Şimdi Ara

HP PAVILION POWER KULLANICI KULÜBÜ (YENİ SERİ) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
834
Cevap
18
Favori
51.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Su anda laptop mediamarkt ve teknosada cihaz 3999 tl, bu laptopu alip nasil fiyat iadesi aliyoruz yol gösterebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamer306 T kullanıcısına yanıt
    bu 8gb ram olan 2gr76ea modeli hocam.

bizim alacağımız 16 gb ram olan 2gr77ea olanı.

yine de bilgilendirme için teşekkür ederiz.
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı da 2 gb, sonradan farkettim.

Sizin için uygun fiyat yakaladım diye hızlı davranayım dedim ama söyledikleri gibi "sürat felakettir" durumu oldu

• Arkadaşlar bende cb008nt modeli var hdd den cızırtı sesi geliyor gibi tepede bir arkadaş da yaşamıştı buna benzer sorunu olan var mı çözüm önerilerinizi bekliyorum
  • gittigidiyor üzerinden mediamarktan yüzde 5 indirimle 3798 tl ye geldi ayrıca 100 tlde word puan var.
    hp den asusun GL553VD-DM066 modeli arasında cok gidip geldim ama hp nin ssd dısında daha artısı var diye düşünerek aldım . bilgisayarı genelde oyun için aldık umarım pişman olmayız.
  • ALOK A kullanıcısına yanıt
    Hangi model hakkında hocam bu yorum ve kampanya devam ediyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emmmreee

Hangi model hakkında hocam bu yorum ve kampanya devam ediyor mu?

HP Gaming Pavilion 15-CB008NT 2GR77EA modeli pazartesi gittigidiyordan yüzde 5 indirimle aldım.
  • kampanya devam etmiyor ama yıl sonuna kadar mutlaka değişik bir kampanya olur.
  • daha da düşecektir. geçen ay dolar 3.97 iken 3.899 tl idi. %5 indirim ile 3.749tl + 100tl chippara veriyordu.

şimdi dolar 3.83e düştü. fiyatı düşüreceklerine arttırdılar. bir ara herkes 4.200 e falan satıyordu. satılmayınca eski fiyatına indirecekler mecbur. zaten yurtdışında 1.000 dolarlık diye tabir edilen bir laptop.
  • cb008 ile düzenli olarak herhangi bir Linux distrosu kullanan var mı ?
  • Arkadaşlar şu an gittigidiyor da ekstra yüzde 5 indirimle 3800 tl sizce yılbaşına kadar beklenir mi? daha da ucuzlar mı ? çok kararsız kaldım
  • Worldcard ile puan kazanabilme imkânı da bulabilecekseniz fiyat güzel.
    Satıcı ile ilgili sıkıntı da yok.
    Ben de bu satıcıdan almış ve problem yaşamamıştım.
    Almayı düşünüyorsanız bence zamanıdır.
    Yazdığım esnada stoktaki son 4 ürün ibaresi bulunuyordu...
  • chun99 C kullanıcısına yanıt
    Msi al hp alma. Daha çift fana adam gibi bios bile yazmayan bir firma. 4. ayda kaldı ki toplasan 120 günde kaç saat var sadece toplamda 5 saat oynadım ve fanda tırrlamalar başladı.Alma .Bc cb omen hepsi aynı halt bunların.Sadece 17 inç pavilion iyiydi stoklarda yok o da.
  • cb008 mikrofon girişi yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Msi al hp alma. Daha çift fana adam gibi bios bile yazmayan bir firma. 4. ayda kaldı ki toplasan 120 günde kaç saat var sadece toplamda 5 saat oynadım ve fanda tırrlamalar başladı.Alma .Bc cb omen hepsi aynı halt bunların.Sadece 17 inç pavilion iyiydi stoklarda yok o da.

Ne sorunu yaşadınız hocam

Klavye ve kasa aşırı ısınıyor mu

• Arkadaşalr selam

Ben de bu ürünü mediamarktdan aldım 3899 a. bu HP iadesi için bir link filan var mı nereye başvuruyoruz?

teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRFUN4EVER

Arkadaşalr selam

Ben de bu ürünü mediamarktdan aldım 3899 a. bu HP iadesi için bir link filan var mı nereye başvuruyoruz?

teşekkürler

Hp müh hizmetlerini arayın hocam bu kampanyadan yararlanmak istiyorum dedikten sonra yönlendirirler

• quote:

Orijinalden alıntı: Naples

quote:

Arkadaşalr selam

teşekkürler

Hp müh hizmetlerini arayın hocam bu kampanyadan yararlanmak istiyorum dedikten sonra yönlendirirler

ben bu müşteri hizmetleri ne birturlu baglanamadim karşıma telesekreter çıkıyor alakasız yerlere yonlendiriliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

quote:

Orijinalden alıntı: Naples

quote:

Arkadaşalr selam

teşekkürler

ben bu müşteri hizmetleri ne birturlu baglanamadim karşıma telesekreter çıkıyor alakasız yerlere yonlendiriliyorum

Hocam sen boşuna uğraşma, almadan önce kayıt yaptırman gerekirdi. Aldıktan sonra kampanyadan yararlanamıyorsun.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.