Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (1125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.866
Cevap
154
Favori
719.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11231124112511261127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    telefonu kapat ses açma ve güç tuşuna ayni anda bas acilan ekrandan wipe data format ve altindaki wipe cashe sırayla yap reboot systeme bas düzelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XuQa -- 30 Nisan 2017; 16:17:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.1.1 lollipopta MTP özelliği nasıl açılır? Bilgisayar telefonu bir sürücü olarak görmüyor.

• Arkadaşlar Huawei G7 cihazım bozuldu ve Lenovo P2 ye geçtim.
    fakat Huawei'deki horoz (alarm ( sesi , ve digital phone isimli telefon seslerini arıyorum.

bunları cihazdan veya romdan dışarı çıkarıp gönderebilecek bir arkadaş varmıdır acaba ?

şimdiden teşekkürler
  • Hangisini istediğinizi tam anlamadığım için hepsini yükledim, işinize yarar umarım
    https://yadi.sk/d/drMWLZPH3Hg7fD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egowest -- 4 Mayıs 2017; 21:18:3 >
  • eminço E kullanıcısına yanıt
    Geliştirici seçeneklerinde olması gerek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet. Geliştirici seçeneklerinde USB ayıklama modunun aktif edilmesi gerekiyor. Direkt MTP ile ilgili bir menü yok diye biliyorum. Yani onunda denedim. Yine olmadı. Acaba 5.1.1 den dolayı mı olmuyor diye düşünüyorum. 5.1.1 kullanıp bağlantı kuran var mı acaba? Paylaşımda sevinirim.

İlgi ve cevap için teşekkürler.

• Marshmallow sürümünde, 4.1'de olduğu gibi, orta tuşa basıp yukarı çekme yoluyla ekranı kilitlemenin bir yolu var mıdır?
  • erkut10 kullanıcısına yanıt
    Daha güzeli var. greenify yükleyin daha sonra ayarlardan "dolaşım çubuğunda uzun dokunma eylemi" etkinleştirin. Telefonunuz rootlu değilse greenify i uyutma özelliklerini devre dışı bırakın. Yani greenify i sadece kilitleme yardımcısı olarak kullanacaksınız, orta tuşa biraz uzun basarsanız ekranın kilitlendiğini göreceksiniz
  • Arkadaşlar Merhaba ,

Sonunda G7 ile yollarımızı ayırdık :( İlk defa bir android telefondan memnun olarak telefon değiştirdim.
    Babamın telefonu çok eskiydi bende ona G7'yi vermeyi bende Moto G4 Plus almayı düşündüm ve dün öyle yaptım.
    Telefon akıllı pil modunda son zamanlarda biraz kasmalar yapsada e haliyle 2014 çıkışlı telefonda haklı.
    Kullandığım süre boyunca 1 kez bana zor zamanlar yaşattı oda ekran kartı bozulmuş servis'i zaten çok kaliteli fixsmart çalışanlarına da teşekkürler 1 gün içerisinde tamir edip geri gönderdiler. Şimdi yeni almış olduğum Moto G4 Plus'da Ghost Screen adında bir sorun varmış dün başıma geldi. Telefona ayıracak biraz daha param olsaydı Huawei ile devam edecektim ama bu ileride tekrar dönmeyeceğim anlamına gelmez.

Teşekkürler Huawei !
    Teşekkürler Arkadaşlar...
  • egowest kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam
  • Arkadaşlar,
    Sim kartı takarken epey zorladım, çıkartmaya çalıştım takılı kaldı. Sert davranıp çıkardım ama yuvayı bozdum sanırım.
    Sim kartı görmedi.
    Sonra cihazı açtım belki yaparım diye, ama haliyle yapamadım tabii. Söktüğüm ile kaldım.
    En uygun maliyetle bu problemi nasıl halledebiliriz.
  • frenze kullanıcısına yanıt
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/huawei-ascend-g7-sim-kart-yuvasi-orjinal-274710356

Burdan yada başka biryerden okuyucuyu temin edin. Daha sonra bir telefoncuya veya bir teknik servise 20-30 tl karşılığında yaptırırsınız. Yada parça almadan direk telefoncuya fiyat sorun. En uygun bu yollarla çözersiniz sanırım.
  • eminço E kullanıcısına yanıt
    Benim telefonda da aynı durum var şarj olduğu halde usb olarak bilgisayara bağlanmıyor. Sürüm 5.1.1. Sürümle alakalı olduğu sanmıyorum. Ben garantiye gönderdim. Su kaçmış o yüzden bu sıkıntı sen de bir gönder garantiye çözemezsen eğer.

• G7 nin sarj girişi arızalı. Yani usb kabloyu takınca hemen geri atıyor. Elimdeki 15 usb kablodan birisi biraz tutuyor ve onla şarj ediyorum. Bunu telefoncular değiştirir mi? Ne kadar tutar tahmini? Kasayı acmak zahmetli gibi duruyor. Parçayı bulsam ben yapabilirmiyim?

• gringoow1 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım link çalışmıyor,tekrar yükleyebilirmisin?
  • arkadaşlar ben daha önce lineage os yüklemiştim ama onda whatsappta kamera çalışmaması, gsp sorunu ve marketten 200 mb üzeri uygulama indirememe gibi sorunlarla karşılaştım. Miui v8 de ise bildirim alamıyordum. orjinal roma döndüm ama oda aşırı kasıyor sizin bildiğiniz düzgün bi rom var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cleven12

arkadaşlar ben daha önce lineage os yüklemiştim ama onda whatsappta kamera çalışmaması, gsp sorunu ve marketten 200 mb üzeri uygulama indirememe gibi sorunlarla karşılaştım. Miui v8 de ise bildirim alamıyordum. orjinal roma döndüm ama oda aşırı kasıyor sizin bildiğiniz düzgün bi rom var mı

Orijinal roma döndükten sonra data/wipe-chace temizliği yapmayı denemişsinizdir muhtemelen ama her ihtimale karşı bir hatırlatayım dedim

• Orta tuşa basınca ilk sayfaya google arama çubuğu olan yere gelirdi ama iki uç gundur orta tuşa basınca ekranın dördüncü sayfasına getiriyor nasıl dzeltebilirim ayarı nerededir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedkorn

G7 nin sarj girişi arızalı. Yani usb kabloyu takınca hemen geri atıyor. Elimdeki 15 usb kablodan birisi biraz tutuyor ve onla şarj ediyorum. Bunu telefoncular değiştirir mi? Ne kadar tutar tahmini? Kasayı acmak zahmetli gibi duruyor. Parçayı bulsam ben yapabilirmiyim?

Aynısı ucuz cin malı sarj kablosu kullandım çıkartırken bozuldu servis bir ayda gelir diye telefoncuya yaptırdım 25 TL ye o yuvanın plastik olanları var metal olanından taktir servisde ucretsiz tamir ediyormuş once telefon acıp sor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar marsmallowa geçtikten sonra bazen whatsapp bidirimleri gecikmeli geliyor.Bunun bir çözümü varmı? Ayrıca tel i rootlamak istedim yapamadım,sadece unlocked hale getirebildim,root olmuyor
  • 
Sayfa: önceki 11231124112511261127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.