Şimdi Ara

HTC Evo 3D [Kullanıcı Kulübü][Teknik/Ana Konu] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.794
Cevap
74
Favori
648.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: MirageLord

quote:

Orijinalden alıntı: ares74

Sanırım 6 ay önce cihazı Türkiye'de ilk satın alan kişiyim verdiğim 2000 TL helal olsun.
    Hayırlı olsun, beni de ekleyebilirsiniz...

Ayrıca EVO 3D ile ilgli tüm program, 3D ve 2D oyun platformuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://evo3d.mcbhome.tk/

hocam bu verdiğiniz linkte oyun filan iyi hoş güzelde,güvenilirmi acaba :))

siteyi piri reis dostumuz hazırladı. tümü denenmiştir, içiniz rahat olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumlar34

Android telefonu evdeki bilgisayar ağına dahil etmek istiyorum. Dosya paylaşımını telefona indirmeden ağ üzerinden film müzik izlemek istiyorum. Bunu yapmanın yolu yok mu? Skifta gibi işlevsiz programları önermeyin, onlar dosyaları telefona indiriyor, ondan sonra oynatmaya izin veriyor, benim istediğim bilgisayarda paylaştığım dosyayı telefonda görmek ve ağ üzerinden, telefona indirmeden izlemek, böylece telefonun hafızasını kullanmaDan film müzik dinleyebileceğiz.

Yanlışınız var, skifta dosyaları telefona indirmiyor. Dlna uyumlu cihazlar arasında wi-fi üzerinden streaming yapıyor. Ben kullanıyorum ve çok memnunum. Breaking Bad dizisinin bilgisayarımdaki bir sezonunu skifta üzerinden telefonumda izledim. 720p olduğunu düşünürsek zaten telefona sığması mümkün değil. Skifta kurulumunda hata yapmış olabilirsiniz. Pc için olan versiyonunu bilgisayarınıza, android versiyonunu da telefonunuza kurduktan sonra bilgisayardan programı açıp video, müzik ve fotoğraf klasörlerini seçiyorsunuz. daha sonra telefondan programı açıp izliyorsunuz. Tabi bunu yapabilmek için bilgisayarınızın dlna uyumlu olması gerekli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

Orijinalden alıntı: cehmin21

arkadaşlar beni de ekleyin listeye bu arada forumda okudum da root olayı nedir ne işe yarar ?

güzel olup olmadığına sadece uzaktan bakarak karar verdiğin buradan belli oluyor.
    siz okuyun diye yazdık onları biz. hazır bilgi istemeyin, oku ilk sayfayı hepsi var orada.

finaller zamanı derslerden başka birşeye pek zaman olmuyor ama yinede saol anlayışın için peki bu hoparlör sorunu nu nasıl halledeceğiz ben onun ayarlarını bulamadım biraz yardımcı olursan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tifosi58

quote:

Android telefonu evdeki bilgisayar ağına dahil etmek istiyorum. Dosya paylaşımını telefona indirmeden ağ üzerinden film müzik izlemek istiyorum. Bunu yapmanın yolu yok mu? Skifta gibi işlevsiz programları önermeyin, onlar dosyaları telefona indiriyor, ondan sonra oynatmaya izin veriyor, benim istediğim bilgisayarda paylaştığım dosyayı telefonda görmek ve ağ üzerinden, telefona indirmeden izlemek, böylece telefonun hafızasını kullanmaDan film müzik dinleyebileceğiz.

Yanlışınız var, skifta dosyaları telefona indirmiyor. Dlna uyumlu cihazlar arasında wi-fi üzerinden streaming yapıyor. Ben kullanıyorum ve çok memnunum. Breaking Bad dizisinin bilgisayarımdaki bir sezonunu skifta üzerinden telefonumda izledim. 720p olduğunu düşünürsek zaten telefona sığması mümkün değil. Skifta kurulumunda hata yapmış olabilirsiniz. Pc için olan versiyonunu bilgisayarınıza, android versiyonunu da telefonunuza kurduktan sonra bilgisayardan programı açıp video, müzik ve fotoğraf klasörlerini seçiyorsunuz. daha sonra telefondan programı açıp izliyorsunuz. Tabi bunu yapabilmek için bilgisayarınızın dlna uyumlu olması gerekli...

Ben dediginiz gibi yaptim bilgisayarim dlna uyumlu skiftayi hem bilg hem telefona yukledim paylasacagim dosyalari klasorleri belirledim, telefonla bilgisayar birbirini gordu, izlemek istedigim dosyayi sectim fakat dosya ag uzerinden acilmadi telefonuma doenload edildi sonra acmam icin izin verildi. Siz nasil online aciyorsunuz merak ettin gercekten yardima ihtiyacim var.

