Şimdi Ara

Büyük sızıntı: Samsung'un tanıtacağı tüm yeni cihazların fiyatları ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Büyük sızıntı: Samsung'un tanıtacağı tüm yeni cihazların fiyatları ortaya çıktı

Mobil sektörün güvenilir bilgi kaynaklarının başında gelen Evan Blass, lansmana bir hafta kala Samsung'un Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtacağı tüm yeni ürünlerin Avrupa fiyatları açıkladı.

Ayrıca Bkz.İnternette 1 dakika içinde neler oluyor? İşte 2021 verileri

Güney Koreli dev, yılın ikinci yarısındaki en büyük etkinliği kapsamında katlanabilir Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 akıllı telefonlarını, Galaxy Watch 4 akıllı saatini ve Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklığını duyuracak. İşte fiyat etiketleri:

Samsung Galaxy Z Fold 3 Fiyatı

• 256 GB - 1.899 euro

• 512 GB - 1.999 euro

Samsung Galaxy Z Flip 3 Fiyatı

• 128 GB - 1.099 euro

• 256 GB - 1.149 euro

Samsung Galaxy Watch 4 Classic Fiyatı

• 40 mm - 379 euro

• 44 mm - 409 euro

Samsung Galaxy Buds 2 Fiyatı

• 159 euro

Şirketin yaklaşan Galaxy Unpacked etkinliği 11 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek. Bir gün önce yani 10 Ağustos'ta ise Xiaomi merakla beklenen Mi Mix 4 ve Mi Pad 5'i tanıtacağı büyük çapta bir etkinlik düzenleyecek.

• Olur öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat anlamsız pahalı. Fold 3 de ucuz değil ama S21 ile kiyaslayinca idare eder.

• Yuh fiyatlara bak. Bizde en az 12 ile çarpın euro fiyatlarını. 15 bile mümkün

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eğer bölgeye özel fiyatlandırma yapmazsa Türkiye'de saat zor satar.

• Güzel cihazlar. Fakat fiyatları çok yüksek. Fold ve Filp için birşey demiyorum. Ama hiç olmazsa şu saatlerin fiyatlarını düşürsen hiç fena olmaz.

• kendi işlemcisini en tepe modeline kullanmaması da ayrı bişey.

• Saatlerinin pahalı olmasının tek sebebi Apple karşı fiyatları düşük tutmak istememesi. Ben de buradayım benim de saatim ucuz değil demek gibi bir şey. Ama yaptığı hata. Benzer işletim sisteminde hatta neredeyse aynı donanımda çok fazla saat olup yarı fiyatına satılıyor olmasıyla kendi ayağına sıkıyor. Saatler 3 bin tl nin altında gelmezse ben dahil çok kişi almaktan vazgeçecek.

• Flip çok tatlı. 2000'lerin başında kullandığımız telefon boyutlarında.

• strathmorea kullanıcısına yanıt

Bence gerçek çok daha basit: olabildiğince yüksek fiyattan satıp yüksek kâr elde etmeye çalışmak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 5 Ağustos 2021; 13:27:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clusive kullanıcısına yanıt
    Samsung ve Lg hep bölgeye göre fiyatlandırıyor zaten.

• Aman ne büyük sızıntı ne büyük sızıntı...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.