Şimdi Ara

HP DIZUSTU 15.6 FHD I3 -1115 256 SSD 3399 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
7
Favori
11.134
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Swift bariz daha kaliteli ama 14 inch.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laptopu gelen oldu mu, bende almak istiyorum kardeşime. Nasıldır ekranı felan yorum yapabilir misiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şıh Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Ram yükseltmesi yapılmadan mı kullanıyor kardeşiniz

• gargamel_ kullanıcısına yanıt

Evet hocam ders, film izleme ve çok da yüksek olmayan grafikli oyunlar için yeterli ama uzun vadede yetmez muhtemelen. Bende 2N2U8EA olandan var 3200 MHZ Ram var bu arada.

• Ürünü gelen yokmu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bunlar bana kod falan vermiyor gına geldi onu çıkar bunu tak hepsini videoya al falan bıktırdılar yarım saatte

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ne laptopmuş arkadaş kimseye gelmemiş

• CemalSanane kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar ürünü ben de almıştım ve üzülerek belirtiyorum ki ips ekran ve klavye aydınlatma yok. Görsel de zaten görüyorsunuz HP DIZUSTU 15.6 FHD I3 -1115 256 SSD  3399

• İbelinliBalian kullanıcısına yanıt
    Ekran tn mi sva mı

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle aslında, insanlar elinde olanla daha iyisini elde etmek istiyor aslında haklı olarak piyasa zaten almış başını gitmiş
    yani bütçesi az Olan (az da değil aslında ülkede hersey pahalı olduğu için kurlar VS) adamın iyi laptop kullanma hakkı yok mu? İnsanlar da alıp bir ümit görünce olur mu diye ümitleniyor ister istemez.
    Bende keza almadan önce baktım aslında hp kendi sitesinde yazıyor ips değil ama işte bir bekliyorsun bir umut

• CemalSanane kullanıcısına yanıt
    Onu nasıl anlıyoruz?

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt

iyide kendi sitesinde ips ifadesi olmamakla beraber ekranın ne olduğuda belirtilmemişki, yani ekrana TN de yazmamış veya VA ekranda dememiş ne peki bunun ekranı HP DIZUSTU 15.6 FHD I3 -1115 256 SSD  3399 

Aygıt yöneticisinden ekran kodu var google qratırsaniz panel sitesinde yazar yada 6 bit 8 bit ekran ayarları yine

veya windows kurduktan sonra hwinfo64 gibi bir yazılım yardımıylada ekranın kodunu görebilirsiniz, yada ekrana açılı baktığınızda belli olur aslında ama kesin sonucu vermez tabi HP DIZUSTU 15.6 FHD I3 -1115 256 SSD  3399 

HP DIZUSTU 15.6 FHD I3 -1115 256 SSD  3399
  • İps olsa bu fiyata verirler mi?

• ips ekranın en önemil artısı nedir? google da bakınca bir sürü yazı var ama bilgi pek yok..

• bir de bu notebbokta freedos diyor. Yani windows yok doğru mu? Bu durumda eski pclerden birindeki kod ile mi yukleyeceğiz ya da kaçak mı yuklemek gerek nasıl kurulum yapacagız acaba?

• Traful T kullanıcısına yanıt
    YouTube var video hocam

• link atar mısınız?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.