Şimdi Ara

HTC U12+'ın kutusu amiral gemisinin tüm teknik özelliklerini ortaya çıkardı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC'nin bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonunun HTC U12+ olacağı söyleniyor. Cihazın üst seviye bir telefondan beklenebilecek tüm özelliklere sahip olacağını biliyoruz. Akıllı telefonun parakende kutusunun sızdırılması sayesinde bu özelliklerin hepsi onaylanmış oldu.

Ayrıca Bkz.Apple, tesislerinin artık tamamen yenilenebilir enerjiyle çalıştığını duyurdu
    Yayınlanan görsele bakılırsa HTC U12+, Qualcomm Snapdragon 845 yonga seti ve 8 GB RAM'den güç alacak. Telefonun Corning Gorilla Glass 5 korumalı 5.5 inç QHD+ ekrana sahip olması bekleniyor. Ayrıca arka kısmında optik görüntü sabitleme (OIS) özellikli 12 MP HTC UltraPixel 4 kamera yer alacak.

HTC U12+ lansmanı ne zaman yapılacak?

HTC'nin yeni akıllı telefonunun ön kısmında yine görüntü sabitleme özelliği sunan 8 MP + 8 MP çözünürlüklü çift kameraya yer verilmiş. Bununla birlikte telefon Edge Sense 2 özelliğinin yanı sıra suya ve toza karşı dayanıklı olduğunu kanıtlayan IP68 sertifikasına da sahip. Diğer özellikleri arasında ise BoomSound, parmak izi tarayıcısı, çift SIM desteği, Quick Charge 4+ hızlı şarj ve kablosuz şarj teknolojisi var.

Daha önce de belirttiğimiz gibi akıllı telefon bir amiral gemisinden beklenen neredeyse tüm özellikleri sunacak gibi görünüyor. Bu arada HTC U12+ modelinin Tayvanlı şirket tarafından 2018 yılında piyasaya sürülecek tek amiral gemisi olacağı yönünde söylentiler var. Her halükarda şu an için netleşmiş herhangi bir bilgi yok yok. Ayrıca HTC henüz akıllı telefonun duyurulacağı tarihi bile açıklamış değil. Önümüzdeki haftalarda daha somut bilgilere sahip olmayı umuyoruz.

• Htc U11 Plus tan yazıyorum. Bi kere çok şık ve kaliteli duruyor. Yani Iphone daki kalite hissini fazlasıyla veriyor. Pil desen bitmek bilmiyor. İki gün gidiyor. Kamera on numara. Ses desen rakipsiz. Hız desen süper. Kıvrık ekran, çentik vs. saçmalıklar da yok. Daha ne isterim. 6 senedir Samsung kullanıyordum. Bundan sonra da Htc birinci tercihim.
  • Eskiden HTC haberi olduğunda ilgimi çekerdi. Artık hiçbir merakım kalmadı malesef.

• HTC hala çok güzel telefonlar ürettiğini düşünüyorum.Tasarım konusu tartışılır ama toplam pakete bakılırsa donanım, kamera, ekran gibi Samsung değil belki ancak LG'den Sony'den çok daha iyi cihazlar üretiyor.
    HTC'nin fiyat politikası yanlış premium markayız kafasından çıkması, rekabetçi fiyatlarla gelmesi lazım. S9 ile aynı hatta daha yüksek fiyatlara gelirse hiç şansı yok

• Htc U12 Plus değil de Htc U12 olduğunu düşünüyorum bunun sızıntılarda arkada da çift kamera olduğu belirtiliyordu bunda tek kamera var , büyük ihtimal plus modeli arkada çift kamera ve 6inç üzerinde bir ekranla gelir . Htc U11 kullanıcısı olarak gerçekten merakla bekliyorum Htc kalite anlamında şuan en iyi firma benim gözümde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HTC bence kendini düzeltti. Telefonları hoşuma gidiyor.

• htc ölmedi mi ya?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran 16:9 ekrana benziyor ki bence en doğrusu

• Batarya ?? Yine 3000 koyar. Telefonu kullanırken kursağımızda kalır yine.

HTC 10 Kullanıcısı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu adamlar fiyat yerine sürümden yürüse parayı kırar

• Quick Charge 4 kullanan nadir telefonlardan olacak.

• M9 dan sonra stereo hoparlörden, vazgeçtikleri gün eski havası kalmadı

• Nerde efsane HTC HD2 nerde bu cihazlar ahhh ahhhh

• Htc U11 Plus tan yazıyorum. Bi kere çok şık ve kaliteli duruyor. Yani Iphone daki kalite hissini fazlasıyla veriyor. Pil desen bitmek bilmiyor. İki gün gidiyor. Kamera on numara. Ses desen rakipsiz. Hız desen süper. Kıvrık ekran, çentik vs. saçmalıklar da yok. Daha ne isterim. 6 senedir Samsung kullanıyordum. Bundan sonra da Htc birinci tercihim.

• özellikleri dolgun tasarım fena değil.
    Aka kamera dizilimi fazla açık olmuş flaşın konumuda iyi değil.

• Flaşı LG G6 gibi yapsalarmış daha usturuplu dururmuş.

• Bu ürün u12 Plus değil. Plusta pil özelliği eklenir ve 5.5" plus mı olur :D
  • Haberi yapmadan önce görselin uydurma olup olmadığını kontrol etseniz iyi olur
  • Herşey var cihazda yok yok...
    BU telefona laf eden de gitsin 3310 kullansın...

• 5.5 inch 18:9

Sonunda küçük bir telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    Hemen sevinmeyin çerçeveyi kalın yapar 6" lik telefonlara rahmet okutur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.