Şimdi Ara

HTC Evo 3D [Kullanıcı Kulübü][Teknik/Ana Konu] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.793
Cevap
74
Favori
648.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kampanyalar konusunda dayanışma içerisinde olsak haber versek bulunca...[Kunye=]
    Qualcomm MSM8660 Dual-core 1.2 GHz Cpu - Adreno 220 Gpu - android OS, v2.3 (Gingerbread) - 540 x 960 pixels, 4.3 inches (~256 ppi pixel density) - 1 GB storage, 1 GB RAM - Htc Sense 3.0

• arkadaşlar cahiliyetimi mazur görün ama bu andridde apptrackr tarzı bir site varmı reklamsız uygulama indirebileceğimiz
  • Bana da uyar. Beni de ekleyin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

Diğer konuyu da inceledim. Kişi listesini toparladım. Kimseyi gözden kaçırmadıysam 101 kişilik bir liste oldu. Liste uzun ve ilk mesajda bayağı yer kaplayacaktır ama kaç kişi olduğumuzu da görebileceğiz. Liste hazır mesaja ekleyelim derseniz ekleriz.

çok iyi olur siz gönderin ekleyelim..

konuda kaç kişi üye olduğunu bilmek konuyu derli toplu tutuyor gerçekten..

ama diğer arkadaşların da görüşlerini alalım??

hocam beni listeye hala eklememişsin

• @161907 arkadaşa gönderdiğim listede varsınız.

Liste ilk mesaja eklendikten sonra listeyi kontrol edin eğer isminiz yoksa bildirin.
  • Kulübe üye olmamış arkadaşlar beni ekleyin şeklinde mesaj atarlarsa ekleme yapılacaktır..
  • Beni de ekleyin
  • beni de ekleyin cevaplarım çıkmıyor
  • beni unutmuşsunuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

beni unutmuşsunuz...

100. üyesiniz
  • özellikle alacak arkadaşlar : eğer vatan ve bimeksde kampanya görürsek birbirimizi haberdar edelim lütfen. Telefon 1150 seviyesine gelirse kaçırmayalım.
  • Selam arkadaşlar ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum cihazı beni de ekleyebilirsiniz derneğe Bu arada burası yerimidir bilmiyorum ama acaba cihazdan mp3 leri kaybolan var mı :) Benim telefona usb ile attığım mp3lerden bazıları istikrarlı bir şekilde birkaç gün sonra cihazda görünmüyor :) USB den bilgisayara bağladığımda hafıza kartının içinde şarkı görünüyor ama telefondan baktığınızda şarkı yok çok ilginç oldu bu :) Bir de sanırım avrupalı kullancılar için batarya ömrü ve iki başka konuyla ilgili güncelleme göndermiş HTC merkezi sanırım bize bir şey yok henüz :)
  • Merhaba. Ben eklenmiş değilim ama sorun değil. Özelime gelen soruyu herkez faydalansın diye buradan yanıtlıyorum.
    ------------------------------------------------------------------------------
    ----Mami_24 ten gelen mesaj----
    merhabalar hafıza kartı ile ilgili sorularım olacaktı cevaplarsanız sevinirim.öncelikle kart kaç günde elinize ulaştı?
    ödemeyi nasıl yaptınız k.kartı havale filanmı?
    gerçekten class 10 mu.
    olumsuz gördüğünüz bir tarafı varmı?.kutusu açılmışmı yoksa sıfırmı?
    memnunmusunuz?
    ------------------------------------------------------------------------------
    Kart 2 hafta sonra geldi.Ödemeyi paypal ile ebay üzerinden yaptım. Test programı ile yaptığım teste göre gerçekten class 10 ve okuma yazma hatası hiç yok.
    Olumsuz gördüğüm tarafı yok, açılmamış kutuda geldi. Memnunmuyum, şimdilik memnunum, hd video çekimi vs problem yok.
    Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ek olarak Dealextreme den sipariş ettiğim bataryalar da geldi. 1 tane 1900 mah 1 tane 3500 mah. Bunları da test edince yazıcam burada. Patlarsa da yazıcam.
  • *XhsyPhoiDeus* eline sağlık. Benide ekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: fxmaster

Merhaba. Ben eklenmiş değilim ama sorun değil.

67. üyesiniz.
  • arkadaşlar bendeki htc evoda kulaklık sesini biraz fazla açtığımda cızırtı geliyor sizin telefonda da aynı sorun oluyor mu? sanki hoparlörü patlamış gibi ses geliyor. garantiye göndermeye gerek var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

Kullanan arkadaşlardan telefonun batarya performansı hakkında değerlendirme rica ediyorum. Bir gün dayanmıyor diyenler var, ne diyorsunuz?

?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xboxminatör

arkadaşlar bendeki htc evoda kulaklık sesini biraz fazla açtığımda cızırtı geliyor sizin telefonda da aynı sorun oluyor mu? sanki hoparlörü patlamış gibi ses geliyor. garantiye göndermeye gerek var mı acaba?

Benimki de öyle.

@s0ft

Kullanıma bağlı olarak değişiyor. Sürekli wi-fi açık, eşitlemeler açık, arada oyun oynuyorum, mesajlaşıyorum. Her akşam şarj etmem gerekiyor.
  • Telefonun pili son derece yetersiz, vasatın altında saat 3'te ofisteyken full'ledim, 6'da ofisten çıktım işteyken dolayısıyla nerdeyse hiç telefon kullanmadım. Eve geldim telefonu wireless'a bağladım sadece 1-2 siteye girdim haber okudum, max 20dk. sonra telefonu bıraktım, saat 23'te telefonu tekrar elime aldım program yüklemek için telefonun şarjı bitmişti, bu arada toplam 10 dk. civarı telefon görüşmesi yaptım. Bu nasıl pil? akıl-mantık almıyor. 3D hiç kullanmadım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.