Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.665
Cevap
200
Favori
2.091.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: engosen2580

quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Senelerdir htc kullaniyorum artik baska programsal farkliliklar bekliyorum acikcasi ultra piksel olayi hic ilgimi cekmiyor cok iyi resim cekmek istesem profosyonel fotograf makinesi alirdim,on sayfaya canli haberler koycakmis bumu yenilik bu zaten onceki senselerde vardi sadece on sayfada deildi disari cok fazla ses vermeside onemli deil onemli olan kulakliga iyi ses vermesi ve iyi bir kulaklik metal kasa yapmis ama su geciriyo yagmur da kullanmak zorunda kalmiycazmi yani,muti tasking buyik ihtimalle yok varda yalandan one x deki gibi yani bir video yu seyrederken onu kucuk boyuta alip baska islem yapamiycaz s3 feki gibi sanirim htc den istifa edicem :-) bende tam bir hayal kirikligi yaratti samsung u hic sevmiyorum adi malzeme kullandigini dusunurum hep ama s4 u bekliycem htc sıktı hep ayni seyler zaten boyle giderse batarlar tabi bunlr benim nacizane fikirlerim

arkadaşım bir kere bu cihazlardaki amaç günlük hayatını kolaylaştırmaktır. yazdıklarına bakacak olursam herşey için ayrı birşey taşırdım yanımda. ama böyle bir cihaz olduktan sonra ne kameraya ne mp3 çalara nede sosyal paylaşım veya internet için bir laptopa ihtiyaç duymam...

multitasking özelliğine gelecek olursam o bahsettiğin bir videoyu seyrederken onu küçük boyuta alıp istediğin başka işlemi yapma olayını ben şuan galaxy s2 de ve htc sensation da kullanıyorum. nasıl mı? atarsın cihaza uygulamayı çalıştırırsın. bu kadar basit, olur sana multitasking... önemli olan cihazı nasıl kullanacağını bilmen. önce androidi iyi bir öğren sonra yaparsın multitasking falan ok???

bence sen bir nokia 3100 al en iyisi.. hem kamera takılabiliyor hemde sağlam. çoooook eskiden üstüne çay dökmüştüm ha bir keresinde de 2. kattan aşağı düştü hiçbirşey olmadı valla ya da sen sgs 4 bekle plastik olduğu için çok dayanıklı olur ayrıca su da geçirmez...

Uslubunu hic begenmedim gardas dalga gecer gibi olmus senelerdir yaklasik 9 senedir windows mobile ciktigindan beri androidli tel kullaniyorum senin yasin kac bilmem.senin dedigin nokia modelini hic gormedim bile ama sen begenmissin bayaa
    Insan tabi oyle bir modelden andoidli tellere gecince kendini ucak kullaniyo zannetmis olabilir.htc gecen sene yi zarsrla kapatti niye hic dusundunmu sen kesin biliyosundur..ben soyliim genede insanlar surekli ayni tur telefon cikarmasindan bikti farkli donanimlarla farkli inç lerle ayni seyleri uretip durdu insanlar bikti artik almiyor..bende su an son bir senedir onex kullaiyorum bende biktim zaten xda olmasa bunlar hepten yanmis..bu tellde insallah tutar ama hic zannetmiyorum.bu benim gorusum..sen kosa kosa alabilirsin.aman yagmurlu havada kullanma hoporden su falan kacar gitti 2000 tl.kucumsedigin samsung ki aslinda bende sevmem s3 le rekorlar kirdi
    Multi tasking olayinda blckbery z10 yada rnokia n900 daki gib daha once girdigin uygulamari aktif halde canli olarak gosteren bir program yada uygulama varsa adini soylersen sevinirin herkez bilgilenmis olur

