Şimdi Ara

HTC Desire HD INCELEMESI (TURKIYE'DE ILK) + SIK SORULAN SORULAR! | GUNCEL: 22.08.2011 | (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
3
Favori
69.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: physis

quote:

Orijinalden alıntı: 0zgur

Arkadaşlar bende DHD almak istiyorum? TR'den net üzerinden nerden alabilirim güvenilir? Alan arkadaşlar bir sorun yaşadılarmı bilgi verirseniz cok seviinirim.

Benwww.androidtelefonlari.com dan aldım. Biraz sıkıntı yaşadık alırken ,sipariş gecikti, t mobil brandingli çıktı cihazlar vb. yani vaat edilenlerden farklı durumlar yaşadık. Onun dışında yurt dışından getirip satanlar var. Resmi olarak henüz satışta değil cihaz.

Vodafone getirtmiş cihazları 1399TL den satılıyor

• Rom Nedir ?
    Root Nedir ?
    Recovery Nedir ?

Bunları biri bana acıklıyabilirmi android e cok yabancıyım :) ?
  • arkadaşlar sizden ricam olacak yardımınız lazım ben cihazı aldım dhd mi şimdi sizlerden yardım isteklerim şunlar ricam yani:

1- oyun uygulama indirebileceğim terler bende androidpazarı var sadece applanet açılmıyor bende
    2-ekrana klasör açtığımda ismini değiştiremiyorum klasör adında kalıyor nasıl değiştirebilirim
    3-nasıl reset atabilirim arkadaşlar her gün sabah bir kere atarsanız iyi olur demiş
    4-arka planda çalışan programlar nasıl kapatılır veya programımı var
    5-virüs programına gerek varmı varsa hangisi iyi ve kullanışlı
    6-youtube den video indirme olayında gerekli program nedir acaba veya programa gerek olmadan indirme şansımız varmı
    7-birde menü kısmı çok kalabalık oldu birbirinin içine atma gibi bir olay varmı iphonede ki gibi ama uygulamalar kısmındakileri..tam anlatamadım :(
    8-dhd için güzel ve gerekli uygulamalar nelerdir
    9- artı bişey eklemek isterseniz ne gibi özellikler eklersiniz bilmediğim
    bunlar hem bana hemde sitedeki çoğu kişiye yardımcı olacak sorular cvblar için şimdiden tşkr.

• quote:

Orijinalden alıntı: freestyler7

quote:

quote:

Arkadaşlar bende DHD almak istiyorum? TR'den net üzerinden nerden alabilirim güvenilir? Alan arkadaşlar bir sorun yaşadılarmı bilgi verirseniz cok seviinirim.

Benwww.androidtelefonlari.com dan aldım. Biraz sıkıntı yaşadık alırken ,sipariş gecikti, t mobil brandingli çıktı cihazlar vb. yani vaat edilenlerden farklı durumlar yaşadık. Onun dışında yurt dışından getirip satanlar var. Resmi olarak henüz satışta değil cihaz.

vodafone dan alabilirsin tabiiki ama ama androit market e bağlanamazsın bağlanmak için root yapman gerekir root yaparsanda telefonun garanti kapsamından çıkar :) birde açılışta vodafone reklamı var

• quote:

Orijinalden alıntı: zincirkiran

quote:

quote:

quote:

vodafone dan alabilirsin tabiiki ama ama androit market e bağlanamazsın bağlanmak için root yapman gerekir root yaparsanda telefonun garanti kapsamından çıkar :) birde açılışta vodafone reklamı var

bilmeden nasıl bukadar emin konusuyorsun arkadasım bu forumda bende dahil birçok arkadaşımız vodafone nun getirdiği cihazları aldık ve her yerde diyoruz logo yada operetorle alakalı hiç birsey yok her hatlada calısıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ruhhastasi

quote:

quote:

quote:

quote:

bilmeden nasıl bukadar emin konusuyorsun arkadasım bu forumda bende dahil birçok arkadaşımız vodafone nun getirdiği cihazları aldık ve her yerde diyoruz logo yada operetorle alakalı hiç birsey yok her hatlada calısıyor

peki android markete girip hertürlü programı sorunsuz indirebiliyormusun ?

• Su telefonda süper amoled ekran olsaydı müthiş olurdu..sırf bu yüzden galaxy s aldım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ruhhastasi

quote:

quote:

quote:

quote:

peki android markete girip hertürlü programı sorunsuz indirebiliyormusun ?