Ayrica pil konusunda bir arkadas surekli bluetooth u kapa wireless i kapa diye tavsiye veriyor, tskr ederm ama ben onlari yapiyorum zaten yillardan beri smart phone kullaniyorum onlar ilk yapilacak onlemlerdir. Telefonun pil omru cok kisa arti sarj suresi ort 4 saat cok uzun. Anlasilan bu konuda da yapacak bisey yok malesef :(
  • Hayırlı Olsun
    Benide ekleyin

pil konusunda telefonu biraz kurcalayın. internete girmediğim zamanlarda 2 günü rahat aşıyorum. tuşlardaki titreşimi kaldırın şebekeyi sadece gsm yapın, ekran parlaklığı vs. aklıma gelmiyor ama benimde bir ara 4-5 saatte bitiyordu. orasını burasını tekrar kurcaladım net olarak ne yaptığımı bilmiyorum.ama şimdi istediğim düzeyde.
  • quote:

forum süper ötesi olmuş hepinizi kutlarım çok dataylı inceleyemedim ama SİZE BİR SORUM OLACAK

teknosadan bana ve kardeşime htc evo 3d aldık lakin kardeşime gelen aramalarda direk hoparlörü açılıyor gelen ve giden aramalarda kendin elinle ahize ayarını yapman gerekiyor yoksa hoparlör devrede oluyor bunu nasıl ayarlarız ?

kardeş bendede öyle oluyordu telefonda yugulamalardan locationsa gir orada sessiz yap onun sesini öyle yapınca düzeliyor ses olayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

Hatta alın bu da sarı çerçeveli

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_56716676/tm.htm][image]http://i801.photobucket.com/albums/yy300/yedas/eve_3d_yedaself.png[/image]
    [color=#333333][size=1][b]Htc Evo 3D[/b][/link][/center][/size][/color][center][color=#333333][size=1][b]Qualcomm MSM8660 Dual-core 1.2 GHz Cpu - Adreno 220 Gpu - android OS, v2.3 (Gingerbread) - 540 x 960 pixels, 4.3 inches (~256 ppi pixel density) - 1 GB storage, 1 GB RAM - Htc Sense 3.0[/b][/color][/center]

Sağolun hocam , böyle daha gerçekçi :)

@pckopat05

Forum'u düzgün kullansanız keşke..
  • bende aranıza katıldı benide eklerseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami_24

quote:

Orijinalden alıntı: fxmaster

Merhaba. Ben eklenmiş değilim ama sorun değil. Özelime gelen soruyu herkez faydalansın diye buradan yanıtlıyorum.
    ------------------------------------------------------------------------------
    ----Mami_24 ten gelen mesaj----
    merhabalar hafıza kartı ile ilgili sorularım olacaktı cevaplarsanız sevinirim.öncelikle kart kaç günde elinize ulaştı?
    ödemeyi nasıl yaptınız k.kartı havale filanmı?
    gerçekten class 10 mu.
    olumsuz gördüğünüz bir tarafı varmı?.kutusu açılmışmı yoksa sıfırmı?
    memnunmusunuz?
    ------------------------------------------------------------------------------
    Kart 2 hafta sonra geldi.Ödemeyi paypal ile ebay üzerinden yaptım. Test programı ile yaptığım teste göre gerçekten class 10 ve okuma yazma hatası hiç yok.
    Olumsuz gördüğüm tarafı yok, açılmamış kutuda geldi. Memnunmuyum, şimdilik memnunum, hd video çekimi vs problem yok.
    Teşekkürler...

ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim iyi forumlar birde hangi satıcıdan aldınız link koyabilirmisiniz

Nedemek hiç sorun değil.
    Link verebilirim ama kişiler reklam veya bu işten kar elde ettiğimi düşünebilir. Satın aldığım satıcı İspanya dan gönderdi kartı. 32 gb samsung class 10 micro sd. Tabi risk aldım satın alırken. Çünkü fiyat iyiydi. Bu arada dün dealextreme den aldığım 3500 mah lik batarya bir tane de 1800 lük batarya geldi.3500 için gelen kapak çok kalın. Kapak malzeme kalitesi kötü, sağ taraftan tam oturmuyor. Şimdilik bataryayı denemedim.O şekilde kullanmam. Ama ebay den de ayrı olarak sipariş etmiştim.3500 mah artı uyumlu kapak artı şarj aleti. Ebayden gelen kapak düzgün olursa o kapağı kullanarak dealextreme den aldığım ve ebay den henüz gelmemiş olan bataryayı test edeceğim.
  • Konu için tebrik ederim elinize sağlık benide ekleyiniz...
  • Arkadaşlar beni de ekleyin demeden önce ilk sayfadaki üye listesinde ctrl+f yapıp adınızı arayın. Çoğunuzu zaten yazdık.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tifosi58

quote:

