu bulmada yani rota bulmada bir sikinti olustururmu orasi muallak..biraz arastirdigimda link asagida;

http://www.mobildepo.com/topic/160664-glonass-gps-nedir-ve-kapsama-alanlari-nerelerdir/

edit; galiba sistemden türkçe karakter sikintisi

normal gps uydularının yanına ek olarak kullanıyor Glonass'ı Kesinliği arttırmak için.Yanı glonass'ın kapsama alanında olmadıgında farkeden birşey olmayacak.Diğer gps uydularından yer tespiti yapacak.Olumsuz bir durum yok yani benim bildiğim.

• quote:

quote:

tşk ederim, yalnız bir kaçtane (2el) ne baktım, p6 ların alt kısmında yapıştırma şeklinde olan plastikleri var, kiminde kalkık, kimiside bu kalkıklık tan dolayı servise vermiş serviste yapıştırmış, yapıştırıcı öylece dışarı taşmış gözüküyor. Bu p6 larda klasik bir sorun galiba. Biraz titiz olduğum için p6 almaktan vaz geçeceğim galiba.En iyi galiba p7 yi beklemek gerekecek...hoşçakalın....

Ilk defa duydum bunu.burada bu şekilde hiçbir sorun paylaşılmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: engincaglayan

quote:

quote:

benimki servise gidip gelince oyle yapiskan izi olmustu alt tarafta

• Hüzünlü bir ayrılık oldu benim için :) telefonu küçük kardeşime verip Xperia Z2 aldım. Belki bir gün kitkat gelir, ocak dediler ağustos oldu. İyi forumlar sevgili arkadaşlar.

• Ne var bu kitkatta anlamıyorum ki

• bilginiz olsun diye yazıyorum. telefonun arka tarafına tampered film yapıstırmştım cıkarırken kamera merceginin dışındaki camı yerinden çıktı. filme yapışmış filmle beraber elime gelgi. hassas nokta olarak notunuzu alın. iğne ucuyla yapıştırıcı sürüp yapiştırdım

• rraistlinn kullanıcısına yanıt
    temperli camı nereden aldın? güzel fikirmiş ondan söylüyorum camla beraber mükemmel olur arka taraf.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frhtckr

quote:

quote:

quote:

muhtemelen servis telefonu sökmek için o plastiği yerinden çıkartırken ehli görevliye düşmemişki zorlamış, sonrada takarken yapıştırmak zorunda kaldı, galiba durum bu, tekrar servise düşerse nasıl sökecek allah bilir....

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: frhtckr

quote:

quote:

quote:

muhtemelen servis telefonu sökmek için o plastiği yerinden çıkartırken ehli görevliye düşmemişki zorlamış, sonrada takarken yapıştırmak zorunda kaldı, galiba durum bu, tekrar servise düşerse nasıl sökecek allah bilir....

ben onu soktum. herneyse kullaniyordum telefonu cebimden cikarirken yere dustu arka kapagi cikti yerinden... bir tarafi oturuyor yerine diger taraf acikta. yerinden cikmasin diyede kutudan cikan kapakla kullaniyorum. bi yerde buldum kapak ama beyaz degil+ kapakta ne kamera camı var nede flaş camı var. simdi de kapak ariyorum ki bulasin ama bulamiycam buyuk ihtimalle yok hicbiryerde

• quote:

temperli camı nereden aldın? güzel fikirmiş ondan söylüyorum camla beraber mükemmel olur arka taraf.

arka tarafı için tamperli cam film üretilmeniş çok araştırdım. ben aliexpress den 3adet ön film aldım tanesi 8$dan. birini arka tarafa taktım. arka kapak oldukça ince yapılmış hafif kuvvetli çarpmada milimetrik içe çökme olmuştu benimkinde.... ön tarafınkinden elimde 1tane var isterseniz aldığım fiyattan verebilirim.

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.