yazdığın mesajı okursan ^^bir videoyu seyrederken onu küçük boyuta alıp başka işlem yapamıycaz^^ sözünü hatırlarsın... bende o sözlerine atıfta bulunarak bu yazıyı yazdım. dikkat edersen multitasking konusundaki diğer verdiğin örneklerle alakalı herhangi bir yorum yapmadım... ne yani kendince beni köşeye mi sıkıştırmaya çalışıyorsun??? yaşımdan falan bahsetmişsin de seninle polemiğe girmek istemiyorum 3100 ı bile hatırlamıyorsan Allah bilir yaşın kaç??? yazdığın yorumlardan da belli oluyor ki xperia z fanısın. sana sony ile mutluluklar dilerim , biran önce alda xperia z yi bu konuyu da boşa meşgul etme GARDAŞ...
  • Yağmurlu havada içine su kaçan telefon görmedim geçip suyun altına tutmazsan eğer kimsede gidip telefonunu suya atmaz güzel birşeymi güzel ama reklam aracı olarak kullanmak saçma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • androıd ıcın ıdel ama kamera ıcın düşünüdürücü olabilir biraz büyük kaba telefon olmuş kamerada sony daha cok ılgımı cektı ackcası ve htc lerde pil sorunu var elimde htc 8x var ve wp cok yalın olmuş içine bişiyler koyulabilirdi ekran estetik ama pil öle degil htc hep bişileri eksik yapmak zorundamıdır bilmiyorum ama kımsenın beyenmedıgı symbıanlı nokıalar bile su ankı telefonlara göre kullanımda ınsanı bı cok kez rahat bi kullanım sunmaktadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

quote:

Orijinalden alıntı: muhtesemgitlan

Bu telefonu nexus4le karşılaştırmak ne derece doğru olur beyler? Tamam işlemcisi daha iyi olabilir ama çözünürlük farkından dolayı aradaki performans farkı olmayacaktır hatta aynı gpu olduğu için nexus 4 önde bile olabilir. (Donanım açısından) yoksa ekran ses sağlamlık kamera gibi konularda daha iyidir htc one ona lafım yok.

yapılan testlere göre Nexus 4 HTC One'in yarı performansında

GPU aynı gibi görünsede hızlandırılmış ya da hız aşırtılmış hali kullanılıyor HTC One'de

Bunlar hangi testler hocam ? Yanlış anlaşılmasın fakat One ülkemize geldiğinde kullanımda kimse farkedemez o farkı. Ayrıca hoş aşırtılmış hali olması ne kadar değiştiricek orası tartışılır full hd ekran var onede onun için hız aşırtılmış versiyonu çokta fark yaratmıyıcak özellikle yarı yarıya olucak kadar. Şu bir gerçektir ki android telefonlarda nexuslar her zaman daha stabil ve android daha performanslı çalışıyodur. Ben nexus daha iyi demiyorum fakat yarı yarıya gibi farkda olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogubey41

Yağmurlu havada içine su kaçan telefon görmedim geçip suyun altına tutmazsan eğer kimsede gidip telefonunu suya atmaz güzel birşeymi güzel ama reklam aracı olarak kullanmak saçma

ya işte diğer markaların fanboyları htc one ı nasıl kötüleyeceklerini şaşırdılar..
  • HTC One için gelecek olan aksesuarlar açıklandı.

HTC Henüz yeni kendi aksesuarlarını Amazon.co.uk'den satışa çıkartmış. Şu anda alınan ürünler Mart ayının 8'inde yola çıkıyor.

Amazon linkine gitmek için tıkla

Şu anda göz önünde görünmeyen ama ileri zamanda çıkacak olan ürünler;

Serf kılıf
    http://htcsource.com/wp-content/uploads/2013/02/htc-one-13-700x438.jpg
    http://htcsource.com/wp-content/uploads/2013/02/htc-one-14.jpg

Ekstra 6000 mAh şarj aleti;
    http://htcsource.com/wp-content/uploads/2013/02/htc-external-battery-bank-for-all-micro-usb-handsets.jpg
    http://htcsource.com/wp-content/uploads/2013/02/htc-one-12.jpg

Kapaklı Kılıf;
    http://htcsource.com/wp-content/uploads/2013/02/htc-one-double-dip-flip-case.jpg
    http://htcsource.com/wp-content/uploads/2013/02/htc-one-15.jpg

Araç kiti;
    http://htcsource.com/wp-content/uploads/2013/02/htc-one-car-kit.jpg
    http://htcsource.com/wp-content/uploads/2013/02/htc-one-10.jpg

Ekran koruyucu;
    http://htcsource.com/wp-content/uploads/2013/02/htc-one-screen-protector.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 22 Şubat 2013; 18:14:42 >
  • Bugün İngiltere'de ön ödeme başladı;

