Binbaşı
28 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Başlıkta belirttiğim gibi arkadaşlar sorunum. MSI GTX 1060 8 Pin güç girişi var ama benim Aerocool 500W Suppy de 6 Pin girişi var. İnternetten biraz araştırıphttp://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/6-pin-to-8-pin-pci-ex-power-kablo-cevirici-243014118 Şunu aldım ancak bu da tam oturmadığından bilgisayar açılışında lütfen bilgisayarı kapatın ve ekran kartına güç kaynağı bağlayınız uyarısı alıyorum.
2011 Yılında Malesef Uygun fiyatlardan casper nirvana serisi kasalardan aldım ancak aradan 5 yıl geçti ve artık güncellemeye ihtiyaç duyuyor. Özellikle oynadığım tek bir oyun var rust onun için istiyorum aslında.

Anakart:
- Pegatron ipxsb-h61

İşlemci:
- Intel® Core™ i7-2600 Processor 8M Cache, up to 3.80 GHZ

Ram: Elixir 4x2 1333 MHZ DDR3 Ram

mevcut parçalarımı belirttim buna ek 300 Watlık bir güç kaynağı var.

Upgrade İçin Ekran kartı alacağım MSI R9 380 sizce mevcut anakart işimi görür mü yoksa 1155 h61 chipset e sizin tavsiye edebileceğiniz bir anakart alıp mı kullanmayalım ?
Tek başıma 45 lvl oldum ama gelin de bana sorun priestim ve inanılmaz derece de sıkıcı geçiyor kendime benimle aynı seviyelerde oynayan birilerini arıyorum .
Gün geçtikçe şehit haberleri gelmeye devam ediyor en son 3 azeri askerinin tedavi için ülkemize geldiğini haberlerden öğrendik.Bizim burada izlediğimiz politika acaba yine arap ve Sunni politikası mı olacak ?
Rusya ile olan iyi ilişkiler sebebiyle mi göz ardı ediyoruz ?
EMİNE ÜLKER TARHAN KİMDİR?

Emine Ülker Tarhan 1963 yılında Mersin'in Tarsus ilçesinde dünyaya geldi. Emine Ülker Tarhan 1981-1986 arasında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde yükseköğrenim gördü. Öğrenciliği sırasında sınıf arkadaşı Mehmet Umur Tarhan ile evlendi; Emine Ülker Tarhan bu evlilikten iki çocuk sahibi oldu.

Bir süre serbest avukatlık, daha sonra kamu avukatlığı yaptı. 1994'te yargıçlık mesleğine geçti. İslahiye'de başladığı yargıçlığı Türkiye'nin çeşitli yerlerinde sürdürdü. 2001-2011 arasında Yargıtay 4. Ceza Dairesi'nde tetkik hakimi olarak görev yaptı. Emine Ülker Tarhan 2007’de “Hakaret ve Tehdit Suçları" adında bir kitabı yayımlanmıştır.

Yargıçlar ve Savcılar Birliği (YARSAV) kurucu üyesi olan Emine Ülker Tarhan, birliğin Genel Sekreterliği ve 15 Kasım 2009-10 Mart 2011 tarihleri arasında başkanlığı görevlerini yürüttü.

Emine Ülker Tarhan, milletvekili aday adayı olmak için 2011'de yargıçlık görevinden ve YARSAV başkanlığından istifa etti. 12 Haziran 2011 Seçimleri'nde TBMM 24. dönem Ankara Milletvekili seçildi. 29 Haziran 2011 tarihinden 26 Haziran 2013'e değin CHP Grup Başkanvekilliği yaptı. 2014 yılında Beni Susturabilecek Tek Şey... adlı kitabı çıkmıştır. TBMM 24. dönem Ankara milletvekili olan Emine Ülker Tarhan, 29 Haziran 2011 tarihi itibariyle CHP Grup Başkanvekilidir. Siyasete atılmadan önce yargıçlık yapmıştır; Yargıçlar ve Savcılar Birliği (YARSAV) kurucu üyeleri ve eski başkanlarındandır.

haberler.com dan alıntı yaptım ama onlarda sanırım wikipedia dan alıntılamışlar o yüzden hakkında çok fazla birşey bulamadım.

Sizin düşünceleriniz nelerdir? Sizce Chp içindeki 21 muhalifden 3 imza almış biri geri kalan 17 imzayı da alıp aday olabilir mi?
her çalıştırdığımda ne yazık ki durdu hatası alıyordum titanium backupdan tamamen kaldırdım şimdi de internetten apksini bulamiyorum
Başlıkta belirttiğin gibi arkadaşlar bataryayı en az kullanan browser tavsiye edebilir misiniz chrome çok fazla batarya tüketimi yapıyor.
Casper Nirvana Kasa Almıştım 2011 de Pegatron IPXSB-H61 Ana Kartı Var

Expansion slots: 1xPCI-E x16, 1xPCI-E x1;

Sizce Bu Ekran Kartı İle Uyumlu Olur Mu ?
http://www.hepsiburada.com/liste/gigabyte-nvidia-geforce-gt420-2gb-128bit-ddr3-directx-11-pci-e-20-ekran-karti-gv-n420-2gi/productDetails.aspx?productId=bd303235&categoryId=204
Arkadaşlar başlık göremedim acaba forumdan oynuyan var mı varsa ekleyebilir beni Nickim: Dost
Başlıkta Belirttiğim Gibi Umarım Yardımcı Olursunuz Arkadaşlar.
Hakkında
Forum İmzası:

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Casper Nirvana
Mobil cihaz
HTC Desire HD
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.545
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 333.801 (Bu ay: 519)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 121 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.