Şimdi Ara

HTC Evo 3D [Kullanıcı Kulübü][Teknik/Ana Konu] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.793
Cevap
74
Favori
648.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1- Şimdi ben telefondaki rehberimi htc sync ile outlook'a kopyaladım. Telefondaki rehberi outlook'a kopyalamada bir sıkıntı yok. Fakat oldu da telefona format attım ve outlook'taki rehberi tele nasıl aktarıcam? Çünkü denemelerimde hep telefondaki rehberi outlook'a çekiyor.
    2- Google haritaları offline olarak nasıl kullanabilirim. Yani uydu fotoğraflarını sadece gps ile internet bağlantısı gerekmeden nasıl kullanabilirim? İlk sayfada açıklama var ama oradan hiçbirşey anlayamadım :( Teşekkürler şimdiden ;)
  • "HTC EVO 3D Kullanıcıları" olarak önceden açılmış konular kilitlenmiştir.Bundan sonra bu konu ile ilgili tüm paylaşımlara bu başlık altından devam edilecektir.Konunun ilk mesajı da kulüp için gayet doyurucu ve yeterli durumdadır,konu sahibi arkadaşın eline sağlık.

Herhangi bir şekilde ikinci bir grup açılması vs. durumlarında lütfen bizleri haberdar ediniz.Forum kirliliği olmaması açısından bu tip paylaşımların tek çatı altında devam etmesi herkesin faydasına olacaktır.

İyi forumlar.
  • bugün sabah 8 den akşam 7 kadar mp3 dinledim pili yeni bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eresgü -- 18 Ocak 2012; 23:04:20 >
  • Android telefonu evdeki bilgisayar ağına dahil etmek istiyorum. Dosya paylaşımını telefona indirmeden ağ üzerinden film müzik izlemek istiyorum. Bunu yapmanın yolu yok mu? Skifta gibi işlevsiz programları önermeyin, onlar dosyaları telefona indiriyor, ondan sonra oynatmaya izin veriyor, benim istediğim bilgisayarda paylaştığım dosyayı telefonda görmek ve ağ üzerinden, telefona indirmeden izlemek, böylece telefonun hafızasını kullanmaDan film müzik dinleyebileceğiz.
  • benide ekleyebilir misin listeye yeni telefonum hayırlı uğurlu olsun
  • XhsyPhoiDeus eline sağlık , bu ilgiyi hak eden bir telefon olduğuna inanıyorum. Teşekkürler,emeklerin için
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumlar34

Telefonun pili son derece yetersiz, vasatın altında saat 3'te ofisteyken full'ledim, 6'da ofisten çıktım işteyken dolayısıyla nerdeyse hiç telefon kullanmadım. Eve geldim telefonu wireless'a bağladım sadece 1-2 siteye girdim haber okudum, max 20dk. sonra telefonu bıraktım, saat 23'te telefonu tekrar elime aldım program yüklemek için telefonun şarjı bitmişti, bu arada toplam 10 dk. civarı telefon görüşmesi yaptım. Bu nasıl pil? akıl-mantık almıyor. 3D hiç kullanmadım.

Ayarlar-Kablosuz özelliği ve ağlar-Mobil şebekeler-Şebeke Modu ndan Yalnızca Gsm kısmını seçin.
    Bildirim çubuğundan wi-fi,wifi hotspot,mobil şebeke,bluetooth ve gps özellikleri sadece ihtiyacınız olduğunda açın. ekran parlaklığını da yüzde 50 yüzde 30 civarında tutun.

• beni de ekle hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeCCCe

"HTC EVO 3D Kullanıcıları" olarak önceden açılmış konular kilitlenmiştir.Bundan sonra bu konu ile ilgili tüm paylaşımlara bu başlık altından devam edilecektir.Konunun ilk mesajı da kulüp için gayet doyurucu ve yeterli durumdadır,konu sahibi arkadaşın eline sağlık.

Herhangi bir şekilde ikinci bir grup açılması vs. durumlarında lütfen bizleri haberdar ediniz.Forum kirliliği olmaması açısından bu tip paylaşımların tek çatı altında devam etmesi herkesin faydasına olacaktır.

İyi forumlar.

