Yarbay
24 Mart 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme
Toplam: 124 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba herkese, bir süredir 144hz monitör arıyorum (120 de olabilir) evde kullanacağım alan küçük ve yakından bakılacak fiziki şartlarım geniş değil yani.
Fakat baktığım tüm monitörler en az 23.6incten başlıyor ve devasa boyutlara kadar gidiyor?
Bizim eskiden bilip çok sevdiğimiz 19, 21 en çok 22 inç boyutlarında 144hz neden üretilmiyor ya da ben mi beceriksizim bulamıyorum?

Notebooklarda üretiliyor sonuçta 15 inç kaliteli paneller görüyoruz 144hz?

Cahilliğimi alacak arkadaşlara teşekkür ederim teknik açıklamasını da okumak isterim bilgisi olan varsa, iyi günler saygılar.
Arkadaşlar bu akşamki maça bu bileti 120 TL ye almak isteyenle PM yollayabilir. Hızlı yanıt alırsınız.
1. Güç (power) tuşu bozulmadan, takılmadan tamamen düzgün şekilde 6 aydan fazla kullanabilen var mı? Bu kronik bir sorun mudur?

2. Ios 7 kurduktan sonra batarya süresinde bir değişim hissettiniz mi?

Cevaplar önemli kullanicilar yardım lütfen
Merhaba arkadaşlar, garantisi yarın dolacak olan bir Acer notebook var, ve cihaz dün arızalandı. Şans
Cihaz hiç açılmıyor. Şarja takılı olsun ya da olmasın ekran power tuşuna basınca hiç tepki vermiyor.
Yarın aldığımız Darty mağazasına götürsem nasıl bir sonuçla karşılaşırım?
Garanti süresi iş günü sonunda mı dolar ? Cihazı alıp garantiye yollarlar ve arıza garanti kapsamında ise teslim ettiğim saatlerde garanti süresi dolmadığı için ücretsiz mi onarılır yoksa serviste kaldığı sürede garantisi bittiği için ücretli mi olur?
Merhaba,

Hemen konuya girerek yaşadığım garip sorunu anlatmak istiyorum.

Geçtiğimiz hafta iphone 2g model cihazımın, sol üst köşesindeki sessiz&sesli alma switchi bozuldu. Buna istinaden telefon sessizde kaldı ve dışarıdan gelen aramalarda dahi zil sesi çalmıyordu. Biraz araştırarak AutoSilent'ı kurdum ve o bozulan (tuş yerinde duruyor ama içeriden kırılmış belli, sallanıyor) tuşu Bypass ederek telefonun sesli sessiz ayarını Autosilent ile yapıyorum.

En azından telefon çaldığında artık duyabiliyorum. Bir süre sadece titreşimde kullanmak zorunda kaldım zira o tuş değişimi için 50 euro luk bir ücret ödemek gerekiyor, en azından benim aldığım fiyat oydu.

Bugünlerde ise oyun ya da herhangi bir uygulama kullanmak istediğimde (düşünün buna bütün oyunlar ve doğa sesleri uygulaması, Koi Pond gibi güzel uygulamalar da dahil) yalnızca kulaklığı taktığımda ses alabiliyorum.

Denediğim ama başarısız olan yöntemler;
1- AutoSilent (zil sesini geri getirse de, dediğim gibi oyunlarda kulaklıksız hoparlör çalıştıramıyorum)
2- Restore3- Defalarca reboot vs.
4- Ayarlar kısmından ve AutoSilent'ın kendi ayarlar kısmından bilimum ayarlarla oynamak.

Herhangi bir yöntem düşünen fikrini paylaşırsa mutlu olurum, denerim.

Saygılar
Selamlar,
Bir otomobil satın almaya karar verirken - leri ve + ları bir kağıda yazıp, mantık süzgecinden geçirip duygularınıza batırıp çıkardıktan sonra verdiğimiz karar için sadece "hayırlı olsun" denmeli bence

Eleştirirken insanların satın aldıkları, dünya para saydıkları, birikimlerini gözden çıkardıkları ya da başka bir yere değil, kullanacağı otomobile yatırım yaptıklarını da göz önüne alıp "yaramaz hacı" , "ben olsam almazdım ama iyi günlerde kullanın" gibi yorumlar düşününce, araç satın alan kişinin kalbini kırabilir:)

Sıfır km ya da ikinci el bir otomobil alırken eş dost veya internetteki insanların tavsiyelerini dinlemek & okumak son kararınızı değiştirmez
Karar anını ne belirler?

