Şimdi Ara

HTC Desire HD INCELEMESI (TURKIYE'DE ILK) + SIK SORULAN SORULAR! | GUNCEL: 22.08.2011 | (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
3
Favori
69.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tahir uguz

Yok hocam IMEI NO değil onda sorun yok, http://www.htc.com/tr/eclub/productregistration.aspx buraya kayıt için S/N: istiyor her türlü yazıyorum yanlış girdiniz diyor

Acaba türkiyede resmi satışı yok ondan olabilirmi? diğer arkadaşlarada sormak lazım yapanlar varmı onlar hata aldımı acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_CemiL

herkese slmlar; ya hemen hemen bütün yorumları okudum,özellikle şu şarz konusuna kafam takıldı bende de desire hd var 1 ay dır kullanıyorum,şarz konusunda deneme yaptım hiç kapatmadım ve sadece cok az bi telefon görüsmem oldu baska bisey yapmadım ama sürekli cihaz acık ve 5 gün gitti şarj,daha sonra normal kullandıminternet,gps,müzik,vs kullandım yine cihazı hic kapatmadım 3 gün gidiyo,bazı arkadaslar telefonu sarjdan cıkarıyorum bir kac saat sonra %50 si gitmis diyo sarjın,inanın şaka gibi geliyo bana,cok büyük bi tuhaflık var bu işte

Allah Allah,

sen ciddi misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilyskm

selamlar DHD aldırttım Almanya' dan 2-3 gün içinde elimde olur.

Iyi gunlerde kullanmaniz dilegiyle..

quote:

Yok hocam IMEI NO değil onda sorun yok, http://www.htc.com/tr/eclub/productregistration.aspx buraya kayıt için S/N: istiyor her türlü yazıyorum yanlış girdiniz diyor

Telefonun kutusuna bakin. Ordaki numaralari karsilastirin birde..

• quote:

herkese slmlar; ya hemen hemen bütün yorumları okudum,özellikle şu şarz konusuna kafam takıldı bende de desire hd var 1 ay dır kullanıyorum,şarz konusunda deneme yaptım hiç kapatmadım ve sadece cok az bi telefon görüsmem oldu baska bisey yapmadım ama sürekli cihaz acık ve 5 gün gitti şarj,daha sonra normal kullandıminternet,gps,müzik,vs kullandım yine cihazı hic kapatmadım 3 gün gidiyo,bazı arkadaslar telefonu sarjdan cıkarıyorum bir kac saat sonra %50 si gitmis diyo sarjın,inanın şaka gibi geliyo bana,cok büyük bi tuhaflık var bu işte ama sunları belirteyim ekran ışığını kıstım yani gereksiz seyleri kapattım gerçekten cok memnunum tabi bazı eksiklikleri var ama hangi cihazda yokki:) ses konusuna gelince mp3 lerin sesini yükselttim telefondada yüksek çalıyo,o sorunuda hallettim sunu belirteyim iphone 4 kullanan arkadasım var desire hd bir gördü inanın yüzündeki o ifadeyi görmenizi isterdim,ikide bi tel.bidaha bakabilirmiyim diyo

Acikcasi abartili sekilde yazilan cok sey var. Benimde inanamadigim seyler var.
    Telefonun bataryasi bir gunde bosalabiliyor yalniz yarisinin okadar kisa surelerde bitecegine bende inanmiyorum.
    Bizzat kendimde boyle bir tecrubeye sahip degilim. Ornegin cumartesileri pazarlari sabahlari kalktigimda yatagimda marketten bir suru uygulamalar indirir,ayni zamandada surf yaparim. Hatta disari cikar muzik dinlerim. Yalniz kesinlikle yari yolda birakmiyor. Soyle birsey var. Telefonu ilk aldiginiz zamanlar telefonun sarji gercekten hizli bitiyor. Yalniz yaklasik 4-5 tam sarjin ardindan muthis bir performansi var.

Dedigim sekilde en azindan bir gun icinde kesinlikle yari yolda kalmadim. Cok kullanimimda dahil! Yalniz yataga girmeden once sarja takmaniz gerekiyor bu bir gercek. Cunku takmazsaniz Ikinci gun telefon sizi yari yolda birakabiliyor eger aleti cok kullaniyorsaniz. Oyle ki bu durum sadece bu telefon icin degil,tum aletler icin gecerli.

