Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.664
Cevap
200
Favori
2.091.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _SkiP_

quote:

Orijinalden alıntı: Explore The Universe

Aynen öyle, okadar açıklıyoruz blinkfeed'i kapatıp normal Sense'e geçebilirsiniz diye, ama ya anlamak istemiyorlar ya da buraya trollük için gelmişler.

Bir de benim anlamadığım herkes tutturmuş yeni Sense kötü olmuş diye. Nedense ben çok köklü bir değişiklik göremedim. Simgeler falan değişmiş, bir de kilit ekranı değişmiş işte Siz Sense deneyimini değiştirecek bir değişiklik görebildiniz mi?

Belkide millet sense den bikmistir..5-6 senedir asagi yukari sense var windows mobile e koyuyodu android cikti ona koymaya basladi eyvallah cok guzel de artik sıktı bence hatta dunyaca cunku gecen sene zararla kapatti sense tv yapmis zaten senler once Windows mobile 6.5 tada vardi...amiral gemisi die htc yi tekrar ayaga kaldiracak dedikleri telefonda insanlar farkli daha guzel seyler yada sense bekliyor olabilir insanlar adamlar trilyonlar kazaniyo bunu yapabilirlerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: CELL_MAN

quote:

Orijinalden alıntı: gdervisoglu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jaglon

quote:

quote:

ya ben zevksizim yada eski arayüz daha iyi.

eski arayüzden kastın ne? eski arayüzde daha iyi olan şey ne?

eski derken aslında eski değil htc one x'de faln kullandığı kılasik görüntü.

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

bunu demiyor musunuz?

nedense bu görselden sonra kimse cevap vermiyor..

Aynen, kaçtır diyalog bu görselden sonra bitiyor

@CELL_MAN @Explore The Universe

çıldıracaktım az kalsın mesajınız iyi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gdervisoglu -- 23 Şubat 2013; 12:49:43 >

• hattı Turkcell olanlar bir baksın GNCTRKCLL'nin HTC one kampanyası

http://www.androidcanavari.net/gnctrkcellden-htc-one-kampanyasi/
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CELL_MAN

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ya ben zevksizim yada eski arayüz daha iyi.

eski arayüzden kastın ne? eski arayüzde daha iyi olan şey ne?

eski derken aslında eski değil htc one x'de faln kullandığı kılasik görüntü.

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

bunu demiyor musunuz?

nedense bu görselden sonra kimse cevap vermiyor..

Aynen, kaçtır diyalog bu görselden sonra bitiyor

@CELL_MAN @Explore The Universe

çıldıracaktım az kalsın mesajınız iyi geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: engosen2580

quote:

quote:

Aynen öyle, okadar açıklıyoruz blinkfeed'i kapatıp normal Sense'e geçebilirsiniz diye, ama ya anlamak istemiyorlar ya da buraya trollük için gelmişler.

Bir de benim anlamadığım herkes tutturmuş yeni Sense kötü olmuş diye. Nedense ben çok köklü bir değişiklik göremedim. Simgeler falan değişmiş, bir de kilit ekranı değişmiş işte Siz Sense deneyimini değiştirecek bir değişiklik görebildiniz mi?

Belkide millet sense den bikmistir..5-6 senedir asagi yukari sense var windows mobile e koyuyodu android cikti ona koymaya basladi eyvallah cok guzel de artik sıktı bence hatta dunyaca cunku gecen sene zararla kapatti sense tv yapmis zaten senler once Windows mobile 6.5 tada vardi...amiral gemisi die htc yi tekrar ayaga kaldiracak dedikleri telefonda insanlar farkli daha guzel seyler yada sense bekliyor olabilir insanlar adamlar trilyonlar kazaniyo bunu yapabilirlerdi

bence bunu htc ye degil, samsung a yazacaksın ya da belki sony'ye..

adamların sense'i zaten piyasadaki bir çok modelin verdiği kalite hissi, görsellik, işlevsellik vb. açıdan yaşattığı deneyim katbekat üzerinde.. Adamlar buna ragmen geliştirmeye devam ediyorlar ve sense 5 ile geliyorlar, arayüze alternatifler ekliyorlar, o da eleştiriliyor.. Ee bir bakıma insanlar sıkılmasın, yeni deneyimler yaşasınlar diye yapılıyor zaten.. Sen sıktı diyorsun.. Bu bir çelişki değil mi? Ayrıca istersen bir önceki versiyondaki arayüzü de kullanmaya devam edebiliyorsun.. Bir de sanırım bunu bilmiyorlar, yeni arayüzü eleştiriyorlar.
    HTC nin zarar etmesini sense arayüzü ile nasıl bagladın anlamadım.. HTC nin pazar kaybetmesi tamamen pazarlama hesaplarındaki yanlış stratejilerden kaynaklanıyor.. Telefonun nerdeyse eksiği yok, diğer hiçbir telefonun yanına yaklaşamayacağı bir arayüzü var ve hala daha güzel şeyler yapabilirlerdi deniyor.. Daha ne yapsınlar.. Sony veya Samsung'da nasıl bir deneyim yaşıyorsunuz ki, HTC bunu size veremiyor anlamadım..