Resme tıklayarak linke gidebilirsiniz;

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

•  HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

Konu başlığında 2. mesaja eklendi, oradan bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 22 Şubat 2013; 19:27:05 >
  • ya ben zevksizim yada eski arayüz daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaglon

ya ben zevksizim yada eski arayüz daha iyi.

eski arayüzden kastın ne? eski arayüzde daha iyi olan şey ne?
  • HTC - iPhone işbirliği hâlâ güzel bir şekilde devam ediyor, son okuduğum haberlere göre iPhone'daki iTunes'dan bilgi aktarımı HTC telefonlar için artık sorun haline gelmeyecek.

iPhone'u olup da telefondaki herşeyini aktarmak isteyenler HTC One ile birlikte gelecek olan yenilikte HTC Sync Manager ile rahat bir şekilde eşleştirebilip aktarım yapılabilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gdervisoglu

quote:

eski derken aslında eski değil htc one x'de faln kullandığı kılasik görüntü.
  • quote:

quote:

quote:

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

bunu demiyor musunuz?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Senelerdir htc kullaniyorum artik baska programsal farkliliklar bekliyorum acikcasi ultra piksel olayi hic ilgimi cekmiyor cok iyi resim cekmek istesem profosyonel fotograf makinesi alirdim,on sayfaya canli haberler koycakmis bumu yenilik bu zaten onceki senselerde vardi sadece on sayfada deildi disari cok fazla ses vermeside onemli deil onemli olan kulakliga iyi ses vermesi ve iyi bir kulaklik metal kasa yapmis ama su geciriyo yagmur da kullanmak zorunda kalmiycazmi yani,muti tasking buyik ihtimalle yok varda yalandan one x deki gibi yani bir video yu seyrederken onu kucuk boyuta alip baska islem yapamiycaz s3 feki gibi sanirim htc den istifa edicem :-) bende tam bir hayal kirikligi yaratti samsung u hic sevmiyorum adi malzeme kullandigini dusunurum hep ama s4 u bekliycem htc sıktı hep ayni seyler zaten boyle giderse batarlar tabi bunlr benim nacizane fikirlerim

arkadaşım bir kere bu cihazlardaki amaç günlük hayatını kolaylaştırmaktır. yazdıklarına bakacak olursam herşey için ayrı birşey taşırdım yanımda. ama böyle bir cihaz olduktan sonra ne kameraya ne mp3 çalara nede sosyal paylaşım veya internet için bir laptopa ihtiyaç duymam...

multitasking özelliğine gelecek olursam o bahsettiğin bir videoyu seyrederken onu küçük boyuta alıp istediğin başka işlemi yapma olayını ben şuan galaxy s2 de ve htc sensation da kullanıyorum. nasıl mı? atarsın cihaza uygulamayı çalıştırırsın. bu kadar basit, olur sana multitasking... önemli olan cihazı nasıl kullanacağını bilmen. önce androidi iyi bir öğren sonra yaparsın multitasking falan ok???

bence sen bir nokia 3100 al en iyisi.. hem kamera takılabiliyor hemde sağlam. çoooook eskiden üstüne çay dökmüştüm ha bir keresinde de 2. kattan aşağı düştü hiçbirşey olmadı valla ya da sen sgs 4 bekle plastik olduğu için çok dayanıklı olur ayrıca su da geçirmez...

Uslubunu hic begenmedim gardas dalga gecer gibi olmus senelerdir yaklasik 9 senedir windows mobile ciktigindan beri androidli tel kullaniyorum senin yasin kac bilmem.senin dedigin nokia modelini hic gormedim bile ama sen begenmissin bayaa
    Insan tabi oyle bir modelden andoidli tellere gecince kendini ucak kullaniyo zannetmis olabilir.htc gecen sene yi zarsrla kapatti niye hic dusundunmu sen kesin biliyosundur..ben soyliim genede insanlar surekli ayni tur telefon cikarmasindan bikti farkli donanimlarla farkli inç lerle ayni seyleri uretip durdu insanlar bikti artik almiyor..bende su an son bir senedir onex kullaiyorum bende biktim zaten xda olmasa bunlar hepten yanmis..bu tellde insallah tutar ama hic zannetmiyorum.bu benim gorusum..sen kosa kosa alabilirsin.aman yagmurlu havada kullanma hoporden su falan kacar gitti 2000 tl.kucumsedigin samsung ki aslinda bende sevmem s3 le rekorlar kirdi
    Multi tasking olayinda blckbery z10 yada rnokia n900 daki gib daha once girdigin uygulamari aktif halde canli olarak gosteren bir program yada uygulama varsa adini soylersen sevinirin herkez bilgilenmis olur

