Şimdi Ara

===>HTC Desire HD | Ana Konu<=== (671. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.930
Cevap
23
Favori
898.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 669670671672673
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gaara34

Az önce Marketde My Apps kısmına girdim. Youtube update için onay bekliyodu. Update yaptım ardından şu telefon dilini Türkçeye alınca biliyorsunuz Youtube sıkıntı yaratıyordu, yeni versiyonla sanırım bu sıkıntı giderilmiş. Sorun yaşayanlar hemem Update etsin...

sen çok yaşa
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan681

ekranın içine toz kaçan arkadaşlar var mı ? ne yapacağız

elektrikli süpürge ile çekiver diye espri yapasım geldi ama yapmıcam servise gitmesi gerek hocam, başka bi seçenek yok gibi.
  • değişiklik olsun diye arananlar buyrun;
    claystone launcher

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1032678

• quote:

Orijinalden alıntı: nedimtas

quote:

Orijinalden alıntı: lazzeus

quote:

Arkadaşlar telefonum da son 3 aydır telefon kilitli halde iken e-posta veya herhangi bir mesaj geliyor uyarı sesini duyunca kliti açmak için power tuşuna basınca karşıma sim kartınız algilanamiyor diyor nedendir.? Telefon orjinal hiçbir.ROM vs bisi yuklenmemistir

telefonu kapatıp alt kapağı açtığınızda sim kartınızın dışarı doğru kaydığını göreceksiniz. sim kartı yuvasına iyice yerleştirin, daha sonra telefonu açın sorun kalmaz. dizayn hatası diyelim :)
    saygılar

Sim kartım kaymış olsa telefon şebekesi çekmemesi gerekmezmi ? çağrı aldıgımda telefonu cebımden cıkarttıgımda ekranda sım kartı takın dıyor ?

merhabalar aynı sorun benim cihazda da var ara ara yapıyor kendiliğinden sim kartı görmüyor ama telefon açık sim şifresi istiyor tel rom suz yorumlarınızı bekliyorum acaba servislik olaymı yoksa sim kartta mı bir sorun var.

• merhaba arkadaşlar, herhangi bir düşürme vs. olmamasına rağmen ses kısma tuşunda problem çıktı benim.. zor algılamaya başladı.. ses açma kısmında sorun yok ama ses kısma işi için biraz uğraşmak gerekiyor.. pil kapağını açıp bastığımda biraz daha net algılıyor gibi ama gene aynı sorun var sonuçta.. bu tarz bir sorun yaşayan çözüm bulan vs var mıdır?
  • Arkadaslar size HTC Desire Hd ile ilgili 2 tane sorum olacakti....

1-) Temmuz 2011 icin HTC , Desire Hd modeli icin Android 3.0 guncellemesini cikartacaklarini soylemislerdi..Bir kac gunde bir telefonun "yazilim guncelleme" kismindan bakiyorum ama hic bir guncelleme yok...Telefonumda orjinal RAM var bu arada...

2-) Elimde FLV uzantili video klipler var...Telefona attim ama "bilinmeyen bicim" uyarisini verdi.Bildiginiz bir cevirme programi var mi?

Tesekkur ederim...
  • ne kadar amerikada fiatı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nekuy

quote:

Orijinalden alıntı: SADOTMN

Belki bu soru çok defa sorulmuştur o yüzden kusura bakmayın arkadaşlar.Ben şuanda amerikadayım ve 2 model arasında kaldım

Birisi Htc desire hd
    Diğeri Htc Sensation

maddi olarak aralarında 20-30 dolarlık fark var.hangisini tavsiye edersiniz?

Bu iki cihaz için şüphesiz, Sensation. HTC için son Amiral gemisi o.
    Yine de siz her ikisine de bakın ve kendi kararınızı verin.

Teşekkürler bende sensation düşünüyorumda türkçe dil seçeneğini sonradan yükleme şansım varmı?Ayrıca t-mobile almayın deniliyo (rom için) bu konu hakkında bilgin varmıdır acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: birdhunder

ne kadar amerikada fiatı?

sensation 500 dolar desire hd'de 450 dolar civarı
  • Beyler yine birşey farkettim. Fransadan kuzen geldi. Onda da Desire HD var.

Sürümlere baktım farklılıklar var bizimki daha yüksek gibi görünüyor. Ama bilmiyorum o daha güzel ekranı daha parlak filan. Zaten o da eline alınca bi farklılık var dedi.

Kameraları açıyoruz flaşsız ortamda fark yok. Fakat flaşı açıp foto çektiğimizde benimki daha sarımsı çıkıyor. Onda renklerde değişim olmazken benim ki sarı sarı çıkıyor kafamı bozdu yine. Bir düzen tutturamadım şu telefonla. Sizde açıp denerseniz sevinirim.
  • Beyler,

Şu Ndrive'ın adamakıllı full sürümünü paylaşabilecek birisi var mı? Haritalar ve ses hepsini tek linkte veren kurulumu da anlatan biri olursa çok sevinirim. pm atabilirsiniz :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_star

Arkadaslar size HTC Desire Hd ile ilgili 2 tane sorum olacakti....

1-) Temmuz 2011 icin HTC , Desire Hd modeli icin Android 3.0 guncellemesini cikartacaklarini soylemislerdi..Bir kac gunde bir telefonun "yazilim guncelleme" kismindan bakiyorum ama hic bir guncelleme yok...Telefonumda orjinal RAM var bu arada...

2-) Elimde FLV uzantili video klipler var...Telefona attim ama "bilinmeyen bicim" uyarisini verdi.Bildiginiz bir cevirme programi var mi?