Bütçe
Tecrübe
Otomobilin ekonomisi
Marka
Şıklık, karizma
Konfor, donanım
Oturduğunuz şehir
Kullanım sıklığı
İkinci eldeki durumu
Aile ya da şahsi kullanıma uygunluğu
Yaşınız

Bu seçeneklerin tamamı ya da bir kısmı geçerli olabilir, size "bu aracı sana aldıran 3 sebep söyler misin" diye sorsalar kendi sebeplerinizi ya da yukarıdaki yazılılardan hangilerini söylersiniz?
Beşiktaş’ta başkan adayları arasında gösterilen Hikmet Çetin’in, Süleyman Seba ve Rahmi Koç ile bir araya geleceği öğrenildi. Bu konuda net konuşmayan Çetin, “Şu aşamada Beşiktaş’ın başkanlıktan çok, birlikteliği ve saygınlığını kazandıracak bir yönetime ihtiyacı var” dedi

Lig ve Avrupa’da üst üste gelen başarısızlık, mali anlamda kulübün büyük sıkıntı yaşaması, Beşiktaş’ın ocak ayındaki genel kurulunu daha da önemli hale getirdi. Başkan Yıldırım Demirören, yeniden aday olacağını aylar öncesinden açıklarken, şu anda tek rakip olarak Murat Aksu görünüyor.
Ancak Aksu’nun da henüz adaylığını net açıklamaması, daha önce görüşme yaptığı Hikmet Çetin’in yanıtını beklemesi, siyah-beyazlılarda kongre kulislerini daha da hareketlendirdi. Çetin’in Aksu ile yaptığı görüşmede, “Danışmam gereken kişiler var” diyerek üst düzey Beşiktaşlılar’ı işaret etmesi, gözlerin yine İstanbul kanadına çevrilmesine neden oldu.
Camiayı bir araya getirecek en güçlü aday olarak gösterilen Hikmet Çetin’in, gelecek hafta, efsane başkan Süleyman Seba ve Beşiktaş’ın en etkin isimlerinden Rahmi Koç ile bir araya geleceği öğrenildi. Çetin’in bu görüşmelerden çıkacak sonuca göre başkan adaylığı konusunda net bir düşünce ortaya koyacağı vurgulandı.

İstanbul’a geliyor
Çevresinden gelen adaylık baskılarına rağmen henüz bir yanıt vermeyen Hikmet Çetin ise bu konuda net bir yanıt vermedi.
Balkan ülkeleri toplantısı için İstanbul’a geleceğini ancak kulüp hakkında kimlerle konuşacağının belli olmadığını ifade eden Çetin, “Beşiktaş zor bir dönemden geçiyor. Şu aşamada Beşiktaş’ın başkanlıktan çok, birlik beraberliğe gereksinimi var. Bu birlikteliği ve saygınlığını yeniden kazandıracak bir yönetim olursa, hem destek veririm, hem de katkıda bulunurum” diye konuştu.

BİLAL MEŞE

Bu haber son günlerde duyduğum en güzel ve heyecanlandırıcı haberdi, umarım gerçektir ciddi bir başkan adayı çıkmaz ise Ocak seçimleri de yalan olacak, Demirören koltuğu bırakmayacak ve hiçbirşey de düzelmeyecek takımda, taraftarda, ruh sinir sağlığında
Selamlar
Artctic Cooling'in Acceloro S2 modelini PCI-Ex x1950pro ekran kartım için kullanmak istiyorum
Ancakhttp://www.arctic-cooling.com/vga2.php?idx=125 resmi sitesinde desteklediğini göremedim
Bunun üzerine biraz araştırınca daha öncehttp://www.darkhardware.com/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2804
burada GeCube ün 1950 yi bu soğutucuyla piyasaya sürdüğü yazılı.
Bu soğutucuyu x1950 pci-ex ile kullanan var mı?
Ya da başka bir pasif soğutucu tavsiyesi verebilecek var mı?
Maghteridondan free migrate açılmış Emeriss'e
Mag. de bilindiği gibi 25 kasımda SK ile Nihilum birleşmesi yapılacak bu serverda şu an acayip bi yoğunluk var Grim Batol gibi
Zaten bu guildler birleştiğinde fan klüpleri bile ufak bir realm kalabalığı kadar ek getirecektir servera, diye düşünüyorum
Emeriss hakkında bilgi verebilecek var mı? Genel olarak
Warlock s3-s2 gear karışıki, buffsız 15800 hp gördüm
Retri paladin vs Ele shaman duellerinin (shammy benim) 6 sını da kaybettikten sonra hırsımı garip bi warriordan çıkardım
Yalnız retri hep böyle mi kalacak, 2k 2k kanatsız yedik kafadan her duelde
Hakkında
Hakkımda:
I'm not like them
But I can pretend
The sun is gone
But i have a light
The day is done
But i'm having fun
I think i'm dumb
May be just happy
Think i'm just happy
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.249
İkinci El Bölümü Mesajları: 652
Konularının görüntülenme sayısı: 84.256 (Bu ay: 460)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 91 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.