Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (1123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.866
Cevap
154
Favori
719.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11211122112311241125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Miui ile kıyaslama yaparsan ne düşünüyorsun?
    Ben stock rom pek kullanmadım ama Nitrojen, RR ve Miui arasında en stabil şebeke Miui'daydı.

Miui ile kıyaslayabilir misin.
  • Telefonumu iş arkadaşıma sattım. çok istedi kıramadım. şimdi kendime uygun telefon arıyorum ama tam istediğim gibi bir cihaz yok ya da 3000 tl civarında. Bu telefon arama işi çok can sıkıcıymış uzun süre sonra tekrar görmüş oldum.

Konudan uzaklaşacagım.

Herkese iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • frenze kullanıcısına yanıt
    Başlangıçta iyiydi. Oldukça seriydi ama pil performansını beğenmedim. Bir de hücresel bağlantı bazen sebepsiz kesiliyordu. Ben yine en çok beğendiğim cm11'e döndüm.

Ayrıca menünün altındaki oklar ve menü tuşları ortalı değil bütün boo_gar romlarindaki gibi sola dayali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F_Y_ -- 18 Nisan 2017; 22:9:45 >
  • geryeon kullanıcısına yanıt
    Xiaomi dene hocam ya da mate 9 al biraz daha koyup en iyisi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hangi cm11 bu.

4G bağlantısı nasıl, iyi mı?

Hangi recovery üzerine kurdun.

Link alabilir miyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    htcmania'da vardı, oradan almıştım (linki aşağıda). Bence problemsiz. Bütün romları deneyip hep buna dönüyorum.
    Bir ara tam on saat ekran süresi almıştım, tabii şimdi 5-6 saate kadar düştü. Miui'de 3-4 saat anca oluyor cihazım eskidi biraz (anlayacağınız gibi benim için pil süresi önemli)

TWRP 2.8.7 üzerine kurdum.

Link:http://www.htcmania.com/showthread.php?p=25546095#post25546095

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F_Y_ -- 19 Nisan 2017; 9:45:38 >
  • İYİ GÜNLER,
    Belki 1124 sayfanın içinde bu sorunun cevabını bulabilirim ama hepsini tek tek inceleme ve okumaya zamanım yok. Bu yüzden tekrar soruyor olabilirim.

G7 telefon için 5.1 lolipop ile 6.0 Marsmallow karşılaştırması yapılmış olduguu tahmin ediyorum. Hangi sistem daha uygun ve stabil çalışıyor. Ben 6.0 MM kullanmaya başlagımdan beri sanki 5.1 lolipopa geri dönmem gerektiği gibi bir hisse kapılıyorum.

Ayrıca bu kullanılan duvar kagıgıdını direkt kaldırabiliyormuyuz.? Gereksiz ram tükettigi için Ben kullanmak istemiyorum. PC de oldugu gibi kendi default ekran görüntüsünü kullanmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashin01

İYİ GÜNLER,
    Belki 1124 sayfanın içinde bu sorunun cevabını bulabilirim ama hepsini tek tek inceleme ve okumaya zamanım yok. Bu yüzden tekrar soruyor olabilirim.

G7 telefon için 5.1 lolipop ile 6.0 Marsmallow karşılaştırması yapılmış olduguu tahmin ediyorum. Hangi sistem daha uygun ve stabil çalışıyor. Ben 6.0 MM kullanmaya başlagımdan beri sanki 5.1 lolipopa geri dönmem gerektiği gibi bir hisse kapılıyorum.

Ayrıca bu kullanılan duvar kagıgıdını direkt kaldırabiliyormuyuz.? Gereksiz ram tükettigi için Ben kullanmak istemiyorum. PC de oldugu gibi kendi default ekran görüntüsünü kullanmak istiyorum.

MM ilk başta iyi sonradan yoruyor telefonu. Ya düzenli temiz kurulum yaparak kullanacaksın yada direk Lollipop ile normal düzen devam edeceksin. Ayrıca wallpaper ne kadar ram yiyebilir. Düz siyah bir wall kullanabilirsiniz direk.