Android market çalışmıyor. Fakat applanet gibilerinde sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

Su telefonda süper amoled ekran olsaydı müthiş olurdu..sırf bu yüzden galaxy s aldım.

sırf süper amoled ekran yok diye dhd almamanın sebebi ve hatta özelliklerinin %70 daha kötü bir telefon olmamanın havası içerisindesin bubun sebebi nedir ?
  • Gerçekten çok güzel bir inceleme olmuş dostum eline sağlık.
  • quote:

quote:

Su telefonda süper amoled ekran olsaydı müthiş olurdu..sırf bu yüzden galaxy s aldım.

sırf süper amoled ekran yok diye dhd almamanın sebebi ve hatta özelliklerinin %70 daha kötü bir telefon olmamanın havası içerisindesin bubun sebebi nedir ?

Galaxy s in dhd den %70 daha kotu oldugunu rüyanda filan mi gördün ??su %70 lik farki bi listelede bilelim.. Ayrica dediğimi bile anlamıssin..ikiside muthis telefon ve ben tercihimi ekrandan dolayı galaxy s ten yana kullandım..htc samsung savaşına cevirmenin alemi yok.. Nerde android kardeşliği..nerde millet.. :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan&Merve

arkadaşlar bu telefonda nexus one'da bulunan bütün uygulamaları telefon hafızasına yükleme problemi varmı?yani istersek uygulamaları hafıza kartına yükleyebiliyormuyuz?

kardeş önce tel hafızasına kuruyor sonra sd karta taşı diyorsun ben öyle yapıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Galaxy s in dhd den %70 daha kotu oldugunu rüyanda filan mi gördün ??su %70 lik farki bi listelede bilelim.. Ayrica dediğimi bile anlamıssin..ikiside muthis telefon ve ben tercihimi ekrandan dolayı galaxy s ten yana kullandım..htc samsung savaşına cevirmenin alemi yok.. Nerde android kardeşliği..nerde millet.. :))

desire hd nin kasası alüminyum olması benim için tercih sebebi oldu.ama sgs de çok iyi cihaz dediğin gibi android kardeşliği

• Sık sorulan sorular kısmına bi katkıda benden olsun. Galeride fotoğraflar cogaldıkca açılması yavaşlıyordu baya bi sıkıntı yapmıştı küçük bi detay la sorun çözüldü ne alak diyebilirsiniz fakat deneyin derim gerçekten ilginç
    ayarlar - uygulamalar - geliştirme - USB hata ayıklama 'seçeneğine tik koyun. galeri çok daha hızlı açılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

quote:

quote:

quote:

desire hd nin kasası alüminyum olması benim için tercih sebebi oldu.ama sgs de çok iyi cihaz dediğin gibi android kardeşliği

• arkadaşlar 1 hafta önce bende dhd aldım ama daha önce kullandıgım iphone4 den iyi değil. bir kere fotograf kalitesi iphone4 den daha kötü, ikincisi; şarj sorunu var zira ben akşam edemiyorum, sadece 3 saat konuşmada tamamen dhd nin şarjı bitiyor. daha bir gün tam şarjının gittigini görmedim. üçüncüsü; 1 haftalık telfon ama kasının üst ve yan tarafları deforme olmaya başladı? ayrıca kameranın yanlarıda deforme oldu. bu da gösteriyorki kasa olarak iphone4 den çok çok kötü ve bu kadar pahalı bir telefonun kasasının 1 haftada deforme olması HTC firmasının diger çinli ikinci sınıf firmalarla aynı olduğunu gösterir bana!!!!! kimse kızmasın ama bu telefon iphone4 e yaklaşamaz bile ve uygulama olarak bir şey demiyorum zaten. burdan hava civa yapıp insanların paralarını çöpe attırıyorsunuz. bakın arkadaşlar neyse gercek onu söyleyin yalana gerek yok!!!!!! artık bu zırvalardan usandım neresi iphone4 den iyi bu telefonun? koskocaman google android sistemi yapıp açık uygulama yapıyor ama türkiye gibi 85 milyonluk ve dünyanın 16 ıncı büyük ekonomi ve sanayi ülkesinde bu uygulama çalışmıyor ama 3-5 milyonluk ülkelerde android uygulama magazası açık? herhalde google dalga geciyordur biz türklerle? en azından apple firması yıllardır türkiyeyi adam yerine koyup uygulamsını açmış?????????????