Söylediğn şeyler biraz garip geldiği için yazıyorum bunları, yanlış anlamayın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gdervisoglu -- 23 Şubat 2013; 13:03:15 >

• su ekrandaki netliğe şu tasarımın güzelliğine bir bakın yaaaaa....

http://www.youtube.com/watch?v=fMUT2P7xOsc&list=UUmM4IE2cAtGF2q8lqDcMWxg&index=6

ne kadar eleştirirlerse eleştirsenler umrumda değil. bu sefer olmuş. olay budur...
  • quote:

One'ın çektiği fotoğrafları daha doğal buldum ben. Noise oranları birbirlerine çok yakın fakat One'ın fotoğraflarını megapikseli düşük olduğundan dolayı çok yakınlaştırmamak lazım. Siz de bu detaya dikkat ederek yorumlayın lütfen.

detay konusunda haklısın.söylediklerine katılıyorum.
  • arkadaşlar oyun performansı konusunda herhangi bir inceleme göremedim. bilgisi olan varsa paylaşabilir mi acaba?
  • quote:

One'ın çektiği fotoğrafları daha doğal buldum ben. Noise oranları birbirlerine çok yakın fakat One'ın fotoğraflarını megapikseli düşük olduğundan dolayı çok yakınlaştırmamak lazım. Siz de bu detaya dikkat ederek yorumlayın lütfen.

ingilizcem iyi olmadığı için yorumları pek anlayamadım ancak bana da öyle geldi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

adamların sense'i zaten piyasadaki bir çok modelin verdiği kalite hissi, görsellik, işlevsellik vb. açıdan yaşattığı deneyim katbekat üzerinde.. Adamlar buna ragmen geliştirmeye devam ediyorlar ve sense 5 ile geliyorlar, arayüze alternatifler ekliyorlar, o da eleştiriliyor.. Ee bir bakıma insanlar sıkılmasın, yeni deneyimler yaşasınlar diye yapılıyor zaten.. Sen sıktı diyorsun.. Bu bir çelişki değil mi? Ayrıca istersen bir önceki versiyondaki arayüzü de kullanmaya devam edebiliyorsun.. Bir de sanırım bunu bilmiyorlar, yeni arayüzü eleştiriyorlar.
    HTC nin zarar etmesini sense arayüzü ile nasıl bagladın anlamadım.. HTC nin pazar kaybetmesi tamamen pazarlama hesaplarındaki yanlış stratejilerden kaynaklanıyor.. Telefonun nerdeyse eksiği yok, diğer hiçbir telefonun yanına yaklaşamayacağı bir arayüzü var ve hala daha güzel şeyler yapabilirlerdi deniyor.. Daha ne yapsınlar.. Sony veya Samsung'da nasıl bir deneyim yaşıyorsunuz ki, HTC bunu size veremiyor anlamadım..

Yanlis anlasilcak bisey yok herkez dusuncesini guzelce paylasiyo olaydq budur zaten...samsunga niye yziim ve niye garipgeldi sana anlamadim sense htc yi diyer tellerden ayiran enguzel ozelliklerden biri zaten simdi cikan cogu telde 4 cekirdek 1.7 mhz,2gb ram var ozamn geriye kaliyo tellerin kendi koyduklari ekstra programsal ozellikler,5-6 senedir htc kullaniyorum bana hep ayni gelmeye basladi dedigim gibi canli haber,sense tv gibi uygulamar zaten vaarolan programlar,grafik desiklikleri cokmu onemli sence htc ne yapsinki diyosun bunu onlar dusuncek trilyonlar kazaniyorlar beni sizi baskalarini cezbetcek seylet beni hic cezbetmedi sahsen mslela lg 2 kamerayla ayni anda video cekebikicek kamera ,samsungun deisik goz temaasi,dokunmadan biseyler yapabilmesi,blacbary multitaskink ,ben bunlari da tele koymasini beklerdim ama htc canli haber yapmis yuksek ses yapmis ultra piksel yapmis hayirli olsun begenenlere ama beni sarmadi..ne zirtpirt resim cekerim ceksemde ultrapiksele ihtiyacim yok bitelden ne kadar cok yuksek ses cikabilrki o hoporlerle ve en kil oldugum canli haber neymis yaa

