Şimdi Ara

HP DIZUSTU 15.6 FHD I3 -1115 256 SSD 3399 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
7
Favori
11.134
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: st_emx

bu 2045 kasa eleman rami takıyor fakat ssd yi takcak yer bulamıyor  , 2046 iç yapısınında çok farklı olduğunu düşünmüyorum.

Bu videoyu izlemistim. 11 yillik hp laptop var evde. Klavyenin altından uzaktan kumanda çıkıyor. 4 usb port, çift kulaklik çıkışı, parmak izi okuyucu, aydinlatmalı hp logosu, kapasitif dokunmatik tuşlar ve daha fazlası.. Bi o cihaza bide videodakine bakinca insan inanamıyor nerden nereye..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 22 Haziran 2021; 23:1:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün gelir galiba alanlarda sağolsun bilgilendirme yapti

• malum cihaz freedos geliyor. win10 yüklerken ekranda mouse çıkmıyor, yani touchpad çalışmıyor. harici takmak gerekiyor. ayrıca yüklerken harddisk i de görmüyor, yani yükleyemiyor. öncelikle harddiskin sürücünü yüklemek gerekiyor. sürücüyü win10 un yüklü olduğu flash a atabilir, win10u yüklerken "sürücüyü yok" uyarısı aldığınız anda yükleyebilirsiniz. sürücünün linki aşağıda:

https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/nb/DriversForWin10/Others/V18.0.4.1146_IRST_VMD_20H1.zip

11 . nesil işlemcilerde bu hata oluyormuş. alan arkadaşlardan başında gelen olursa diye yazayım istedim.

• ihzone89 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için acaba ekran paneli nedir baktınızmı bide bir kac foto koysaydınız müsaitseniz

• ihzone89 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirmeniz icin. Kurulum aninda cebellesmemizi önleyecek bilgiler :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • st_emx kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bilgilendirmeniz için. Aldik bakalim insallah memnun kaliriz.

• Benimkide şimdi geldi.

Ön izleme çok güzel. Laptop ekranı aşırı ince ve şık. Klavyeyi çok beğenmedim, aydınlatma şartmış aslında.

Freedos pc almayalı uzun süre oldu. Şimdi W10 atıyorum usbye. En ucuz nerden satın alabiliriz W10'u

• 4 Gb ilave ram eklemeyi düşünen varmı bu arada?

SSD benim için yeterli. Çok depolama alanına ihtiyacım yok, ama ram takviyesi şart gibi.

• Herkes geldi geldi diyor ama ekran hakkında bilgi yok. Sanıyorum IPS olmadığı kesinleşti bu ürünün...

• Ram ve Windows 10 satin almak için tavsiyelerinizi bekliyorum

• bu bilgisayar için 8gb ram tavsiye edebilecek var mı acaba uyumlu.

hatta 500-1TB ssd.

nvmi türü ssd kullanıyor sanırım. uyumlu olanlar hangileri acaba. örnek verebilecek kimse var mı forumda?

• biyikliadam kullanıcısına yanıt

RAM için yorumum yok. Windows için lisansyol, saglamlisans, lisansburada gibi web sitelerine bir göz atın isterseniz. Kullanan arkadaşlarım oldu. Kaynağını bilemem, etik mi değil mi yorum yapmıyorum ancak böyle çözümler var. GG ve N11 gibi yerlerde de satılıyor benzeri lisanslar...

• Bu cihaza Windows 8.1 yüklemek mümkün mü? Driverlarda vs. sorun olur mu?

• golgeli_ G kullanıcısına yanıt
    Hayır win 10 sadece

• Ekran IPS değil zaten yazılmıştı kaç kere.

Ben kurulumda sıkıntı yaşıyorum. Şu ekranda disk gözükmüyor. Youtubedan araştırdım rapid fire diye güncelleme varmış onu attım usbye, bu sefer 230 gb boş slot gözüktü. Fakat yine kurulum yaptıktan sonra tekrar en başa atıyor. Böyle kısır döngü var. Windows kurmak bukadar eziyet olmamalı. Umarım bu modelde başka sıkıntılar yoktur.

HP DIZUSTU 15.6 FHD I3 -1115 256 SSD  3399
  • Bucephalas B kullanıcısına yanıt
    Yukleme bitince usb yi çıkar

• CemalSanane kullanıcısına yanıt

SVA TN demek zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Tn sva ips sıralama bu şekil

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.