Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
4.942
Cevap
31
Favori
216.500
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu
Giriş
    1759 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: engincaglayan

quote:

Orijinalden alıntı: yimust

quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Yurtiçi almanız herhangi bir arıza durumunda servis garantisi olacağından daha iyi olur. Güncelleme olarak uluslararası her sürüm yüklenebildiğinden yurtiçi/yurtdışı olması pek farketmiyor.

tşk ederim, yalnız bir kaçtane (2el) ne baktım, p6 ların alt kısmında yapıştırma şeklinde olan plastikleri var, kiminde kalkık, kimiside bu kalkıklık tan dolayı servise vermiş serviste yapıştırmış, yapıştırıcı öylece dışarı taşmış gözüküyor. Bu p6 larda klasik bir sorun galiba. Biraz titiz olduğum için p6 almaktan vaz geçeceğim galiba.En iyi galiba p7 yi beklemek gerekecek...hoşçakalın....

Ilk defa duydum bunu.burada bu şekilde hiçbir sorun paylaşılmadı.

benimki servise gidip gelince oyle yapiskan izi olmustu alt tarafta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    341 Mesaj
    Hüzünlü bir ayrılık oldu benim için :) telefonu küçük kardeşime verip Xperia Z2 aldım. Belki bir gün kitkat gelir, ocak dediler ağustos oldu. İyi forumlar sevgili arkadaşlar.

|
    |
    Ne var bu kitkatta anlamıyorum ki

|
    |
    bilginiz olsun diye yazıyorum. telefonun arka tarafına tampered film yapıstırmştım cıkarırken kamera merceginin dışındaki camı yerinden çıktı. filme yapışmış filmle beraber elime gelgi. hassas nokta olarak notunuzu alın. iğne ucuyla yapıştırıcı sürüp yapiştırdım

[[CORSAIR Force 3.0 SSD // AMD Phenom II X4 955 Black Edition AM3 3.2GHz 8MB Cache // GIGABYTE 880GA-UD3H AM3 AMD 880G / SB850 DDR3 1866MHz (O/C) DVI&HDMI Anakart // KINGSTON 8GB (2x4GB) KIT DDR3 //SAPPHIRE VAPOR-X HD 5770 1GB GDDR5]] c==(:::::raistlin::::::>
    +1100100100011001010001001010101111100001001001010001010101000000101010101010101010101000+

• Yüzbaşı
    366 Mesaj

temperli camı nereden aldın? güzel fikirmiş ondan söylüyorum camla beraber mükemmel olur arka taraf.
    |
    |
    rraistlinn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iOS 10.0.1
  • Yarbay
    3026 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: frhtckr

quote:

quote:

quote:

Yurtiçi almanız herhangi bir arıza durumunda servis garantisi olacağından daha iyi olur. Güncelleme olarak uluslararası her sürüm yüklenebildiğinden yurtiçi/yurtdışı olması pek farketmiyor.

tşk ederim, yalnız bir kaçtane (2el) ne baktım, p6 ların alt kısmında yapıştırma şeklinde olan plastikleri var, kiminde kalkık, kimiside bu kalkıklık tan dolayı servise vermiş serviste yapıştırmış, yapıştırıcı öylece dışarı taşmış gözüküyor. Bu p6 larda klasik bir sorun galiba. Biraz titiz olduğum için p6 almaktan vaz geçeceğim galiba.En iyi galiba p7 yi beklemek gerekecek...hoşçakalın....

muhtemelen servis telefonu sökmek için o plastiği yerinden çıkartırken ehli görevliye düşmemişki zorlamış, sonrada takarken yapıştırmak zorunda kaldı, galiba durum bu, tekrar servise düşerse nasıl sökecek allah bilir....

• Binbaşı
    1759 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: frhtckr

quote:

quote:

quote:

muhtemelen servis telefonu sökmek için o plastiği yerinden çıkartırken ehli görevliye düşmemişki zorlamış, sonrada takarken yapıştırmak zorunda kaldı, galiba durum bu, tekrar servise düşerse nasıl sökecek allah bilir....

ben onu soktum. herneyse kullaniyordum telefonu cebimden cikarirken yere dustu arka kapagi cikti yerinden... bir tarafi oturuyor yerine diger taraf acikta. yerinden cikmasin diyede kutudan cikan kapakla kullaniyorum. bi yerde buldum kapak ama beyaz degil+ kapakta ne kamera camı var nede flaş camı var. simdi de kapak ariyorum ki bulasin ama bulamiycam buyuk ihtimalle yok hicbiryerde

• Yüzbaşı
    335 Mesaj
    quote:

temperli camı nereden aldın? güzel fikirmiş ondan söylüyorum camla beraber mükemmel olur arka taraf.

arka tarafı için tamperli cam film üretilmeniş çok araştırdım. ben aliexpress den 3adet ön film aldım tanesi 8$dan. birini arka tarafa taktım. arka kapak oldukça ince yapılmış hafif kuvvetli çarpmada milimetrik içe çökme olmuştu benimkinde.... ön tarafınkinden elimde 1tane var isterseniz aldığım fiyattan verebilirim.

