Şimdi Ara

Huawei Ascend Mate - Bootloader Kilidini Kırma ve TWRP yükleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
1.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 23 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • CNDMN (2 mesaj) Erzsa (1 mesaj) krk17 (1 mesaj) BARlŞ (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> Huawei Ascend Mate - Bootloader Kilidini Kırma ve TWRP yükleme
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1782 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ascend Mate için kalıcı custom recovery yüklemek için kullanabileceğiniz küçük bir yardımcı yazılım. Rus forumlarında hazırlanmış, tarafımca türkçeleştirilmiştir.

INSTALLER.BAT uygulamasını çalıştırın.
    İşlemleri sırasıyla takip edin. Önce 1 e basın, bootloader kilidiniz kırıldıktan sonra, 2 ye basın. TWRP kurtarma modu kalıcı olarak telefonunuza yüklenecektir. Ses azaltma + Ses yükseltme + Güç tuşlarına basarak telefonunuzu çalıştırdığınızda, recovery yani kurtarma modu olarak karşınıza TWRP çıkacakdır. Normal kullanıcılar için çok birşey ifade etmeyebilir. Sık sık rom değiştiriyorsanız, sizin için çok faydalı olacaktır.

Eğer TWRP kurtarma modunu kaldırıp, orjinal kurtarma modunu geri yüklemek isterseniz, 3 e basmanız yeterlidir. Geri yükleme seçeneği sadece Android 4.2.2 romlarında yapılmalıdır.

Dosyayı indirmek için buraya tıklayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CNDMN -- 26 Haziran 2014; 21:55:54 >

|
    |

• Binbaşı
    1792 Mesaj
    Ellerinize sağlık.
    |
    |
  • Çavuş
    82 Mesaj

Kardeşim elleine sağlık maalesef forum ve konu çok yavaş ve zayıf senden başka ilgilenende yok....Teşekkürler...Ellerine sağlık.
    |
    |
    Bahsedilenler: CNDMN
  • Binbaşı
    1531 Mesaj

Dediklerinizi harfiyen yaptım, daha sonra Recovery'e girdim miui rom atmıştım yükledim, wipe cache dalvik yaptım yeniden başlattım miui logoda kaldı nasıl halledicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erzsa -- 13 Temmuz 2014; 18:05:12 >
    |
    |
    CNDMN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1782 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

Dediklerinizi harfiyen yaptım, daha sonra Recovery'e girdim miui rom atmıştım yükledim, wipe cache dalvik yaptım yeniden başlattım miui logoda kaldı nasıl halledicem

MIUI 4.3.21 sürümünü yüklediyseniz, paket hatalı. ROM çalışmıyor. Başka bir sürüm deneyin.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.