Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.935
Cevap
27
Favori
223.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: normenderify

Herşey dahil Tarife içinde bu fiyat . Aylık 83 TL ödüyorum ben ilk taksit 118 tl verdim sonra 83 tl verıyorum bide son taksitte fazla vericem

taahütlü paket, tarife felanmı bu acaba? vodafonedaki arkadaşlara derdimi anlatamadım bir türlü, telefonu 83tlx24ay gibi bir taahütlü tarife ile satmaya çalışıyorlar, o zaman toplamda 2000tl gibi bir toplam çıkıyor. benimde bildigim kadarıyla bu telefonu konuşma,internet,sms paketi ile birlikte 1100 liraya alabiliyor olmam lazım(dı)..
  • onur7 O kullanıcısına yanıt
    Yanlışın var telefon zaten 950-1100 arası değişiyor bayilerde ben turkcell kullandığım için peşin aldım birini 1050 birini 1100'e.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon görüsmesi yaparken sesim az gitmeye veya arada hiç gitmemeye başladi.. carpma vurma vs. birşey olmadi. kulakligi takinca normal fakat yinede az geliyor gibi..
    fikri olan varmi bir anda başladi. rootlu b608. fikri önerisi olan varmi?

• az önce sony center'a kılıf almaya girdim abim için..

fatura kesilirken biri telefonumu gördü bakabilir miyim dedi..

çıkardı iphone 5S'ini , senin telefon daha inceymiş dedi.. hayran hayran 10 dakika inceledi telefonu adam..
  • engincaglayan E kullanıcısına yanıt
    hayır kardeş öyle birşey olamaz çünkü senin kullandığın fatura mesela 30 tl tutacak telefonun taksidi 50 tl olacak . eğer senın dedigin hesapla olursa faturayı vermemıs oluyorsun ozaman dırek 50 tl verırdın. fatura ıle bırlıkte fıyat 2000 oluyor ama telefon faturalı tarıfe ıle alınca 1100 tl oluyr onu anlatmaya calıstım
  • normenderify N kullanıcısına yanıt
    Valla bilemiyorum ben vodafone kullanmıyorum p6 almak için vodafone bayine gittim birini 1050 diğerini 1100'e aldım 12 taksitle bundan 7-8 ay önce.

• Evet arkadaslar p6 almak ixin yola dustum.nasipse nexus4umu satip p6 alcam... Beyaz renk ama renk konusunda suphe duyuyrm ama iz fln cikar.mi diye ger i kilif cuzdanli kilif flnda hediye yaninda

• quote:

Orijinalden alıntı: normenderify

hayır kardeş öyle birşey olamaz çünkü senin kullandığın fatura mesela 30 tl tutacak telefonun taksidi 50 tl olacak . eğer senın dedigin hesapla olursa faturayı vermemıs oluyorsun ozaman dırek 50 tl verırdın. fatura ıle bırlıkte fıyat 2000 oluyor ama telefon faturalı tarıfe ıle alınca 1100 tl oluyr onu anlatmaya calıstım

telefon 1100 lira + fatura bedeli (konuşma,mesaj,internet vs) .. toplamda ödediğiniz 2000 küsür lira oluyor sonuçta. 83x24 ay değil mi?
  • onur7 O kullanıcısına yanıt
    evet öyle kardeş ama 2000 TL olmasının sebebi fatura bedeli işte onu anlatmaya calıstım fatura içinde 1100 degıl
  • Telefonun ön kamerası ve kamerası nasıl acaba ? Çok fazla oyun oynamam sosyal medyada takılırım Şuan L520 kullanıyorum da ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fblist23

az önce sony center'a kılıf almaya girdim abim için..

fatura kesilirken biri telefonumu gördü bakabilir miyim dedi..

çıkardı iphone 5S'ini , senin telefon daha inceymiş dedi.. hayran hayran 10 dakika inceledi telefonu adam..

O her P6 kullanıcısının başına geliyor ilk başlarda hoşuma gitsede gına geldi artık millete göstermekten.zaten etrafındaki hemen hemen tüm arkadaşlarımda benden görüp aldılar.

• slm arkadaşlar bende faturaya ek aldım yaklaşık 11 ay oldu 35 tl yansıdı ek olarak 24 ay 35 te tarifeye veriyorum gayet memnunum güncelleme gelmedi işte. onu bekliyorum..
  • likom548 L kullanıcısına yanıt
    Istersen kitkat konusuna bir gözat.p6 için b510 var gayet iyi çalışan

• bendeki b608 türkiye ek güncellemesi galiba onun üzerine direk kursam olurmu acaba sonra servisle uğraşmak istemiyorum. yeni orjinal son sürüm hangisi oluyo ve nasıl kurmam gerekiyor. kısaca özetleyen ark varsa bilgi verebilirmi
  • likom548 L kullanıcısına yanıt
    Şu an Türkiye için resmi son sürüm B608, pek çok KitKat sürümü çıktı fakat henüz Türkiye'ye gelmedi ve ne zaman geleceği pek belli değil verdikleri her tarih üzerinden aylar geçti. Ama sorunsuz olarak B510 uluslararası KitKat'ı kullanan arkadaşlarımızda var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki şimdi bendeki b608 b 510 u kurmak için napmam lazım bilgi verirmisiniz.
  • arkadaşlar ne yaptım ne ettiysem uluslararası B506 kitkat sürümünden orjinal b132 sürümüne dönemedim. Sanırım servis ücretsiz yapıyormuş. Garantiye hangi adrese göndereceğim,telefon numarası nedir? kaç günde gelir bilgi verebilirmisiniz acaba?
  • Arkadaşlar hepinize merhaba yaklaşık bir aydır p6 kullanıyorum telefondan çok memnunum ancak daha büyük ekranlı bir telefona ihtiyaç doğdu. Arkadaşım da da lumia 1320 var bir ay önce aldı sıfır sayılır takas yapmak sizce ne kadar mantıklı p6 ile lumia 1320 fikirlerinizi alabilir miyim.

Not: daha önce lumia kullandım windosphone işletim sistemine aşinayım.
  • kkenan982 kullanıcısına yanıt
    Lumia 1320 size hayli hayli yeterli gelecektir, ayrıca kapalı kaynak işletim sisteminin avantajı olarak daha stabil ve hızlıdır Android'e göre. Eksi olarak kişiselleştirme seçenekleri çok zayıf ve bir süre sonra çok tekdüze geliyor arayüz insana, henüz WP için Jailbreak'ta çıkmadığı için iOS gibi istediğimiz temaları da yükleyemiyoruz. Tabi arayüz değiştirmek veya sisteme müdahaleyle ne kadar uğraşıyorsunuz, ona göre bu çokta önemli olmayabilir.
  • kkenan982 kullanıcısına yanıt
    Androide alışkın bünyeler windows mobile geçiş yaptığında sonuç belli olmuyor. Kimi seviyor kimi alerji oluyor. Ciddi süreyle deneme fırsatın olursa iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskibirkurt -- 6 Temmuz 2014; 14:03:35 >
  • 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.