Şimdi Ara

Horizon Zero Dawn Complete Edition (2020) [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
881
Cevap
18
Favori
42.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 211
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 28
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 9
  • Favoriye Eklediklerim 18
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • C.E.L.L. (54 mesaj) arman09 (33 mesaj) R-10 (28 mesaj) FORZAFATHER (26 mesaj) XanthiN (24 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (619 mesaj) Mobil (127 mesaj) Mini (45 mesaj) Uygulama (90 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> Horizon Zero Dawn Complete Edition (2020) [PC ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2464 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/77/90/23/779023bd499d56062d74953c6e8503c9.png&t=0&width=480&text=1

Bu da benden gelsin :)

• Yarbay
    8673 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

Bu da benden gelsin :)

Oyunun dlc mekanları ( frozen wilds )ana oyundan bile güzel görünüyor ve kar olayını çok iyi yedirmişler. Bende hayran kalarak platinlemiştim playstation da.
    |
    |
    Bahsedilenler: LegendM
  • Binbaşı
    1348 Mesaj
    Şu görevde ne tapmam gerekiyor anlamadım, öldürüyorum kabul etmiyor

• Yarbay
    5704 Mesaj

Hunting Grounds noktalarından her hangi birisinde 3 tane avcılık görevini en az Half Sun seviyesinde tamamlamanız gerekiyor.

|
    |
    deluxx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1348 Mesaj

Half sun seviyesi nedir
    |
    |
    FORZAFATHER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5704 Mesaj

En düşük seviyede. Atıyorum en iyi seviye 1.5 dk, ikinci seviye 3 dk, son seviye 10 dk'dır. 10 dakika içerisinde yaparsanız Half Sun rozeti alıyorsunuz. 10 dakikayı geçmemeniz gerekiyor. 

|
    |
    deluxx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1348 Mesaj

Teşekkür ediyorum
    |
    |
  • Yarbay
    4432 Mesaj

GOG sürümünde Xbox 360 kontrolcüsünü bir türlü algılatamadım. Steam fix'ini de denedim olmadı. Çözümünü bilen var mı?

Edit: 684 sürümünü indirmiştim, silip 683’ü indirdim ve steam big picture fixini uygulayınca kolu okudu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 8 Aralık 2020; 1:7:55 >
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    12271 Mesaj

Horizon Zero Dawn Complete Edition for PC - Patch 1.09 is now available (79,4 MB)

https://store.steampowered.com/newshub/app/1151640/view/2914355656287078302

• Yarbay
    5704 Mesaj

Vay be, oyunu bitireli 3.5 ay olmuş. Merak ettiğim 35 gb patch geldi mi acaba. 

• Uzaklaştırılmış 8 gün cezanın, 7 gün 3 saat 56 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Horizon Zero Dawn Complete Edition for PC - Patch 1.09 is now available (79,4 MB)

https://store.steampowered.com/newshub/app/1151640/view/2914355656287078302

Bu kadar gidim gidim patch alan oyun da ilk defa goruyorum...

|
    |

Hocam konuyu okumadim ama ozet gecersen nasil begendin mi ?

|
    |
  • Yarbay
    5704 Mesaj

Genel olarak beğendim hocam. Bu yıl oynadığım güzel oyunlardan birisi oldu. Özellikle bilim-kurgu sever birisi olarak hikayesi tatmin etmişti. Evrenini de geliştirdikleri sürece iş görecektir. Tavsiye ederim. 

|
    |
    fero01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eyvallah aldım ilk çıktığında ucuz yollu sonra fiyatı arttı saçmalık felan oldu. Bekledim şimdiye kadar daha doğrusu fırsat olmadı diğer oyunlardan. Baya da patch yedi başlarım yakında thanks 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    8103 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 9 Aralık 2020; 23:21:9 >
    |
    |
    Lwernull kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    576 Mesaj

Şöyle bir durum var bende de, oyunu 3 defa falan bitirdim bu arada, Oyun PC'ye ilk çıktığında torrent'e düşen fitgirl versiyonu dışında bütün versiyonlarda (1.05, 1.06, 1.0.8.6, 1.0.9.3 oyunu gerçekten sevdiğimden üşenmedim hepsini indirdim) hafif bir mouse gecikmesi(lag) yaşıyorum. Sadece bahsettiğim versiyonda bu sorun yok hiç gecikmesiz geliyor mouse hareketleri. Oyunu satın alan arkadaşımın steam hesabı ile de denedim meraktan onunla da aynı problem var. Böyle bir problemi olan arkadaşlar deneyebilir. Sistemim r7 5800x+ rx6800. Önceden r5 3600x+rtx2070super'im vardı yine aynı versiyonlarla aynı durumu tecrübe ettim.

Meraklısına benchmark da ekleyeyim.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/14/b2/ae/14b2ae3ab826b99be985eb1e545adc31.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBCD -- 20 Aralık 2020; 16:5:54 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    489 Mesaj

Yapım harika her anlamda , kesinlikle tavsiye ederim , PC de evini bulmuş gibi zira ilk çıktığı zamanlar bir arkadaşımda konsolda yarım saat oynamıştım , PC de bambaşka olmuş. 

"Intel Xeon 2690 V2 + RTX 2080 + SSD" ile "1080P + en yüksek ayarlar + max fov" ayarlarında ortalama 90 FPS civarı alıyorum , herhangi bir takılma vs. olmadı , yapımın an itibari ile en güncel sürümü kurulu , yakında v1.10 gelicek diye söylentiler var. 

|
    |
  • Teğmen
    236 Mesaj
    Beyler oyun ps de 42 tl ye düşmüş böyle yay kullanılan ve skill sistemi olan oyunları seviyorum arada kaldım alınır mı sizce
  • Yarbay
    8103 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Beklentiyi yüksek tutmazsanız sevebilirsiniz.O fiyata alınır bence.

|
    |
    kriskrosss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    12271 Mesaj

Horizon Zero Dawn Complete Edition for PC - Patch 1.10 is now available

https://store.steampowered.com/news/app/1151640/view/4240669657940548068

Hi everyone, We’re happy to announce that Patch 1.10 for Horizon Zero Dawn Complete Edition on PC is now live! This patch introduces crash fixes and performance improvements that were reported by our community. You can find the full Patch Notes for Patch 1.10 below; please update your game and let us know what you think!

Patch Notes

Crash Fixes
    • Crash fix for when players continuously pressed the windows key;
    • Crash fix for when you press the LMB on the ESC button in the Benchmark Results;

Performance Improvements
    • Fixed an issue which saves up to 250MB of VRAM on all AMD GPUs;

Graphical Improvements
    • Fix for negative values in cubemap relighting shader (fixes for example the red graphical glitches in the Hades fight if you let the timer run out);
    • Fix for the graphics settings preset name not updating when you pressed Auto-Detect;
    • Fix for the menu (and loading screen) being displayed at incorrect scale when changing AF in borderless mode;
    • Fix for the resolution sometimes being too low in windowed mode;
    • Fix for the errands quest list overlapping with tutorial quest list;

Other Changes
    • Graphics settings are now stored in a text file instead of a binary file to facilitate easier tweaking.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
konkasör
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.