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yanlis anlasilcak bisey yok herkez dusuncesini guzelce paylasiyo olaydq budur zaten...samsunga niye yziim ve niye garipgeldi sana anlamadim sense htc yi diyer tellerden ayiran enguzel ozelliklerden biri zaten simdi cikan cogu telde 4 cekirdek 1.7 mhz,2gb ram var ozamn geriye kaliyo tellerin kendi koyduklari ekstra programsal ozellikler,5-6 senedir htc kullaniyorum bana hep ayni gelmeye basladi dedigim gibi canli haber,sense tv gibi uygulamar zaten vaarolan programlar,grafik desiklikleri cokmu onemli sence htc ne yapsinki diyosun bunu onlar dusuncek trilyonlar kazaniyorlar beni sizi baskalarini cezbetcek seylet beni hic cezbetmedi sahsen mslela lg 2 kamerayla ayni anda video cekebikicek kamera ,samsungun deisik goz temaasi,dokunmadan biseyler yapabilmesi,blacbary multitaskink ,ben bunlari da tele koymasini beklerdim ama htc canli haber yapmis yuksek ses yapmis ultra piksel yapmis hayirli olsun begenenlere ama beni sarmadi..ne zirtpirt resim cekerim ceksemde ultrapiksele ihtiyacim yok bitelden ne kadar cok yuksek ses cikabilrki o hoporlerle ve en kil oldugum canli haber neymis yaa

dediklerini anlayabilyorum. şöyle sağlam bir multitasking deneyimi yaşamak istiyorsun. fakat 4.7 inçlik bir ekranda bence bunu beklememelisin. şimdi diyeceksin sgs 3 te bu olay var. eşime ilk çıktığında aldım sgs3. 4.1.2 güncellemesiyle multiscreen özelliği de geldi fakat bu özellik ekran ebatı 4.8 inç olmasına rağmen hiç güzel kullanılamıyor. ekranlar küçücük ve akıcı değil. mesela note 2 de multiscreen mükemmel oluyor çünkü ekrana koyacağın sayfalar daha büyük gözüküyor ve daha akıcı kullanabiliyorsun. bu nedenle ekran ölçüsüne göre htc one da kullanılmaması bence daha iyi olmuş. ha multiscreen haricinde zaten multitaskingin bazı özelliklerini programlar vasıtasıyla kullanabilirsin. örneğin süper video programı gibi.. kaldı ki htc one da da bazı özellikler hiç yabana atılmamali diye düşünüyorum. örneğin htc voice ya da normalde anten sıkıntısı olacağını herkesin tahmin edebileceği fakat bu sorunu ortadan kaldıran ilk metal kasalı telefon ya da htc zoe gibi teknolojiler vs... özetle htc one bence 5 inçlik cihazlarla karşılaştırılmamalı...

• biyerde 4.3 ultra pixel demişler biyerde 13MP biyerde 4MP :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

biyerde 4.3 ultra pixel demişler biyerde 13MP biyerde 4MP :S

hTC nin resmi sitesinde UltraPixel kamera olarak geçiyor... yani 4 ya da 13 belirtilmemiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 23 Şubat 2013; 15:35:30 >
  • videodakı ızlenımlerıme göre menuler guzel hız performans sony ye göre cok daHA İYİ samsunnglardan cok daha stabil denebilir kamera düşünüdürücü birisinin eline alıp yakından kamerasını acıp bakmadıkca emın olabilcegim bişi degil piyasaya göre su an lider denebilir sgs4 ne yapar bilmiyorum ama htc biraz kaba telefon yapmış hersey oyun vıdeo degildir bunuda bilseler iyi olcak vıdeo oyun ıstemeyen bir kesımde var sonucta bende o kesımden olarak dıyebilirmiki azcık ıphon buyuklugunde telefon yapsınlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Doce

Türkiye'ye ne zaman gelir ? Fiyat aralığı ne olur ? Ona göre alacağım

Mart içinde gelecektir.. 1900-2000 olur..