yazdığın mesajı okursan ^^bir videoyu seyrederken onu küçük boyuta alıp başka işlem yapamıycaz^^ sözünü hatırlarsın... bende o sözlerine atıfta bulunarak bu yazıyı yazdım. dikkat edersen multitasking konusundaki diğer verdiğin örneklerle alakalı herhangi bir yorum yapmadım... ne yani kendince beni köşeye mi sıkıştırmaya çalışıyorsun??? yaşımdan falan bahsetmişsin de seninle polemiğe girmek istemiyorum 3100 ı bile hatırlamıyorsan Allah bilir yaşın kaç??? yazdığın yorumlardan da belli oluyor ki xperia z fanısın. sana sony ile mutluluklar dilerim , biran önce alda xperia z yi bu konuyu da boşa meşgul etme GARDAŞ...

X peria z fani falandeililm,senelerdir cesitli htc modelleri s2 ve nokia n900 kullandim hic sony kullanmadim ve dun skip adli bir arkadsla duzeyli fikir alisverisinde bulunduk bitti sen alinti yapip git androidli tel kullanmasini ogren ,nokia kullan gibi duzeysiz kelimeler kullanarak pokemige yol aciyosun duzgun konudacaksin gardas yoksa boyle devam edriz..ilk konusmamda kasteddigim multi tasking ti skip anlamisti sen anlamamissin.gercekten boyle bir uygulamayi bildigini bilmeyi cok isterdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu
    Bunlar hangi testler hocam ? Yanlış anlaşılmasın fakat One ülkemize geldiğinde kullanımda kimse farkedemez o farkı. Ayrıca hoş aşırtılmış hali olması ne kadar değiştiricek orası tartışılır full hd ekran var onede onun için hız aşırtılmış versiyonu çokta fark yaratmıyıcak özellikle yarı yarıya olucak kadar. Şu bir gerçektir ki android telefonlarda nexuslar her zaman daha stabil ve android daha performanslı çalışıyodur. Ben nexus daha iyi demiyorum fakat yarı yarıya gibi farkda olmaz

benchmark testlerinde aldığı puana göre Nexus 4 ile kıyaslama videosu paylaşmıştım bir önceki sayfada orada yapılan testte HTC One testi tamamlayıp puanı verdiğinde Nexus 4 hala teste devam ediyor ondan yola çıkarak söyledim

Full HD ekran olsa bile Adreno 320'nin hız aşırtılmış olmasının bir miktar daha iyi etkileyeceğini düşünüyorum genede Türkiye'de yapılacak olan testleri gözardı etmemek gerekli

Kaldı ki etkilemese bile benim için çok sorun olmaz pek oyun oynayan bir insan değilim
  • galaxy s2 çıktığı gün almıştım. s3 çıktığında ise forumda ilk ben almıştım. şimdi s4 ile htc one arasındayım. s4 tanıtılmasını bekleyeceğim. ancak bu kez gönlüm htc'den yana. arada iphone 4s ve htc one kullanmıştım ama ikisi de samsung galaxy gibi olmadı. fakat bu telefondan çok umutluyum.

•  HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

HTC - iPhone işbirliği hâlâ güzel bir şekilde devam ediyor, son okuduğum haberlere göre iPhone'daki iTunes'dan bilgi aktarımı HTC telefonlar için artık sorun haline gelmeyecek.

iPhone'u olup da telefondaki herşeyini aktarmak isteyenler HTC One ile birlikte gelecek olan yenilikte HTC Sync Manager ile rahat bir şekilde eşleştirebilip aktarım yapılabilecek.

Aboo bu çok iyi oldu iP4 kullanıyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bunu demiyor musunuz?

nedense bu görselden sonra kimse cevap vermiyor..
  • saturn fiyatı biraz daha iyiymiş. o2 660 euro'ya satıyordu.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.