Bu arada genel telefon kullanimina gore telefonun sarjinin bes gun gitmesi olanakli olsada, cok az telefonu kullanmis oldugunuzu dusunuyorum.
    Telefonun sarji telefonlasmalar icin felan gayet guzel. Uc gun yogun kullanim konusuna gelince.. Lakin ben sahsen telefonu wlanli gpsli vs kullandigimda simdiye kadar uc gun kullanamadim. Sizin telefonda sanirim isik felan bayagi kisili. Malum bu telefonun bataryasinin buyuk bir bolumunu ekranin isigi yiyor. Bunun haricinde telefonun bataryasini dusuren tum etkenlerinde kapali durumda olmasi gerekiyor.. Ornegin uygulamalar kapali olmali, live wallpaperin olmamasi, telefonun cok kurcalanmamasi vs durumunda belki uzunca sure dayanabilir. Ram'ine Islemcisine az yuk bindiren hersey telefonunda bataryasina bir katkidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustyzk

Arkadaşlar Türkiye İstanbul Sınırları İçersinde Garantili veya Ürün Sattıktan Sonra Teknik Destek Bakımından Gerçekten İyi, Problem Çıkarmayacak Müşteriyi Memnun Edebilecek ve De Taksit Yapıp Alabileceğim Yer Var Mı?
    Ve yine Sizler Türkiyeden Güvenip De Nereden Alıyorsunuz.

• quote:

ben ürünü sorunsuz şekilde kaydettim. Ayarlarda telefon hakkındaya geliyorsun. Ordan da telefon kimliği. Aygıt seri numarası yazılı. Ordan bakıp denedinmi? ben o şekilde yaptım halloldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurQarizma

quote:

herkese slmlar; ya hemen hemen bütün yorumları okudum,özellikle şu şarz konusuna kafam takıldı bende de desire hd var 1 ay dır kullanıyorum,şarz konusunda deneme yaptım hiç kapatmadım ve sadece cok az bi telefon görüsmem oldu baska bisey yapmadım ama sürekli cihaz acık ve 5 gün gitti şarj,daha sonra normal kullandıminternet,gps,müzik,vs kullandım yine cihazı hic kapatmadım 3 gün gidiyo,bazı arkadaslar telefonu sarjdan cıkarıyorum bir kac saat sonra %50 si gitmis diyo sarjın,inanın şaka gibi geliyo bana,cok büyük bi tuhaflık var bu işte ama sunları belirteyim ekran ışığını kıstım yani gereksiz seyleri kapattım gerçekten cok memnunum tabi bazı eksiklikleri var ama hangi cihazda yokki:) ses konusuna gelince mp3 lerin sesini yükselttim telefondada yüksek çalıyo,o sorunuda hallettim sunu belirteyim iphone 4 kullanan arkadasım var desire hd bir gördü inanın yüzündeki o ifadeyi görmenizi isterdim,ikide bi tel.bidaha bakabilirmiyim diyo

Acikcasi abartili sekilde yazilan cok sey var. Benimde inanamadigim seyler var.
    Telefonun bataryasi bir gunde bosalabiliyor yalniz yarisinin okadar kisa surelerde bitecegine bende inanmiyorum.
    Bizzat kendimde boyle bir tecrubeye sahip degilim. Ornegin cumartesileri pazarlari sabahlari kalktigimda yatagimda marketten bir suru uygulamalar indirir,ayni zamandada surf yaparim. Hatta disari cikar muzik dinlerim. Yalniz kesinlikle yari yolda birakmiyor. Soyle birsey var. Telefonu ilk aldiginiz zamanlar telefonun sarji gercekten hizli bitiyor. Yalniz yaklasik 4-5 tam sarjin ardindan muthis bir performansi var.

Dedigim sekilde en azindan bir gun icinde kesinlikle yari yolda kalmadim. Cok kullanimimda dahil! Yalniz yataga girmeden once sarja takmaniz gerekiyor bu bir gercek. Cunku takmazsaniz Ikinci gun telefon sizi yari yolda birakabiliyor eger aleti cok kullaniyorsaniz. Oyle ki bu durum sadece bu telefon icin degil,tum aletler icin gecerli.

