Şimdi Ara

HP DIZUSTU 15.6 FHD I3 -1115 256 SSD 3399 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
7
Favori
11.134
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran TFT LCD..IPS koyarsa şaşırmıştır hp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 21 Haziran 2021; 17:15:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer ekran İps ise Hp iade ile kaçırmadan alın . 480 tl iade indirimi ile fiyatı bedava. Ekran İps değilse biraz düşünün bence.

• Kargosu gelen yokmu

• Eski hp bilgisayarım yok. İade için kim yardımcı oalbilir bana? Çek satıştada göremedim satan.

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt

Eski ve yeni ürünün fatura ismi aynı olmalı kuralı getirdiler diye biliyorum. Bu haliyle dahi full hd ips ekran, i3 11. nesil işlemci gayet sıcak fırsat. 4 gb ddr4 ram takviyesi yapılırsa uzun süre günlük işler için sorunsuz ofis-iş-okul bilgisayarı olarak kullanılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim eski hp var 10 yılı geçiktir pavilion g6 faturasını hatırlamıyorum ya annemdir ya babam şimdi alacağım ürünün kredi kartı onun üzerine mi olacak

• Ekran ips değil arkadaşlar benim gördüğüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kızılbıyık kullanıcısına yanıt
    Nerde gördünüz

• Bu arada bu ürun epey de 2045 modeli ile kasa hariç her şeyiyle aynı verilmiş ayrıntılarda

• ram ilavesi için içini komple sökmek lazım .

max 8gb mı oluyor ram ?

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Evet komple sökmek lazım 12 de olur diğer 4gb lehimli değil

• quote:

Orijinalden alıntı: hidensa

Eğer ekran İps ise Hp iade ile kaçırmadan alın . 480 tl iade indirimi ile fiyatı bedava. Ekran İps değilse biraz düşünün bence.

• Üç ay önce bende hpnin HP 15S-FQ2045NT modelini aldım. Kasa aynı, rengi siyah, işlemci aynı, ram aynı, ekranı ipsti bu modelin. Üstüne ek olarak 8 gb ram daha eklemiştim. Hp iadesini mutlaka yapın 480 tl geliyor bankanıza. Bu arada bir kez olsun ne donma ne de kasma oldu. İşlemci ev kullanıcıları için fazlasıyla yeterli. Bundan önce 8 gb ramli bu fiyat bandında r3200u vardı bana illallah ettirmişti.

• Ekran ips bu arada.

HP 15s-fq2046nt (2N2Q9EA) Notebook En Ucuz Fiyat ve Özellikleri - Epey

Şimdi baktım modelle arasındaki tek farkı rengiymiş. Bu fiyat bandında daha iyisi bulunmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursali46 -- 21 Haziran 2021; 23:19:19 >
  • İade olayını zorlaştırmışlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bursali46 B kullanıcısına yanıt
    Kendi sitesinden bakinca ips degil.

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    Yukarıdaki arkadaşa göre bi ilk mi olacak ne 😁

• Bu yeni nesil i3 leri eski nesil i3 lerle kıyaslamayın eskidendi o 2 sekme açınca kasan zayıf i3 ler kendimde 6 nesil i3 kullandım yıllarca çok keyif almamıştım ancak bundaki 11 nesil i3 2 sene öncesinin 4 çekirdek 8250u i5 işlemcisinden daha güçlü arkadaş almıştı geçen inceleme fırsatım oldu bu laptopu çok yüksek bitrateli 4k video açtım en ufak zorlanmadan oynattı arkada chrome 7-8 sekmede açıktı yani bu eba pc falan değil bildiğiniz günlük her işinizi görecek güce sahiptir photoshop falanda çalışırsınız ekran tn panel kadar kötü değil ips kadar iyi değil renk kalibrasyonunu yaparsanız renkler fena değil sırıtmaz ses kalitesi gayet güzel çok ince hafif tek beğenmediğim tuş takımı oldu üstündeki dahili gpu test ettim ancak 4gb ram olduğu için tam fikir sahibi olamadım ancak düşük ayarda pes 2021 60 fps oynatır gibi

• Cutrera kullanıcısına yanıt
    Hocam bu laptobumu aldı 4349tl.idi 2046 model

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.