Şimdi Ara

https://128milyardolar.net/

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
2
Favori
16.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
492 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu para ile neler alabilirsiniz alışveriş sitesi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ben bu siteden memnun kalmadım. Osmangazi köprüsünden birisinde ufak bi çizik var.Kargocu ile tutanakta tuttuk.Sonra iade talebi oluşturmak istedim kimse telefonlara da bakmiyor.Ne yani dolandirildim mi simdi ben?

Ayrıca 2 tane Porsche aldim. 2.ci alima ozel hediye olarak pudra şekeri göndereceklerdi.Arabanin icine disina kutusuna baktim yok.

EDİT: Site ile iletişime gectim.Yogunluktan dolayi yasanan aksakliktan dolayi ozur dilediler.Eksik urunler ile beraber pudra sekeri burundan cekim icin farkli renkte sipsi gondereceklermis

• muhalafet güzel gidiyor üstüne tebrik ediyorum dahada gidin hakediyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

muhalafet güzel gidiyor üstüne tebrik ediyorum dahada gidin hakediyorlar.

AKP yine kazanacak bunlar boş.

• Ne para bee

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • satılanlar çok iyi ya :)))

pudra şekeri eksik bi tek :) başımız belaya girmesin diye koymamış olabilirler :))

• Harca harca bitmiyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • otoyollar gereksiz pahalı değil mi? mansur başkan 1/10 maliyetine yapar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opus Diabolicum -- 15 Nisan 2021; 19:27:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexus can

AKP yine kazanacak bunlar boş.

Alıntıları Göster

açık açık abd le ekonomik savaşa harcadılar yeri belli zaten lafı kıvırmaları hoşuma gitmiyor.

• Birazcık alışveriş yaptım, naçizane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 17 Nisan 2021; 2:52:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o parayla 84 milyon vatandasin herbirine 1500 dolar verilebiliodu yani 12bin tl https://128milyardolar.net/ 

• ben bu siteden memnun kalmadım. Osmangazi köprüsünden birisinde ufak bi çizik var.Kargocu ile tutanakta tuttuk.Sonra iade talebi oluşturmak istedim kimse telefonlara da bakmiyor.Ne yani dolandirildim mi simdi ben?

Ayrıca 2 tane Porsche aldim. 2.ci alima ozel hediye olarak pudra şekeri göndereceklerdi.Arabanin icine disina kutusuna baktim yok.

EDİT: Site ile iletişime gectim.Yogunluktan dolayi yasanan aksakliktan dolayi ozur dilediler.Eksik urunler ile beraber pudra sekeri burundan cekim icin farkli renkte sipsi gondereceklermis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7FA365660 -- 16 Nisan 2021; 9:51:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

o parayla 84 milyon vatandasin herbirine 1500 dolar verilebiliodu yani 12bin tl  

(128.000.000.000×8.11)÷80.000.000=12.976 tl.

güncel dolar kuru ile, ülkedeki seksen milyon vatandaşa eşit şekilde pay edildiğinde, kişi başına düşen para miktarı.

• Bir sürü gemicik aldım ama bitmedi para ..

• Eğer bir yalanı yeterince uzun, yeterince gürültülü ve yeterince sık söylerseniz insanlar inanır. İnsanları bir yalana inandırmanın sırrı, yalanı sürekli tekrar etmektir. Sadece tekrar, tekrar ve tekrar söyleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Novagate

Eğer bir yalanı yeterince uzun, yeterince gürültülü ve yeterince sık söylerseniz insanlar inanır. İnsanları bir yalana inandırmanın sırrı, yalanı sürekli tekrar etmektir. Sadece tekrar, tekrar ve tekrar söyleyin.
    Hah çakma Joseph Goebbels de geldi.

• İnsanlar buna odaklanmaya çalışırken patates soğan dağıtılıyor, yer sofrasında iftar açılıyor. Kendi kanallarında ramazan programları yayınlanıyor. Halk TV Krt TV vs iftar saati bile göstermiyor. Yani seçim planlarını yine istedikleri gibi götürüyorlar. İktidarın bence en sıkıntı duyduğu yer Z kuşağı ona bir formül bulamıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands0meJack -- 15 Nisan 2021; 21:13:6 >
  • okadar suriyi boşa almadılar ya ülkeye.

sokak röportajlarında görüyorum soruyolar hep vatandaşlığımız var diyolar.

oy için yapmayacakları şey yok

• deli para

• quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

Hah çakma Joseph Goebbels de geldi.

Alıntıları Göster
    Çakma değil birebir kendisinin sözü zaten ki çok doğru bir tespit
    CHP'nin yaptığı muhalefet anlayışının bir özeti sürekli ve ard arda tekrarlanan yalanlar

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.