Şimdi Ara

===>HTC Desire HD | Ana Konu<=== (670. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.930
Cevap
23
Favori
898.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ercanekon

quote:

Orijinalden alıntı: ahmettuncez

quote:

Orijinalden alıntı: Saltunel

tamam anladım eğer bunları yaparsam bomba gibi olucak diyorsunuz ses açısından :)

Pek sanmıyorum bende hiç farketmedi bile desem yeridir program ile beraber...

ayarlarını yapamamışsınızdır muhtemelen.

zaten root yapılmıyormuş cihaz henüz çıkmamış yeni olduu için telefon...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saltunel

tamam anladım eğer bunları yaparsam bomba gibi olucak diyorsunuz ses açısından :)

Onlarla uğraşmanıza hiç gerek yok. Daha kolay bir program ve işe de yarıyor. Volume+ (sound bloost). En son 1.7.4 sürümü yayınlandı.
  • Yav telefonu ilk aldığım günkü WiFi ve Gps performansından eser yok. Eskiden evimden 3kat aşağıdan çeken WiFi şimdi benim odada bile çekmiyor. telefonun konumu bile etkiliyor onu geçtim elinin konumu bile etkilemeye başladı. Hele bazen internet gidiyor pat diye. Dns için ip sbitleyince bu durum daha da artmaya başladı. WiFi göstergesi bi full çekerken birden sifirlaniyor... Sonra tekrar yavaş yavaş yükseliyor. Sabit ip de yok şu an üstelik.

Gps ise bazen uyduya bağlanması dakikalar sürüyor. Agps işini anlamadım bile zaten. :/

Ilk teli aldığım da böyle değildi yahu. Arka odada bile WiFi nin bir çekip bir cekmemesini anlamıyorum. Modem de mi sorun var acaba.
  • yarından itibaren bende desire hd li olcam. ve android filan hiç bi bilgim yok. yazılanları burdan okuyorm ve hiç bişey anlamıorm. umarm teli elime aldıımda anlamaya başlarm. anlayamazsam yardmlarınıza başvurcam!
  • Ben de bu ay içerisinde HTC Desire HD alacağım. Iphone 4 alacaktım ama son anda vazgeçtim.
  • Iphone nu iphone yapan satış sonrası destek zaten. Onun dışında hiç bir artisi yok. Bir sürü aksesuar falan var ilk önce iphone uygulaması çıkıyor herşeyin. Ama vu Android almaya engel mi Hayirrrrr :) herkesde yok ışte iyi yani da bu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaaanp

ıntenet sayfalarından bır sey ındırebılen varmı acaba hıc bır sey ındıremıyorum

cevab veren varmı
  • ses açıp kapatmaya yarayan tuş güç kuvvet göstermeme rağmen zorla çalışır oldu. var mı başına gelen birisi ? ya da ne yapmak lazım ?
  • quote:

quote:

ıntenet sayfalarından bır sey ındırebılen varmı acaba hıc bır sey ındıremıyorum

cevab veren varmı

Bir ara ben de indiremiyordum ROM değiştirdikten sonra düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Yav telefonu ilk aldığım günkü WiFi ve Gps performansından eser yok. Eskiden evimden 3kat aşağıdan çeken WiFi şimdi benim odada bile çekmiyor. telefonun konumu bile etkiliyor onu geçtim elinin konumu bile etkilemeye başladı. Hele bazen internet gidiyor pat diye. Dns için ip sbitleyince bu durum daha da artmaya başladı. WiFi göstergesi bi full çekerken birden sifirlaniyor... Sonra tekrar yavaş yavaş yükseliyor. Sabit ip de yok şu an üstelik.

Gps ise bazen uyduya bağlanması dakikalar sürüyor. Agps işini anlamadım bile zaten. :/

Ilk teli aldığım da böyle değildi yahu. Arka odada bile WiFi nin bir çekip bir cekmemesini anlamıyorum. Modem de mi sorun var acaba.

üstat bunu en iyi farklı bi modeme bağlanmayı deneyerek anlayabiliriz. eğer onda sorun yok evde varsa modemdedir yoksa cihazdadır

• quote:

Iphone nu iphone yapan satış sonrası destek zaten. Onun dışında hiç bir artisi yok. Bir sürü aksesuar falan var ilk önce iphone uygulaması çıkıyor herşeyin. Ama vu Android almaya engel mi Hayirrrrr :) herkesde yok ışte iyi yani da bu :)

Steve Jobs'un bir sözü "200 dolara tuvalet kağıdı satsak onu bile alacaklar" bu cümle iphone un neden çok tuttuğunu en iyi anlatan cümle sanırım
  • ercanekon , hocam başka modemde deneme şansım şimdilik yok ama şöyle diyim laptop'a göre çekişi kötü diyebilirim. Laptoparda biraz daha güçlü belkide bilmiyorum ama standart bir boardcom wifi kartı var üstelik. İntel falan olaydı eski laptopumdaki giib neysede nebileyim
  • Az önce Marketde My Apps kısmına girdim. Youtube update için onay bekliyodu. Update yaptım ardından şu telefon dilini Türkçeye alınca biliyorsunuz Youtube sıkıntı yaratıyordu, yeni versiyonla sanırım bu sıkıntı giderilmiş. Sorun yaşayanlar hemem Update etsin...
  • yav downgrade yapmadan root çıkmadı mı halen 2,3 için. Hiç uğraşmak istemiyorum bi ton işle şimdi Bir kaç bişey deniyeceğim sadece root yetkisi yeterli şimdilik ama onu da yapamıyorum yav. :D
  • @Yazılımcı Online

Hocam sen hala rootlamadınmı cihazı? Vallahi pes iyi sabırlı birisisin.
  • Belki bu soru çok defa sorulmuştur o yüzden kusura bakmayın arkadaşlar.Ben şuanda amerikadayım ve 2 model arasında kaldım

Birisi Htc desire hd
    Diğeri Htc Sensation

maddi olarak aralarında 20-30 dolarlık fark var.hangisini tavsiye edersiniz?
  • ekranın içine toz kaçan arkadaşlar var mı ? ne yapacağız
  • quote:

yav downgrade yapmadan root çıkmadı mı halen 2,3 için. Hiç uğraşmak istemiyorum bi ton işle şimdi Bir kaç bişey deniyeceğim sadece root yetkisi yeterli şimdilik ama onu da yapamıyorum yav. :D

http://androidforums.com/desire-hd-all-things-root/382082-how-downgrade-root-2-43-661-1-up.html

Hocam ben yukarıdaki linktekini yaparak DOWNGRAde yaptım 2.3 cihazım için...

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Az önce Marketde My Apps kısmına girdim. Youtube update için onay bekliyodu. Update yaptım ardından şu telefon dilini Türkçeye alınca biliyorsunuz Youtube sıkıntı yaratıyordu, yeni versiyonla sanırım bu sıkıntı giderilmiş. Sorun yaşayanlar hemem Update etsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: SADOTMN

Belki bu soru çok defa sorulmuştur o yüzden kusura bakmayın arkadaşlar.Ben şuanda amerikadayım ve 2 model arasında kaldım

Birisi Htc desire hd
    Diğeri Htc Sensation

maddi olarak aralarında 20-30 dolarlık fark var.hangisini tavsiye edersiniz?

Bu iki cihaz için şüphesiz, Sensation. HTC için son Amiral gemisi o.
    Yine de siz her ikisine de bakın ve kendi kararınızı verin.
  • 
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.