Şimdi Ara

HP DIZUSTU 15.6 FHD I3 -1115 256 SSD 3399 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
7
Favori
11.134
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Laptop gelmedi 😁 tl deyim atamam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Traful T kullanıcısına yanıt
    Renk canliligi olarak ips daha iyi. Film izlerken falan kendini belli eder. Goruntu acisi da ips'te daha iyi. Ekrana hafif alttan veya ustten baktiginizda goruntu beyazlasir tn panelde. Laptop ekrani tn panel olunca en rahatsiz eden kismi bu oluyor.
    Tabi 480 lira iadeyle gunumuz icin cok ucuz laptop, orasi ayri. Bu paraya takilcak durum yok.

• swa paneldir Ips ekrana çok fazla takılmayın bu fiyat aralığında iyi bir ıps ekran vermez hiç bir marka renk doğruluğu iyi bir ekran için en az 12 bin lira çıkılması lazım 5 bin lira ver ekran ıps ama nasıl ıps tn panelden hallice renk doğruluğu berbat ekranlar ha şu var aynı fiyata yada 300-500 fiyat farkına ıps alınır ancak 3 bin bandındaki deki ekranlarla 6 bin satılan laptopların ekranları aynı bence renk doğruluğu ve kalite olarak farkları sadece işlemci ssd vs yada harici kartlı falan tamam 5 bine macbook ekranı beklemiyorumda en azından evdeki aoc monitör kadar görüntü kalitesi olsun oda yok 10 bin altı laptopların hiç birinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cutrera -- 22 Haziran 2021; 20:42:44 >
  • Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt
    Hocam iade alanlar nasıl bir yol izledi ben wp üzerinden müşteri temsilcisine yazdım bir sürü sıkıntı çıkardı vermedi kod

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cutrera kullanıcısına yanıt
    3700 tl ye 2045 model var o ips bunla her şeyi aynı ama kasa oyuncak gibi cok kötü bunada koy be hp ips ekran ne olcak dimi ama umarım sva dır tn çekiomez 3017 modeli var dı tn çıktı iade ettim laptobu gelen arkadaşlar bi zahmet bi kaç foto bekliyoruz

• Bilgiler için herkese tek tek teşekkürler, verdim siparişi , hayırlısı ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AyrtonSercan kullanıcısına yanıt
    Seri nosunu verdiginiz cihaz 2 yildan eski miydi?
    Cihaz size ait ve hala calisir haldeyse bellek sokup video atsaniz yemiyor mu?

• Traful T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun bakmayın siz bize ikinci ellerdeki celeronlar bile 2500 bandında bu i3 ve 11.nesil turbo 4.10 ghz bence çok iyi fiyat umarim ekran sva dır

• Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt
    İki yıldan çok eski hocam ama öyle demedi temsilci birsürü şey istedi videoya Çek diyor çok yokuşa sürdü ya

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • CemalSanane kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler...

• AyrtonSercan kullanıcısına yanıt
    Yapilmayacak şeyler mi hocam?

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    Hocam risk değil 4350tl idi bu laptop 2 haftadir arıyom 2045 kasa kötü 3017 aldım ekran tn cıktı prime gecesi 3399 görünce şaşırdım bide epey ve mh ips ekran deyince bi umuttur yaşamak dedik ama inanın bu fiyatlara bakın ikinci ellere celeron satıyorlar yada 720p ekran bzimkiler yarın gelir laptobu gelen arkadaşlar bi baksa merak ettim ekran tn mi sva mı umarım sva dır ki ekran oranı %82.10 tn panellerinki %81

• CemalSanane kullanıcısına yanıt

2045 kasa ile bunun arasındaki tek fark renk farkı olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • st_emx kullanıcısına yanıt
    Evet renk ama çok kalitesiz duruyor ips ekran 2045 olmasina rağmen elim gitmedi almaya media markette gördüm canlı ekran cok iyiydi kısmet 3400 iyidir iyi

• Dostlar icine 2. Hdd takilabilir mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • biyikliadam kullanıcısına yanıt
    Hayır

• Benimki perşembe gelicek. Amazondan aldığım gıda ürünleri 10 saat sonra elime ulaştı, çim biçme makinesi de yarın gelicek. Ama laptop kargolanmadı nedense, bende asus un benzer işlemcisine sahip laptop var. Bir kıyaslama yaparım :)

• biyikliadam kullanıcısına yanıt

bu 2045 kasa eleman rami takıyor fakat ssd yi takcak yer bulamıyor  , 2046 iç yapısınında çok farklı olduğunu düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lepton355

Sabaha kalacağını pek sanmıyorum  

Alıntıları Göster

sen öyle san, üzerinden 24 saat geçti ve hala satışta

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.