MM kamerası kötü ayrıca.

• quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

quote:

Orijinalden alıntı: hashin01

İYİ GÜNLER,

MM ilk başta iyi sonradan yoruyor telefonu. Ya düzenli temiz kurulum yaparak kullanacaksın yada direk Lollipop ile normal düzen devam edeceksin. Ayrıca wallpaper ne kadar ram yiyebilir. Düz siyah bir wall kullanabilirsiniz direk.

MM kamerası kötü ayrıca.

Cevap için teşekkür ederim @DokuzKuyrukluTilki

Haklısın... ben ilk telefonu alıp MM çıkana kadar tekrar kurulum yapmadan lolipop kullandım ve makina gayet stabil çalışıyordu. Nezaman MM yükledim bir süre sonra makina ağırlaşmaya başladı. Ve şuana ladar 3 kez formatlayıp temiz kurulum yaparak kullanmaya devam ediyorum.

Birde bu root denilen bir mevzu var. Bunu yapmış olmak telefona ekstra bir güç kazandırıyormu? Bazı yerlerde gözüme çarpıyordu. Bu işlemi yapınca telefonda garanti kapsamı dışında kalıyor gibi...Ama zaten garantisi artık doldu. Bu yüzden biraz telefonla fantazi m yapsam diyorum. Olurmu?

• 4.4 Pico Gapps kurdum ve hata veriyor sürekli.
    com.google.process.gapps has stopped.

Hangi gappsı kurmak gerek.

Uyumlu Xposed var mı, kullandın mı ve ya kullanıyormusun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frenze -- 19 Nisan 2017; 12:32:3 >
    CM 11 için düzenlenmiş gapps var:https://forum.xda-developers.com/android/software/app-minimal-gapps-gapps-lp-20150107-1-t2997368
    Ben de problemsiz çalışıyor.

Xposed denemedim rom zaten bir çok ayar içeriyor sadece greenify kullanıyorum. Bir de kilit ekranında bildirim için hilocker kullanıyorum. Nova launcher ve temalarıyla üst sürümleri aratmıyor.

Not: bilgiler parça parça oldu kusura bakmayasınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F_Y_ -- 19 Nisan 2017; 14:35:57 >

• Yok yahu, ne kusuru
    Kurdum romu ama miui ile kıyasladığım zaman ekran geçişleri ve uygulama açılış hızları geride geldi bana.
    Isınamadım.
    Miui yedeğe geri dönelim en iyisi
  • hashin01 H kullanıcısına yanıt
    kurcalarken brick olur falan risk bence.
  • quote:

Xiaomi dene hocam ya da mate 9 al biraz daha koyup en iyisi.

valla xiaomi yi alacaktim ama garanti konusu yusunden vazgectim yoksa tam bir fiyat performans canavari. huawei nin servisini gordukten sonea elim baska telefona gitmiyor. sanirim p10 lite yi bekleyecegim. ya da gozu karartip xiaomi alabilirim mi6 cikti belki mi5s ucuzlar .

• geryeon kullanıcısına yanıt
    Kurdan dolayı bize yansımaz o ucuzlama. Hocam git direk p9 al lite falan kasma

• quote:

2000 + tl beni bozar hocam. lite 1400 e gelsin canimi yesin :d

• quote:

Orijinalden alıntı: geryeon

quote:

P10 lite 1600'den aşağı girmez bence Nova Satışda şuan

• Uygulama indirmeden mobil veri sınırlaması nasıl yapacağız yardim arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Taha0194

quote:

quote:

gr5 2017 aldım hocam. Gayet memnun kaldım şimdilik.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Taha0194

quote:

quote:

gr5 2017 aldım hocam. Gayet memnun kaldım şimdilik.

Gr5 2017 güzel bir tercih alıp azda olsa incelemiştim.

Almama ramak kalmıştı ki işlemcisi kırın oluşundan vazgeçmiştim.

İlk tercihm snapdragon işlemci keza costum romlar açısından tercihim snap işlemci

• 
Sayfa: önceki 11211122112311241125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.