Bu arada genel telefon kullanimina gore telefonun sarjinin bes gun gitmesi olanakli olsada, cok az telefonu kullanmis oldugunuzu dusunuyorum.
    Telefonun sarji telefonlasmalar icin felan gayet guzel. Uc gun yogun kullanim konusuna gelince.. Lakin ben sahsen telefonu wlanli gpsli vs kullandigimda simdiye kadar uc gun kullanamadim. Sizin telefonda sanirim isik felan bayagi kisili. Malum bu telefonun bataryasinin buyuk bir bolumunu ekranin isigi yiyor. Bunun haricinde telefonun bataryasini dusuren tum etkenlerinde kapali durumda olmasi gerekiyor.. Ornegin uygulamalar kapali olmali, live wallpaperin olmamasi, telefonun cok kurcalanmamasi vs durumunda belki uzunca sure dayanabilir. Ram'ine Islemcisine az yuk bindiren hersey telefonunda bataryasina bir katkidir.

hocam tabiki,bekleme süresi olarak denedim,cihazla cok az bi isim oldu diğer türlü ugrasmadım tam 5 gün gitti,3 güne gelince gayet kendimi kasmadan,gerekli her işimi gördüm,bunların içinde markette sörf yaptım,gps kullandım,telefon görüşmelerim oldu" ama fazla deil",ekranda canlı ekran duvar kagıdı çalışıyo,aklıma gelenler bunlar,tam 3 gün gitti,şunu belirtmek isterim,2-3 günde bir cihazı yeniden başlattırın,ekran ışığım %30 falan ki gayette yetio bana çok rahat bişekilde kullanabiliyorum gündüz vs...klavye ve telefon home dokunmatik tuş seslerini kapattım titreşim dahil "gereksiz bence",bosyere bluetooth ve wifi açık kalmıyor ve en önemlisi işlem yaptıktan sonra task manegerla açık programları kapatıyorum,bu şekilde kullandım 3 gün gidiyo,ama cihaz elimden hic düsmesse 1 gün gittiğide oluyo ki simdiye kadar bir çok pda kullandım,şarz konusunda fazla bi fark görmedim desire hd le aralarında,tabi ekranranları 4.3" deildi hic birinin hd2 hariç :) ben sadece bir seyi merak ediyorum, desire hd ekran çizilmeye dayanıklımı hd2 gibi?bu konuda bilgisi olan varmı?saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: WebProgramming

quote:

Acaba türkiyede resmi satışı yok ondan olabilirmi? diğer arkadaşlarada sormak lazım yapanlar varmı onlar hata aldımı acaba.

Hocam bende az önce kayıt oldum S/N girerek bi sorun olmadı ilk seferde kayıt oldu,şimdi kayıt olmasına kayıt oldum da buraya kayıt olunca ne oluyo?biraz komik bi durum benimkisi yani ne gibi artıları var?bu konuda yabancıyım acıklama yaparsanız sevinirim,saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G@KGoŞ -- 20 Ocak 2011; 21:39:49 >

• quote:

quote:

Arkadaşlar Türkiye İstanbul Sınırları İçersinde Garantili veya Ürün Sattıktan Sonra Teknik Destek Bakımından Gerçekten İyi, Problem Çıkarmayacak Müşteriyi Memnun Edebilecek ve De Taksit Yapıp Alabileceğim Yer Var Mı?

sahibinden, sanalpazar gibi siteler ile bir de andorid telefonları satan bir web sitesi telefonun satışını yapıyor şu anda.
    onun dışında resmi satış yapan yer yok.
  • arkadaşlar ücretli uygulamaları indirmek için appbrain uygulamasını kurdum fakat sürekli internet bağlantı hatası veriyor yalnız bağlantımda bir sorun yok bunu nasıl düzeltebilirim?bir de bu ücretli uygulamaları indirebileceğim başka uygulamalar var mı?yardımcı olursanız sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toni-1903 -- 21 Ocak 2011; 11:51:40 >
  • Hocam desire HD'yi nerden aldınız acaba ? HB gibi sitelerde yok ?!?!?!?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: okndmr34

Hocam desire HD'yi nerden aldınız acaba ? HB gibi sitelerde yok ?!?!?!?!

2 mesaj yukarıda sorunun cevabı vardı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sene1983

quote:

quote:

sahibinden, sanalpazar gibi siteler ile bir de andorid telefonları satan bir web sitesi telefonun satışını yapıyor şu anda.
    onun dışında resmi satış yapan yer yok.

Burada maksat güven sahibinden.com da güvenip aldığınız satıcılar mevcut mu ?

