Şimdi Ara

Horizon Zero Dawn Complete Edition (2020) [PC ANA KONU] (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.066
Cevap
18
Favori
59.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Asahi Breweries

Kart AMD hocam.

Edit : Reddit'te birisi paylaşmış aha böyle gözüküyor.
    akşam akşam güldürdü

• Nede olsa konsol oyunu genlerinde var.
    Horizon Zero Dawn Complete Edition (2020) [PC ANA KONU]

Buda benim yeni binek baya cesur büyük küçük herşeye saldırıyor sevdim bunu oyunun ilk verdiği ineklerden kullanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 9 Ağustos 2020; 18:28:57 >

• Biraz oynadım başlarını grafik takılma vb konularında bir sorun yaşamadım.Başlarında 2k ultra grafiklerde 70-75 arası fps ler aldım.İlerleyen bölümlerce rahat 60-65 lere düşecektir.
  • Fos drop yiyen hz yi 40 a sabitlesin oyunuda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynısı bendede oldu ula dedim bune böyle sonrasında düzelti ama hala bazrn grafik yüklemelerinde gecikme var

• Nedir hocam sistem

• quote:

Orijinalden alıntı: denoboicreamer

Nedir hocam sistem
    İmzada mevcut
  • selçux kullanıcısına yanıt
    Bu hafta patch gelir düzelir diye tahmin ediyorum. Hiç mi kontrol etmediler oyunu çıkarmadan önce böyle hataların olmaması lazım ilginç gerçekten pandemi sürecine veriyorum ne diyim yalnız k/m ile oynamak daha rahat hissettirdi hakimiyet çok güzel gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun hakkında çok zıt görüşler var.Ben en iyisi pusuda bekleyeyim bekli ucuza Steam key/gift vs. satan olur.
  • Bayadır sharpshot yay kullanıyordum hunter bow aldım çok rahatmış hunter bow kullanımı diğeri hem yavaş çekiyor hem daha fazla yakınlaştırıyor sıkıntı.

Deneme amaçlı amd nin sistem belleğini ekran kartı belleği olarak kullanma özelliğini açtım oyun ilk açılışta direk 9gb vrami doldurdu bir süredir böyle oynuyorum büyük şehirlere yaklaşınca belleğe yüklerken anlık takılma oluyor ama yükleyince takılma olmadan 12-13gb vram kullanımıyla devam ediyor.
    Amd nin 16gb vramli Vega kartı tam bu konsol port oyunlara göreymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 9 Ağustos 2020; 21:31:2 >
  • Halen Takılma yaşayan varsa şunları yapın.

1.arama yerine Çalıştır - (gpedit.msc) yazın
    2.Bilgisayar yapılandırmasında windows ayarları dosyasındaki ok işarete basın
    3.aynı şekilde güvenlik ayarlarını açın
    4.Yerel ilkeler oka tıklayın - kullanıcı hakları atamasına basın
    5.sağda liste açılacak sayfaları bellekte kilitle çift tıklayın

6.Resimdekileri yapın
    Listedekileri seçin orada benim kullanıcı adım var sizde kendi kullanıcı adınızı seçmeniz gerekiyor.

ctrl basılı tutarak seçebilirsiniz. (Uygula deyin tamam diyerek hepsini kapatın.

7.Şimdi bu resimlerdekini yapın oyun nerede yüklü ise sadece o diski listeden seçip yapın.16gb rami olanlar benim yazdığımı yazabilirler.İşlemleri yapınca reset atmanızı isteyecek reset atın sonra oynayın iyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonquad -- 9 Ağustos 2020; 21:27:0 >

• Şu iki SS arasında 22 FPS fark var ayarlarda yapılan tek değişiklik birinde Clouds ultra diğerinde high.

• ps4 pro'da oynadım. PC'de ultra ayarlarda açtım ama 10dk sabredemedim. Grafikler berbat gözüküyor. PS4 pro 2-3'e katlar pc'de bu oyunu.
  • Hiç bir fark göremedim.Bu arada ram ve vram kullanımının maşallahı var.
  • benim de aynısı bildiğin boğa ya hiç affetmiyor :D
  • oyunda 25. levele ulaştım 2 adet mor bowum var birisi shadow hunter bow diğeri shadow hunter shapshoter bow baya iyiler trap yayım da var makinelere halat fırlatan yayım da aksiyonu çok iyi oyunun görselliğine bir şey demiyorum artık her şey grafik değil sonuçta bazı yerlerde nedense göze çok batıyor ama hiç drop yemiyorum 1080p oynarken de drop yok 4k oynarken de
  • moonquad kullanıcısına yanıt
    Bunları yapınca tam olarak neler düzeliyor. Sistemininizi de öğrenebilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HaciTTOR kullanıcısına yanıt
    frametime daki sorunlar azalıyor veya düzeliyor.Fps droplar çok nadir meydana geliyor sistemim imzamda mevcut ama ben yine de yazayım

ryzen 7 3700x
    16gb 3800mhz CL16 ram
    Gtx 1070
  • moonquad kullanıcısına yanıt
    Tamam deneyeceğim.
    2700x
    1080ti
    16 gb 3200mhz bendeki de bakalım fark aynı oranda olacak mı? deneyip yazarım.

Mobilden yazdığım için sisteminizi göremedim. Ondan sordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Ram kullanımı ekran kartıda sistem ramini kullandığı için öyle yoksa en fazla 12gb kullanım oluyor.
    Vram ayrı hikaye uzakları çok detaylı yüklüyor oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 9 Ağustos 2020; 23:35:41 >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.