|
    |

[[CORSAIR Force 3.0 SSD // AMD Phenom II X4 955 Black Edition AM3 3.2GHz 8MB Cache // GIGABYTE 880GA-UD3H AM3 AMD 880G / SB850 DDR3 1866MHz (O/C) DVI&HDMI Anakart // KINGSTON 8GB (2x4GB) KIT DDR3 //SAPPHIRE VAPOR-X HD 5770 1GB GDDR5]] c==(:::::raistlin::::::>
    +1100100100011001010001001010101111100001001001010001010101000000101010101010101010101000+

• Yarbay
    2160 Mesaj
    Rehberde gruplara zil sesi nasıl atanıyor, varsa bulamadım da

Orijinalden alıntı: talsuv61

Rehberde gruplara zil sesi nasıl atanıyor, varsa bulamadım da

atanmıyor bildiğim kadarıyla
    |
    |

şu linke bakarmısınız, şayet olmazsa, yetkili servisten bu parça temin edilebilir...geçmiş olsun...

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-huawei-ascend-p6-orjinal-arka-ve-alt-kapak-2-renk-secenegi-137588099/detay

http://www.sanalpazar.com/gsm-13078-Huawei-Ascend-P6-Orjinal-Arka-Ve-Alt-Kapak-Siya__isp21424872

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimust -- 18 Temmuz 2014; 19:32:13 >
    |
    |
    frhtckr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3026 Mesaj
    arkadaşlar uzun araştırmalar ve bu bölümü takip etmemle birlikte 2. el temiz çizik dahi üzerinde olmayan p6 ya sahip oldum. p6 yı görür görmez teknik donanımını 2. planda tutarak,
    kasasına vuruldum. Bu itibarla derler ya aşk gözü kör eder misalı cihazı aldım. Üzerinde yüklü sürüm 4.2.2 derleme numarası B608.
    Güncel sürüm bumu, bu değilse hangi sürümü yüklemeliyim, şimdiden yardımlarınız için tşk.ler...
    |
    |

• Yüzbaşı
    421 Mesaj
    P6 için özel powerbank kulnan var mı? Normal Power bank mı alsak iyi yoksa bunlardan mı?

|
    |

Orijinalden alıntı: FreeRun

bu telefonu satıldığı biryer varmı?

sıfır bulman zor ama temiz 2. el bulabilirsin, ben öyle aldım, 23 ay yurt içi garantili, yurtdışı satanlarda var ama garantisi yok.O rizikoya girmedim. Bilginize....
    |
    |
    Malüm cihazı 2. el aldığım için orijinal aksesuarlarının tam olup olmadığı şeklinde.

aşağıdaki linkte kutu içeriğinde SD kart ile SIM kartın yuvasında bulunan kızaklar bende boş. Zar zor SD ve SIM kartı içlerinde tutturdumda kızağı kapattım. Bu kızaklarda malum kartlar pek rahat durmuyor.
    oysa linktede gözüktüğü gibi kızakların içinde siyah SD ve SIM kartların üzerinde duracağı siyah plastik taplalar var, sizlerinde telefon aksesuarlarında bu siyah taplalar varmı, yoksa dışarıdaki ülkelerde satılan
    cihazlaramı aittirler.

http://www.aliexpress.com/store/product/Huawei-Ascend-P6-U06-P6S-u06-100-Original-New-incell-screen-6-18mm-mobile-phone-quad/113229_1004398972.html
    |
    |

• Yarbay
    3771 Mesaj
    Olması gerekir o kadar bi zorluk yaşamamanız gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orada Olmayan Adam -- 20 Temmuz 2014; 2:24:35 >
    |
    |
    SONY PS4 5.05 1TB / PHİLİPS 720SA DVD PLAYER / SONY NS360 DVD PLAYER / PHİLİPS 47PFL6877 / PIONEER VSX 921 AV-R 7.1 / MAGNAT SUPREME 802 HCT 5.0 / DEFİNİVE PRO SUB 100 / SUPRA PLY 3.4/S SPEAKER CABLE / MONSTER XPHP SPEAKER CABLE / SUPRA SUBLİNK SUBWOOFER CABLE / MONSTER HDMI KABLO 750 HDS HİGH SPEED
  • Çavuş
    52 Mesaj
    Genel olarak memnunum. Ancak huawei nin kullanıcıları kale almaması benim sinirlerimi oynatıyor. Nasıl olur da verdiğin sözü tutmazsın ? Ayrımcılık yaparsın ? Avrupa ya gelen güncelleme bizde neden yok..Kendimi kandırılmış gibi hissediyorum. Üstte kitkatı ne yapaçaksınız denmiş. Belki kitkat da 3d sürücüleri yüklenmiştir diyoruz. Lakin şu an antutu da 3d testini bile yapmıyor telefon. Böyle saçmalık olmaz.. Yarattın kendi malzemelerini koydun içine tamam da sen bize bunlardan en yüksek performansta faydalanmamıza imkan vermiyorsun.. 1 gb ram li s3 bile anututuda daha iyi sonuç alıyor. Şuan telefonu satmamamın tek sebebi kasa kalitesi, stabil çalışması ve inceliği bu yönlerine diyecek laf yok süper. 1000 tl para az değil arkadaşlar. Fiyatına göre diyorsunuz ama bizde marka takıntısı yapmadan aldık bu telefonu. Note 2 google playa daha hızlı girip çıkıyor indirme yapıyor, oyunları söylemiyorum bile. Tamam note 3 performasInı beklemek haksızlık olur ama bi note 2nin performansını da yakala be kardeşim.. En yakın zamanda Türkiye de düzelme ve driver güncellemeleriye kitkatı bekliyorum..Bekliyoruz.. Umarım bu yazdıklarımı ilgili kişiler görür. Millet telefon kurdu oldu sayenizde yok avrupa romu rumu mumu. Ben bunlarla uğraşmak zorundamıyım ya. Girerim güncelleme bölümüne güncellememi yaparım kardeşim... Bir de utanmadan sıkılmadan p7 çıkarıyorlar şimdi kitkatlı em 2.3 lü. İlk önce gerekli desteği ürününüze verin de sonra yeni ürün çıkartırsınız..