• quote:

Burada maksat güven sahibinden.com da güvenip aldığınız satıcılar mevcut mu ?

ben hala bir yere güvenip alamadım açıkcası...

az önce başka bir konuda şöyle yazmış;

quote:

Orijinalden alıntı: obsadan

bir sorum da şu arkadaşlar. androidtelefonları.com ilk aşamada 100-150 telefon getireceğini söylemişti. benim sipariş numaram 851. yani ilk partide gelmeyecek demek mi oluyor bu, yoksa sipariş numarası genel mi? eğer ilk partide gelme
    yecekse acilpda.com u beklemeyi tercih ederim en azıdnan HTC nin sitesinde isimleri var.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam bende az önce kayıt oldum S/N girerek bi sorun olmadı ilk seferde kayıt oldu,şimdi kayıt olmasına kayıt oldum da buraya kayıt olunca ne oluyo?biraz komik bi durum benimkisi yani ne gibi artıları var?bu konuda yabancıyım acıklama yaparsanız sevinirim,saygılar...

Siteye girdiğimde kayıttan sonra telefonu pc ye bağlamam için yönlendirdi 3.basamakta kalmıştım.....

Böyle şeyler benim başım gelmez diyordum, yeni aldığım telefonumu pc ye bağlayıp güncelledim, güncelledim ama şimdide İNTERNET'e giremiyorum (İşlem.com.android.browser) beklenmeyen şekilde durdu,lütfen yeniden deneyin. alttada Zorla kapat ibaresi çıkıyor...ACİL YARDIM LÜTFEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahir uguz -- 23 Ocak 2011; 1:42:51 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Siteye girdiğimde kayıttan sonra telefonu pc ye bağlamam için yönlendirdi 3.basamakta kalmıştım.....

Böyle şeyler benim başım gelmez diyordum, yeni aldığım telefonumu pc ye bağlayıp güncelledim, güncelledim ama şimdide İNTERNET'e giremiyorum (İşlem.com.android.browser) beklenmeyen şekilde durdu,lütfen yeniden deneyin. alttada Zorla kapat ibaresi çıkıyor...ACİL YARDIM LÜTFEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahir uguz -- 23 Ocak 2011; 2:00:21 >

• Tamam arkadaşlar, uğraşa uğraşa buldum uygulamalardan internet proğramının üzerine gelip verileri temizle dedim ve yeniden başlattım girdim :D
  • Test etme fırsatı bulduğum Samsung Galaxy S, Desire HD ve Iphone 4 arasından seçim yapmanın zor olduğunu düşünüyordum ama; daha önce Iphone kullanmış birileri ne söylemek istediğimi anlayacaktır, DHD bu seçimin adresi benim diyor. Özellik karşılaştırmalarına artık gerek yok ancak, Android için bir Appstore olmasa da sürekli gözümüze sokulan "az uygulama var androidde" tezi, geçerliliğini yitiriyor. Nette yeteri kadar android uygulaması araştırması yapmadan yorum yapmayı ise yanlış buluyorum.
    Daha önce de bazı dokunmatik ekranlı smart phone kullanma fırsatım olmuştu, bu cihazların dünyasına aşina biri olarak yorum yapmak isterim, DHD , herkesi etkileyebilecek kadar güzel bir cihaz. Hızlı, mükemmel bir ekranı var, sıkıcı bir telefon değil. Bir mobil cihaz olarak pc, mac, netbook/notebooklarınızla kullanıcı dostu, düzeyli bir ilişkisi var

Bu telefon bir Pad ve telefon karışımı bir alet. Bir bilgisayar taşıyorsunuz yanınızda gibi düşünebilirsiniz ancak Iphone kullanıcılarına "bizim telefonumuz daha iyi" de diyemezsiniz.
    İşte bu noktada zevklerin ve renklerin tartışılamaz olduğu gerçeğini görüyorum. DHD, zevk işi. Pahalı da bir zevk belki, ancak gücünü keşfedip sunduğu (resim video oyun internet ses kalitesi müzik e-booklar orta halli bir dijital foto. makinesi kadar başarılı lensi farklı tasarımı ile sıradışı bir yüz ...) bu fırsatları, özellikleri daha iyi kullanır hale geldiğimizde görüyoruz ki kimseyle paylaşmak istemeyeceğimiz bir teknoloji harikasını cebimizde taşıyoruz.

• Arkadaşlar SD karta birşeyler yükledim. SD karta nasıl ulaşıyoruz?
  • SPB TV yi nasıl yükleyebilirm gerçi yerli kanallarımız yokmuş onda ancak WAP değilde İNTERNET üzerinden izleyebileceğiz TV proğramı varmı?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.