Şimdi Ara

HP DIZUSTU 15.6 FHD I3 -1115 256 SSD 3399 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
7
Favori
11.134
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: deli_yek

https://support.hp.com/tr-tr/drivers/laptops

Seri no yaz hepsi geliyor driverların

Alıntıları Göster

Merhaba, orayı kullanarak bır kısmını yükledim fakat özellikle dokunmadık fare kısmı ve FN tusu ile kullanılan (ekran parlaklık kısma ) kısımlar calısmıyor. Bu ıkısı ıcın ındırmem gereken drıver lerı bılen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

Merhaba, orayı kullanarak bır kısmını yükledim fakat özellikle dokunmadık fare kısmı ve FN tusu ile kullanılan (ekran parlaklık kısma ) kısımlar calısmıyor. Bu ıkısı ıcın ındırmem gereken drıver lerı bılen var mı ?

Alıntıları Göster

Ben ordan kurulum yaptım. Parlaklık fn tuşuna basmadan kısılıp azaltılabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deli_yek

Ben ordan kurulum yaptım. Parlaklık fn tuşuna basmadan kısılıp azaltılabiliyor.

Alıntıları Göster

Bu kötü birşey. Bu sefer F fonksiyonları çalışmıyor, sayfa yenilemeyi FN+F5 basarak yapmak zorunda kalıyorum. Tam tersini nasıl yapabiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

Driver lari bulamiyorum. Yardimci olur musunuz?

Eğer wifi driver i yüklediyseniz yani internet var ise, hp asistan uygulamasını tavsiye ederim baya güzel uygulama olmuş kendi sitesinden çekiyor.

• Laptopa 8 ram ekletmek istiyorum. Garanti bozulmadan taktırabileceğim İstanbul içi önerebileceğiniz bir servis var mı ?

• Bios'ta bunu değiştirmek için ayar var. Açılışta F10'a basarak giriliyordu sanırım.

• Herkese merhaba,

HP support web sitesinden tüm driverleri tek tek indirip yükledim ama wireless bir türlü çalışmıyor. Bu konuda deneyimi olan oldu mu ? Nasıl çalıştırdınız?

• Hp wireles driverı silmiş siteden bir türlü kuramadım. Driverı mail atabilecek kimse var mı?

• Traful T kullanıcısına yanıt
    Hallettin mi hocam?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu makineye win7 kuran varmi?

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt

ben de ram in değişip değişmediğini merak ediyorum ama bu kısaltmadan anlamadım kusura bakmayın, yani değişebiliyor mu?

• Laptobu kullanan arkadaslar memnun mu ?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.