Şimdi Ara

How To Get Away With Murder (2014) l ABC (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
11
Favori
10.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar dizi izleme siteleri haricinde altyazı nereden bulucaz ? baya bi sıkıntı oldu malum site kapanınca
  • Darkdexterness kullanıcısına yanıt
    Turkcealtyazi ve opensubtitles. Bunlarda geriden geliyor ama. Doğru düzgün çeviren yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Turkcealtyazi ve opensubtitles. Bunlarda geriden geliyor ama. Doğru düzgün çeviren yok.

Hocam ikisinide biliyorum ama baya bir geriden gelme soz konusu bide web dl indiriyorum ama bakalim nasil olucak , dizi sitelerinde altyaziyi ayri indirecegimiz bir yer varmi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darkdexterness kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok
  • 03x12

Çok heyecanlı bölümdü. Annalise'i o şekilde çıkarmaları akıllıcaydı. Wes'in cesedinin yerini Nate'in yerini değiştirdiğini sanmıyorum.

Biri çok iyi bir oyun oynuyor ama kim? Ayrıca Wes gerçekten öldü mü ölmedi mi? O yedekten neler çıkacak acaba? Aklımda deli sorular

Hayranım bu diziye ya
  • Dördüncü sezon onayını almış, üçe başlayamadım daha ben
  • Evet, Scandal'da 7. sezon onayı aldı.

HTGAWM her sezonu hak ediyor. Hiç bitmesin bu dizi

• güzel bölümdü Wes ölmemiş olabilir öyle olur ve bunu güzel açıklarlarsa baya büyük bir ters köşe olur ama öldüysede kimin yaptığını tahmin etmek çok zor ama dizinin olayı ters köşe olduğu için şuan fazla göz önünde olan Nate,Frank veya Bonnie olduğunu düşünmüyorum.

abartı olacak belki ama bir tahminim daha var bir nedenden dolayı tartıştılar o sırada Laurel kafasına sert bir şeyle vurarak öldürdü ama öldürdüğünü bile hatırlamıyor Frank bunu gördü Laureli cinayetten kurtarmak için evi yaktı daha sonrada Annalise için değil Laurel için cinayeti üstüne aldı ama Laurel ile Wes niye bu adar büyük bir kavga etsinler bunu hala mantığa oturtamıyorum bakalım ne olacak sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Floki1903 -- 11 Şubat 2017; 17:15:47 >

• Son sahne

yinede Connorun öldürdüğünü düşünmüyorum ama bunu saklamalası ilginç bir şeyler çıkacak bunun altından ama bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Floki1903 -- 17 Şubat 2017; 17:34:42 >
  • 3x13

Oha

Connor o gece eve gitmiş. Wes bi şekilde ölmüş kalp masajı yapıyor. Acaba o mu bir şey yaptı yoksa onu o şekilde mi buldu? Öldüğünü düşündüğünde evden gitti herhalde sonra ev patladı. Evi patlattığını düşünmüyorum.
  • 3x13

Yine inanılmaz bir bölüm izledik. Nate'in olacağını düşünmüyordum, olsaydı çok saçma olacaktı.. ama dizimizin klasik özelliği : herkes çıkabilir.. bana göre Michaela, Asher, Nate, Frank olamaz.. hatta buna Connor'ı da ekleyebilirim.. çünkü o olsaydı geçen bölümde Wes'e kalp masajı yaptıgını göstermezlerdi.. diye düşünüyorum.. tüm oklar Connor üzerindeyken.. Connor çıkarsa finalin bir anlamı kalmaz bence.. hepsinin hastaneye geldiği bölümü tekrar izleyeceğim sanırım.. ama Connor bir panikle gelmişti onu hatırlıyorum.. şüphelendiğim kişi en baştan beri Bonnie idi.. ama şimdi düşünüyorum da .. onun çıkması çok süpriz olmayacağı için onun çıkacağını sanmıyorum.

şüphelendiğim ve final de çıkabilecek kişiler :

Oliver.. evet belki de en masum karakter olarak görünmesi süpriz unsuru yaratabilir. son bölüme kadar hiç Oliver olabilir dememiştim.. ama son bölümde sızdırdığı hikaye.. ve o hikayenin Annalise tarafından sızdırıldığının belli olması.. beni şüphelendirdi.. yukarıda bir arkadaşın yazdığı gibi Laurel de olabilir.. Mahoney lerin DNA testi yaptırması olayı da var.. ya da bu olayı sadece kafa karıştırmak için sundular bize.. neyse çok heyecanlıyım final için..