Ben dediginiz gibi yaptim bilgisayarim dlna uyumlu skiftayi hem bilg hem telefona yukledim paylasacagim dosyalari klasorleri belirledim, telefonla bilgisayar birbirini gordu, izlemek istedigim dosyayi sectim fakat dosya ag uzerinden acilmadi telefonuma doenload edildi sonra acmam icin izin verildi. Siz nasil online aciyorsunuz merak ettin gercekten yardima ihtiyacim var.

Ayrica pil konusunda bir arkadas surekli bluetooth u kapa wireless i kapa diye tavsiye veriyor, tskr ederm ama ben onlari yapiyorum zaten yillardan beri smart phone kullaniyorum onlar ilk yapilacak onlemlerdir. Telefonun pil omru cok kisa arti sarj suresi ort 4 saat cok uzun. Anlasilan bu konuda da yapacak bisey yok malesef :(

Alıntıları Göster
    quote:

Ben dediğim şekilde yaptım ve dosyaya tıklayınca hemen oynatmaya başlıyo download etmiyor. Belki ayarlarda farklılık vardır. Telefondaki skiftanın ayarlarında bütün kutucuklar işaretli bende. Bilgisayarda ki programda ise preferences kısmında enable media server kutucuğu işaretli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tifosi58 -- 19 Ocak 2012; 13:07:43 >
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar beni de ekleyin listeye bu arada forumda okudum da root olayı nedir ne işe yarar ?

güzel olup olmadığına sadece uzaktan bakarak karar verdiğin buradan belli oluyor.
    siz okuyun diye yazdık onları biz. hazır bilgi istemeyin, oku ilk sayfayı hepsi var orada.

finaller zamanı derslerden başka birşeye pek zaman olmuyor ama yinede saol anlayışın için peki bu hoparlör sorunu nu nasıl halledeceğiz ben onun ayarlarını bulamadım biraz yardımcı olursan sevinirim

hoparlör sorunu derken?

ayrıca onlar da ilk sayfada var.
  • iyi günler arkadaşlar çok güzel bir giriş olmuş yapan arkadaşın ellerine sağlık. emeği geçen herkeze teşekkürler. panelle alakalı bir açıklama var sharp olduğunu öğrenmek için yapılması gerekenler yazılmış fakat panelin sharp olup olmaması neyi değiştirir onu yazan olmamış bu sharp olayı nedir :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertsamet

iyi günler arkadaşlar çok güzel bir giriş olmuş yapan arkadaşın ellerine sağlık. emeği geçen herkeze teşekkürler. panelle alakalı bir açıklama var sharp olduğunu öğrenmek için yapılması gerekenler yazılmış fakat panelin sharp olup olmaması neyi değiştirir onu yazan olmamış bu sharp olayı nedir :D

toz sorunuyla alakalı. eğer telefonunda toz sorunun yoksa takma kafana
  • Arkadaşlar benim telefonun alt kısmında ışık sızması var. Garantiye yollasam mı acaba? Sizde de var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

Arkadaşlar benim telefonun alt kısmında ışık sızması var. Garantiye yollasam mı acaba? Sizde de var mı?

evet aynı sorun bendede var ekranın altında çizgisel şekilde sızıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mertsamet

iyi günler arkadaşlar çok güzel bir giriş olmuş yapan arkadaşın ellerine sağlık. emeği geçen herkeze teşekkürler. panelle alakalı bir açıklama var sharp olduğunu öğrenmek için yapılması gerekenler yazılmış fakat panelin sharp olup olmaması neyi değiştirir onu yazan olmamış bu sharp olayı nedir :D

toz sorunuyla alakalı. eğer telefonunda toz sorunun yoksa takma kafana

teşekkürler hocam ekran içinde toz felan yok :D sağlam yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

Arkadaşlar benim telefonun alt kısmında ışık sızması var. Garantiye yollasam mı acaba? Sizde de var mı?

bence yollayın. öyle bişey neden olsun ki?
    tabi serviste en az 1 ayı gözden çıkarın. ama gene de bence yollayın
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.