Tamamdır hocam..
    İyi çalışmalar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fxmaster

Merhaba. Ben eklenmiş değilim ama sorun değil. Özelime gelen soruyu herkez faydalansın diye buradan yanıtlıyorum.
    ------------------------------------------------------------------------------
    ----Mami_24 ten gelen mesaj----
    merhabalar hafıza kartı ile ilgili sorularım olacaktı cevaplarsanız sevinirim.öncelikle kart kaç günde elinize ulaştı?
    ödemeyi nasıl yaptınız k.kartı havale filanmı?
    gerçekten class 10 mu.
    olumsuz gördüğünüz bir tarafı varmı?.kutusu açılmışmı yoksa sıfırmı?
    memnunmusunuz?
    ------------------------------------------------------------------------------
    Kart 2 hafta sonra geldi.Ödemeyi paypal ile ebay üzerinden yaptım. Test programı ile yaptığım teste göre gerçekten class 10 ve okuma yazma hatası hiç yok.
    Olumsuz gördüğüm tarafı yok, açılmamış kutuda geldi. Memnunmuyum, şimdilik memnunum, hd video çekimi vs problem yok.
    Teşekkürler...

ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim iyi forumlar birde hangi satıcıdan aldınız link koyabilirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mami_24 -- 19 Ocak 2012; 1:05:14 >

• arkadaşlar iyi günler. ben dün gece htc evo 3d cihazıma önce unlock sonra h-boot downgradge sonra s-off sonrada root işlemi uyguladım. herhangi bi rom yüklemedim üzerindeki orjinal rom u duruyor. sonra telefon sıfırlandı. buraya kadar herşey beklediğim gibiydi. ayarlardan güncellemelere girdim ve 3d oyunlar . twitter . market cart curt güncellemesi ( şu 47 mb olan ilk güncelleme ) var dedi indir yükle dedim lakin yüklerken sürekli hata veriyor başlar başlamaz ( indirip yükle dedikten sonra res atıp upload işlemine geçince ) uyarı işareti çıkıyor ve öylece kalıyor. acaba bunun başka bir yöntemi varmı 3d oyunları geçtim market canımı sıkıyor eski markette kaldım
  • Arkadaşlar elinize sağlık beni de aranıza eklerseniz sevinirim
  • mesaj sesi olarak istediğimiz mp3ü atayabiliyomuyuz. ben bulamadım, varmı böyle bi özellik..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugn

mesaj sesi olarak istediğimiz mp3ü atayabiliyomuyuz. ben bulamadım, varmı böyle bi özellik..

kişiselleştir/uyarı sesi/ileti
  • forum süper ötesi olmuş hepinizi kutlarım çok dataylı inceleyemedim ama SİZE BİR SORUM OLACAK

teknosadan bana ve kardeşime htc evo 3d aldık lakin kardeşime gelen aramalarda direk hoparlörü açılıyor gelen ve giden aramalarda kendin elinle ahize ayarını yapman gerekiyor yoksa hoparlör devrede oluyor bunu nasıl ayarlarız ?
  • arkadaşlar beni de ekleyin listeye bu arada forumda okudum da root olayı nedir ne işe yarar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cehmin21

arkadaşlar beni de ekleyin listeye bu arada forumda okudum da root olayı nedir ne işe yarar ?

güzel olup olmadığına sadece uzaktan bakarak karar verdiğin buradan belli oluyor.
    siz okuyun diye yazdık onları biz. hazır bilgi istemeyin, oku ilk sayfayı hepsi var orada.
  • Konu süper umarım dopdolu bir konumuz olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vurucu05 -- 19 Ocak 2012; 9:03:30 >
  • Sanırım 6 ay önce cihazı Türkiye'de ilk satın alan kişiyim verdiğim 2000 TL helal olsun.
    Hayırlı olsun, beni de ekleyebilirsiniz...

Ayrıca EVO 3D ile ilgli tüm program, 3D ve 2D oyun platformuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://evo3d.mcbhome.tk/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ares74

Sanırım 6 ay önce cihazı Türkiye'de ilk satın alan kişiyim verdiğim 2000 TL helal olsun.
    Hayırlı olsun, beni de ekleyebilirsiniz...

Ayrıca EVO 3D ile ilgli tüm program, 3D ve 2D oyun platformuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://evo3d.mcbhome.tk/

hocam bu verdiğiniz linkte oyun filan iyi hoş güzelde,güvenilirmi acaba :))

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.