• Sonunda kış arasından itibaren tekrar izleme fırsatı bulabildim.

3x13

Arkadaş bu dizide de bir önceki bölüm katil aha budur kesin diyorsun sonra başkası çıkıyor önce frank'le bonnie, sonra nate, şimdi de connor. Bunları gösterdiklerine göre daha bunlar olacağını düşünmüyorum, belki Laurel patlama sonrası hafıza kaybı yaşamış olabilir üstteki arkadaşın da dediği gibi, ama o olmazsa kim olabilir aklıma da bir şey gelmiyor. Oliver zaten bütün bu annalise'in falan olaylarını sonradan öğrendi o yüzden kimseyi öldürmeye çalışmamıştır bence. Asher'la Michaela da olmaz bence, onlar tam ne yapıyordu hatırlamıyorum cinayet sırasında. Bu dizinin ülkemizde seyredilmemesini de enteresan buluyorum, İçerde vb. dizilerden daha sağlam senaryosu var bence(Oyuncu kalitesi tartışılmaz bile).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deve Katili -- 22 Şubat 2017; 23:42:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3x14 ve 3x15

Harika 2 saatlik sezon finaliydi.

Direk Wes'in sahnesiyle başlıyorum. Cidden içim gitti izlerken. Öldüren Laruel'in babasının adamı çıktı. Laruel'in babası neden Wes'i öldürtmek istiyor ki? Acaba Sam'i öldürdüğünü mü öğrendi? Laruel sonda o adama sarıldı bide. Bir an korktum Mahoney'in oğlunu vuracak diye.

Bizimkiler yine yırttı. Wes'in sesli mesajı sayesinde suçları ona attılar. Annalise'le anne Mahoney'in konuşmaları iyiydi. Wes'in babası meğerse Mahoney değil onun çocuğuymuş. Bunu beklemiyordum. Annalise'e gerçekten yazık. Hem bebeğini kaybetti hemde çocuğu gibi sevdiği Wes'i. Kadın bir türlü mutlu olamıyor ya. Sonraki sezonun ilk bölümünde yine şok yaşayacağız kim bilir ne olacak ama bu kadar şok, entrika şimdilik yeter.

Bir sonraki sezon nasıl olur bilmiyorum ama bu dizi hiç bitmesin ya. Resmen efsane dizi.

• İlk 2 sezonu çok kısa sürede bitirdim. 3. sezonu biraz ağırdan alarak izleyeceğim, umarım ilk 2 sezon gibi devam eder.Sanırım şu zamana kadar "hadi canııım, yok artıııık, has..." vb lafları en çok kullandığım dizi.
  • hep diyorum dizi hikaye kurgu ve final olarak her ne kadar ilginç ve beklenmeyen final olayını iyi kotarıp bkelneilmeyeni versede çok sağlam twist sıkıntısı çekiyor dizi

03x15 -Sezon finali

Sen koskoca sezonu yangını wes in ölümünü git laurel in babaısna bağla !!
    Dizinin hikayesinde hiçbir yeri olmayan , figüran karakter kadar ağırlığı olan bir iki bölüm gözüken adamı wes in ölümünden sorumlu yap , sebebi yeşilçam filmlerini aratmayacak sebebple wes i öldürt ve koskoca 3.sezonu damadı beğenmeyen zengin babanın damadı öldürmesini konu al !!

Yangın meselesinden sonra annalise nin sıkıntılarını izledik ve ara sezon finalinde annalisenin hapise girdiğinide gördük dedik ki tüm bunların asıl sebebi annaliseye birileri sağlam çektiriyor ceza veriyor falan dedik