• Yarbay
    3643 Mesaj

Almanyada p7 900 tl civarı bir fiyata satılıyor. O cihaz p6 dan çok üstün.

Ki almanya telefon ucuzluğu ile ünlü biyer değil.

Bizdeki fiyatları inanılmaz şişiriyorlar. Misal 750 lira etiketli telefonu 600 liraya alan bayram ediyorda. Yurtdışı etiket fiyatı 400 lira oluyor. İndirim günleri dışında...

|
    |
    captainzodiac kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3026 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: captainzodiac

Genel olarak memnunum. Ancak huawei nin kullanıcıları kale almaması benim sinirlerimi oynatıyor. Nasıl olur da verdiğin sözü tutmazsın ? Ayrımcılık yaparsın ? Avrupa ya gelen güncelleme bizde neden yok..Kendimi kandırılmış gibi hissediyorum. Üstte kitkatı ne yapaçaksınız denmiş. Belki kitkat da 3d sürücüleri yüklenmiştir diyoruz. Lakin şu an antutu da 3d testini bile yapmıyor telefon. Böyle saçmalık olmaz.. Yarattın kendi malzemelerini koydun içine tamam da sen bize bunlardan en yüksek performansta faydalanmamıza imkan vermiyorsun.. 1 gb ram li s3 bile anututuda daha iyi sonuç alıyor. Şuan telefonu satmamamın tek sebebi kasa kalitesi, stabil çalışması ve inceliği bu yönlerine diyecek laf yok süper. 1000 tl para az değil arkadaşlar. Fiyatına göre diyorsunuz ama bizde marka takıntısı yapmadan aldık bu telefonu. Note 2 google playa daha hızlı girip çıkıyor indirme yapıyor, oyunları söylemiyorum bile. Tamam note 3 performasInı beklemek haksızlık olur ama bi note 2nin performansını da yakala be kardeşim.. En yakın zamanda Türkiye de düzelme ve driver güncellemeleriye kitkatı bekliyorum..Bekliyoruz.. Umarım bu yazdıklarımı ilgili kişiler görür. Millet telefon kurdu oldu sayenizde yok avrupa romu rumu mumu. Ben bunlarla uğraşmak zorundamıyım ya. Girerim güncelleme bölümüne güncellememi yaparım kardeşim... Bir de utanmadan sıkılmadan p7 çıkarıyorlar şimdi kitkatlı em 2.3 lü. İlk önce gerekli desteği ürününüze verin de sonra yeni ürün çıkartırsınız..

kardeş, dediğin gibi bende destek falan beklememek kaydıyla kasasının ve işlevselliğinin güzelliğini ön plan olarak değerlendirdim öyle aldım. Yeterki şuan telefonda bulanan 608 (bendeki sürüm) rahat çalışsın.
    Nasıl olsa güncelleme gelecek, acele etmemek gerekir. Pekte KİTKAT okadar benim için önemli değil, belki arayüz olabilir.Ama dediğim gibi telefonu elimde gören bakmak istiyor. Kibar telefon, şuan ise her uygulaması çalışan, sıkıntı yaratmayan bir telefon.
    Sony kullanıyordum, kasalarından nefret ediyorum, keza samsung da öyle. Samsungun telefon desteği olabilirama o kasalar sanki çocuk oyuncağı telefon.
    Bence tek sıkıntı gerçi diğer markalarında öye, servis. Servise telefon düştümü at gitsin..Bu servislerde çalışanları neden eğitmezler anlamadım gitti. Telefon ellerine düştümü insan düşünüyor bırak arıza gidermeyi acaba telefona başka bir hal olacakmı.
    Allah güle güle kullanmayı nasip etsin.

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,689
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.