Tesekkur ederim...

1. sanırım o 3.0 gelmeyecek
    2.Format Factory kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcozturk

Beyler,

Şu Ndrive'ın adamakıllı full sürümünü paylaşabilecek birisi var mı? Haritalar ve ses hepsini tek linkte veren kurulumu da anlatan biri olursa çok sevinirim. pm atabilirsiniz :P

Navikolik***com veya forum*navigation**com da ndrive 11.0.6 ve diger tum dosyalar var. Apk dosyasini kur. En son 2010.08 var harita olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihMehmet*

Beyler yine birşey farkettim. Fransadan kuzen geldi. Onda da Desire HD var.

Sürümlere baktım farklılıklar var bizimki daha yüksek gibi görünüyor. Ama bilmiyorum o daha güzel ekranı daha parlak filan. Zaten o da eline alınca bi farklılık var dedi.

Kameraları açıyoruz flaşsız ortamda fark yok. Fakat flaşı açıp foto çektiğimizde benimki daha sarımsı çıkıyor. Onda renklerde değişim olmazken benim ki sarı sarı çıkıyor kafamı bozdu yine. Bir düzen tutturamadım şu telefonla. Sizde açıp denerseniz sevinirim.

Hocam aynısı bende de var. Zaten bende profesyonel fotoğraf makinesi olduğundan aldığım gün white balance 'da saçmalık olduğunu gördüm. Auto modu en düzgün olanı ama flash'ın beyazlığına göre ayarlayamıyor kendini malesef. Kelvin ayarı düşük kalıyor. Aslında camera yazılımı ile oynasalar bu sorun düzelirde o konu hakkında bilgim yok malesef alete komple müdahale bilgisine sahip arkadaşlar varsa cam driver ile uğraşsınlar biraz :D Gerçi assembly ile yazılıyordu sanırım o k790 da öyleydi yanlış hatırlamıyorsam bir ara uğraşmıştım.

Sense 3,0 ise bizim cihazlara kırpılmış olarak gelecek büyük ihtimal. Animasyonlar olmayacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 12 Ağustos 2011; 2:07:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Hocam aynısı bende de var. Zaten bende profesyonel fotoğraf makinesi olduğundan aldığım gün white balance 'da saçmalık olduğunu gördüm. Auto modu en düzgün olanı ama flash'ın beyazlığına göre ayarlayamıyor kendini malesef. Kelvin ayarı düşük kalıyor. Aslında camera yazılımı ile oynasalar bu sorun düzelirde o konu hakkında bilgim yok malesef alete komple müdahale bilgisine sahip arkadaşlar varsa cam driver ile uğraşsınlar biraz :D Gerçi assembly ile yazılıyordu sanırım o k790 da öyleydi yanlış hatırlamıyorsam bir ara uğraşmıştım.

Sense 3,0 ise bizim cihazlara kırpılmış olarak gelecek büyük ihtimal. Animasyonlar olmayacakmış.

Hepsinde yok hocam ya. Diyorum ya kuzen geldi süper flashı hiç abartı bir renk yok sarılık yok gayet iyi. Fransızlara iyi mi yapmışlar napmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan_star

Arkadaslar size HTC Desire Hd ile ilgili 2 tane sorum olacakti....

Tesekkur ederim...

oxelon converter kullanabilirsin. Freeware yazılımdır..
  • quote:

quote:

quote:

Hepsinde yok hocam ya. Diyorum ya kuzen geldi süper flashı hiç abartı bir renk yok sarılık yok gayet iyi. Fransızlara iyi mi yapmışlar napmışlar.

olabilir hocam. Ben hani ekran gorilla glass diyordum ya gerçektende öyle nazar değmesin hiç çizilmedi şu ana kadar ekran üste gelecek şekilde çakıl taşlarına düşürdüm geçenlerde. Ama biriside diyorki bneim ekranım çizildi çokta temiz ve dikkatli kullandığım halde diyor.

Acaba üretim farklılıkları mı var parti parti anlamaıdm. İlk Desire HD ler için soranlar gorilla glass değil yanıtı almıştı HTC den ama gorilla glass ın sitesinde desire HD yazıyor.

• Her işimiz şans işi arkadaş..
  • quote:

quote:

desire hdlerde 2 farklı ekran ve 2 farklı kamera kullanılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: osevik

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lazzeus

quote:

Arkadaşlar telefonum da son 3 aydır telefon kilitli halde iken e-posta veya herhangi bir mesaj geliyor uyarı sesini duyunca kliti açmak için power tuşuna basınca karşıma sim kartınız algilanamiyor diyor nedendir.? Telefon orjinal hiçbir.ROM vs bisi yuklenmemistir

telefonu kapatıp alt kapağı açtığınızda sim kartınızın dışarı doğru kaydığını göreceksiniz. sim kartı yuvasına iyice yerleştirin, daha sonra telefonu açın sorun kalmaz. dizayn hatası diyelim :)
    saygılar

Sim kartım kaymış olsa telefon şebekesi çekmemesi gerekmezmi ? çağrı aldıgımda telefonu cebımden cıkarttıgımda ekranda sım kartı takın dıyor ?

merhabalar aynı sorun benim cihazda da var ara ara yapıyor kendiliğinden sim kartı görmüyor ama telefon açık sim şifresi istiyor tel root suz yorumlarınızı bekliyorum acaba servislik olaymı yoksa sim kartta mı bir sorun var.

arkadaşlar bu sorunla ilgili bilgilendirme yapabilecek kimse yok mu?

• 
Sayfa: önceki 669670671672673
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.