Yani annalisenin tonla düşmanı olabilir , dizinin kurgulanışı ve gidişatı ağır entrika konsepti yüze gülüp arkadan iş çeviren adamla dolu , zor değildi şu twisti oluşturmak bunbları planlayan bir bonnie , bir bir micheala , asher , conor vs ekibinden birini bile çıkartabilirdi karakterlerin altınbı dolduran sebepleri twisti sağlamlaştırırdı hatta annalisein arkadaşı Eve bile çıkabilirdi , geçmişten gelen bir düşman , hatta dahada olayı kızıştrıp annalise bile çıkabilirdi diyorum ( eğer wers e olan aşırı sevgi bağladığı sahneler olmasaydı ) hayatını mahfettiği için mahoney in oğlundan intikam alabilmek için onu yanına alıp daha yakın olup ona kumpas kurmakta olabilirdi , içindeki wes e olan sevgiyi yıllar önce çocuğa karşı arasındaki vicdan yetisi ama sonrasınıda intikama bağlayabilirlerdi bylece 2.sezonda izlenilen sahneler 3.sezonlada desteklenmöiş pekiştirilmiş olurdu wes in bu kadar göz önünde olmasınında bi anlamı olurdu

sen sezon boyu annalise in zayıflığını ele al yangını göster bir hikaye kurgula annalise zayıflaşsın ve altından çok sağlam şeyler çıkacak hissini seyirciye ver , annalise i alt etmek isteyen kimliği belirsiz bir düşman profili yarat herşey ana karakterin tehlikeye düşmesi ve olaylardan çıklma çabasıyla geçsin ama sen gel hikayeyle alakasız bir sonuca bağla

Laurelin babsı çıkması eyvallah beklenmedikdi bir tutam şaşırttı diyebiilriz ama bunun hikayeyle örgüsü ne ? hiç boşuna beklemeyelim altından bişey çıkmayacak laurelden uzak durması için sağladığı kesin o kadar , 3.sezonun ilk yarısı bher ne kadar süperse ikinci yarıda bir o kadar kötüydü benim gözümde

mesela 3.sezon ara finalinde wes in öldüğünü görmemiz sağlam bir twistti mesela , kurguda verilen seçeneklerde wes in olmadığı ve annalisein gözbebeği olması nedeniyle ölen kişinin wes çıkması çok sağlam kurgusal bir twist ve çok şaşırtıcı bir detay iken sezon finali çok sönük kaldı bence , iddia ediyorum ki serinin en büyük şoku wes ti ne katilin frank çıkması nede annalise yi vuran kişinin wes olması , ölenin wes olması seyirciye wes olmadığı çok güzel yedirilmişken wes çıkması inanılmazdı mesela ama dizi twist sıkıntısı çekiyor , evet kurgu senaryo çok karışık inanılmaz derecede, güzelde bağlanıyor şaşırtıyor beklenmeyeni veriyor ama hikayeleri zayıf kılıyor , ilk sezon mesala inanılmaz karışık bir hikaye ve gizem vardı her ne kadar hikayenin sonunu çok şaşırtıcı bulmasamda çok iyi kurgulanıp bağlanılmıştı , 2.sezon wes ve annalise hakkında bnilinmeyenler cevaplandı iyi bağlandı her bölümde olduğu gibi birşey gösterildi ardından meğer böyleymiş mevzusu ince dokunuşlu şaşırtan sahneler işlendi annalisein kazası kimin yüzünden , sonuç kime bağlandı wes ile annalise in arasındaki bağ falan gayet iyi bğlanıyordu ama bu 3.sezon bence bir hiç ana mantıkla yapılan bir sezon olmadığını düşünüyorum

3.sezon ana konu olarak gereksiz ne yazık ki koca sezon yeşilçam ana temasını sürdürüp gizem katılarak devam etti , laurelin babası wesi istemiyor o yüzden çocuğu öldürüyor e olanda annalise e oluyor 3.sezon budur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkdexterness -- 2 Mart 2017; 1:46:36 >

• yine şaşırttı ama

çok alakasız oldu bu sefer, laurel'in babası niye öldürüyor? son sahne karıştırdı yine, o benim oğlumdu dedi.

• Laurelin babası sırf kızı ile sevgili diye öldürdüğünü düşünmüyorum bu kadar basite kaçmaz bu dizi kaçmamalı umarım diğer sezonda iyi bağlarlar orayı
  • Dizinin 4. sezonu ne zaman başlıyor bilen var mı ?
  • beyler 2.sezondayım .The Killing kadar olmasada bölüm sonlarındaki şoklar harika .4.sezon onayı gelmiştir dimi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resitales

beyler 2.sezondayım .The Killing kadar olmasada bölüm sonlarındaki şoklar harika .4.sezon onayı gelmiştir dimi .

4.sezon onayını aldı dizi
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.