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet izmirli

arkadaşlar 1 hafta önce bende dhd aldım ama daha önce kullandıgım iphone4 den iyi değil. bir kere fotograf kalitesi iphone4 den daha kötü, ikincisi; şarj sorunu var zira ben akşam edemiyorum, sadece 3 saat konuşmada tamamen dhd nin şarjı bitiyor. daha bir gün tam şarjının gittigini görmedim. üçüncüsü; 1 haftalık telfon ama kasının üst ve yan tarafları deforme olmaya başladı? ayrıca kameranın yanlarıda deforme oldu. bu da gösteriyorki kasa olarak iphone4 den çok çok kötü ve bu kadar pahalı bir telefonun kasasının 1 haftada deforme olması HTC firmasının diger çinli ikinci sınıf firmalarla aynı olduğunu gösterir bana!!!!! kimse kızmasın ama bu telefon iphone4 e yaklaşamaz bile ve uygulama olarak bir şey demiyorum zaten. burdan hava civa yapıp insanların paralarını çöpe attırıyorsunuz. bakın arkadaşlar neyse gercek onu söyleyin yalana gerek yok!!!!!! artık bu zırvalardan usandım neresi iphone4 den iyi bu telefonun? koskocaman google android sistemi yapıp açık uygulama yapıyor ama türkiye gibi 85 milyonluk ve dünyanın 16 ıncı büyük ekonomi ve sanayi ülkesinde bu uygulama çalışmıyor ama 3-5 milyonluk ülkelerde android uygulama magazası açık? herhalde google dalga geciyordur biz türklerle? en azından apple firması yıllardır türkiyeyi adam yerine koyup uygulamsını açmış?????????????

Nickinden çıkartılcağı üzere izmirliysen bu bilgiden yoksun yorumun izmirlilere yakışmaz. Telefonu beğenmemiş olabilirsin ama milletin yalan attığını söyleyemezsin. kısaca cevap vereyim eski bir iphone kullanıcısı olarak benim yorumumu dikkate alırsın sanırım
    -fotoğraf kalitesi kötü demişsin 8 megapiksellik telefona bak bu olmamış ilk aldığımda kayma oluyordu fakat çözümü var. kamera bölümündeyken keskinlik ayarını -2 yap bundan sonra kötü fotoğrafın olmaz
    -şarj konusunda haklı olabilirsin zaten Desire HD nin tek kötü yanı olur kendileri :) fakat bazı kalibrasyonlar mevcut uygularsan inan günü çıkartabilirsin.
    -kasa deforme olmaya başlamış dedin fakat bu sorunu ne başkasından duydum nede kendim yaşadım inan olsun taş gibi telefon kasa gayet sağlam yani senin cihazda bi problem olmasın?
    - O koskocaman google dediğin firma ki kendilerinin fanı olurum onlara laf söyleme hakkını sana kimse vermez bilmeden bilgi sahibi olmadan burdan sallamanın atıp tutmanın gereği yok onlar emin ol o apple olcak firmadan çok çok daha fazla Türkiyeye önem veriyorlar marketin kapalı olması onların suçu değil kendi devletimiz yasakladı markete girişi yoksa inan olsun google in Türkiyeye ve Türkçeye desteğini kimse inkar edemez
    çok istiyorsan bi kaç örnek vereyim google in tüm uygulumaları Türkçe ya apple ?? zorla sistemleri Türkçe oldu iphone un resmi Türkiyedeki 3g sni kullanan biri olark bunu ben bilirim benim gbiler bilir!! iphone 2g ulkeye gelmedi 3g cok gec geldi dil destegi olmadan geldi ve diger telefonlarıda hep ikinci sınıf ulkelerle birlikte bizim ulkemize geldi bumu adam yerine konulmak bumu?
    Kısacası android ve google Desire HD ile müthiş uyum içinde lütfen kullanmasını bilmeden çamur atmayalım

• arkadaşlar dhd almaya karar verdim birkaç sorum olacak yardımcı olursanız çok sevinirim.
    1-türkiyede vodafone dan başka bir yerde satılıyor mu?internete güvenemiyorum oradan almayı düşünmüyorum.
    2-benim için telefonda kamera önemli bir faktör ama bunun için n8 almayı düşünmüyorum.çünkü bu zamana kadar hep nokia kullandım yavaşlamasından ve ne kadar para versek verelim aynı arayüz görüntüsünden bıktım. peki desire hd nin gündüz çekimlerini gördüm ama gece çekimlerini göremedim kalitesi hakkında bilgi verebilir misiniz?
    3-en az 2 sene kullanmayı düşünüyorum beni yarı yolda bırakabilecek bir telefon mu??
    yardımlarınız için teşekkürler...
  • cihazların orjinali taiwan malımı acaba bu konuda bilgisi olan var mı ?
  • bende merak ediyorum orjinal taiwan malımı bu cihazlar yada DHD alırken nelere dikkat edilmesi gerekir.

cevaplarınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim...
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.