Teşekkürler.
    1600 civarına düştüğünde alabilirim
  • 2,000 TL çok!
  • quote:

Orijinalden alıntı: dockhanger

videodakı ızlenımlerıme göre menuler guzel hız performans sony ye göre cok daHA İYİ samsunnglardan cok daha stabil denebilir kamera düşünüdürücü birisinin eline alıp yakından kamerasını acıp bakmadıkca emın olabilcegim bişi degil piyasaya göre su an lider denebilir sgs4 ne yapar bilmiyorum ama htc biraz kaba telefon yapmış hersey oyun vıdeo degildir bunuda bilseler iyi olcak vıdeo oyun ıstemeyen bir kesımde var sonucta bende o kesımden olarak dıyebilirmiki azcık ıphon buyuklugunde telefon yapsınlar

ben de senin gibi düşünüyorum ama android'in olayı bu. donanımlı, büyük telefonlar üretmek. iphone kullanıyorum ama artık ekran boyut olarak yetmemeye başladı ve ios, itunes kısıtlamalarından sıkıldım. android telefon bakıyorum şimdi. 4 çekirdek olayına girersen mecbur bu büyüklükte telefon kullanacaksın. bu telefon hem boyut hem donanım hem tasarım olarak hoşuma gitti. pili 1 gün yeter güncelleme almada en az 1 yıl sıkıntı olmazsa seve seve kullanacağım telefonu.

• quote:

Orijinalden alıntı: legolas_jk

quote:

Orijinalden alıntı: dockhanger

videodakı ızlenımlerıme göre menuler guzel hız performans sony ye göre cok daHA İYİ samsunnglardan cok daha stabil denebilir kamera düşünüdürücü birisinin eline alıp yakından kamerasını acıp bakmadıkca emın olabilcegim bişi degil piyasaya göre su an lider denebilir sgs4 ne yapar bilmiyorum ama htc biraz kaba telefon yapmış hersey oyun vıdeo degildir bunuda bilseler iyi olcak vıdeo oyun ıstemeyen bir kesımde var sonucta bende o kesımden olarak dıyebilirmiki azcık ıphon buyuklugunde telefon yapsınlar

ben de senin gibi düşünüyorum ama android'in olayı bu. donanımlı, büyük telefonlar üretmek. iphone kullanıyorum ama artık ekran boyut olarak yetmemeye başladı ve ios, itunes kısıtlamalarından sıkıldım. android telefon bakıyorum şimdi. 4 çekirdek olayına girersen mecbur bu büyüklükte telefon kullanacaksın. bu telefon hem boyut hem donanım hem tasarım olarak hoşuma gitti. pili 1 gün yeter güncelleme almada en az 1 yıl sıkıntı olmazsa seve seve kullanacağım telefonu.

bende eski bir ıos kullanıcısı olarak derımkı ekran buyuklugu bi yerde yetmıyor büyük ekran derken bi çok marka kullandıktan sonra gercekten büyük ekran kullanım olarak hıc rahat degil bi önceki telefonum samsung note di mesela herkesin içinde telefonu acınca ınsanlar tarafından oha denebilcek bi telefon ideal diye tabir edilen 4 7 telefonlar ıse bı nebze benı mutlu etsede genede kullanım zorlugu olustu su an wp htc kullanıyorum pılı gayet ıyı kamera cok kötü htc lerde kameralara hiç güvenmiyorum menuler ve ses muzık konularındada htc nın uzerıne yok ıphona ise cok geride kaldı bana hıtap eden kısımları sadece büyüklüğü bu 4.7 veya 5 inç telefonlar genclere yaradı oyun yada internetten indirilen vıdeolar konusunda bu telefonlar genclerın ısını görüyor ancak benım ıcın sıkıntı ihtiyac meselesi çok farklı gercekten ben htc den blackbery gibi klavyelı aynı donanımlı bir telefon beklerdi cacha gibi olmasında .androıd kullandım kesınlıkle ıos gibi degil bunu unutma kasmalar donmalar kılıtlenmeler nokıa symbıan telefonların verdıgı hızlı stabıl sıstemı veremıyor bile androıd benım ıcın hayatı yavaslatan kaba sistemli pil harcıyan telefonlar olarak kabul edildi eyer oyun oynucam vıdeo ızlıcam dersen androıde hemen geç ama cıddı kullanıcılara hıtap eden bir sistem olamaz

• Ben şimdiden almak için planlar düzenliyorum :) iPhone 5'imi yeni almıştım ama yakın zamanda elden çıkartacağım sanırım. Zaten 3 Gün sonra İtalya'ya gideceğim ama kısa süreli gidiyorum. Mart zamanı tekrardan Almanya'dan Danimarka'ya geçiş yapacağım, eğer o zaman bulabilirsem o2 veya Saturn'den bir kaç tane almayı planlıyorum bakalım.

Almanya ve İngiltere'deki o2 mağazasında HTC One'da ön ödemeli olarak telefonu alırsanız zannediyorum karşılığında aksesuarlarını da veriyorlar ama kontratlı mı değil mi orasını anlayamadım, eğer bir operatör firmasına bağlı kalmıyorsak bence muhteşem bir kampanya bu.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.