Şimdi Ara

Horizon 2 Forbidden West - [PS4-PS5 ANA KONU] - 18 Şubat 2022 (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.056
Cevap
56
Favori
184.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu yaklaşık olarak 30 saate bitirdim yan görevlerin bir kaçını yapmadım bilim kurgu hayranı değilim haliyle yer yer sıkıldım desem yeridir diyaloglar fazla uzun ve yorucu ki 150 saat Witcher oynamişliğim var, son 2 saat fazla uzatılmış gibi geldi. Öyle ahım şahım ana görevleri yok ilk oyundan hallice yani akılda kalıcı görevleri yok (bazı yan görevler ana hikayeden daha iyi) genelde bir mekana git gizemi çöz vesayre diye ilerliyor.

Çözünürlük modun da oynadım görselliğe laf eden taş olur bu nesilde gördüğüm en muhteşem görsellik bu oyunda net uzun lafın kısası yaşandı ve bitti açık dünyaya doydum çok yoruyor üst üste koca haritalı oyunları oynayınca bitsin de kurtulayım moduna giriyor insan bir yerden sonra alacak olanlar indirim bekleyebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 3 Mayıs 2022; 18:42:22 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, oyunun ana görevlerini bitirdim ama kalan yan görevler ve diğer işleri nasıl açıyoruz? Bazı karakterler aracılığı ile yönlendiriyor ama haritada ? olan yerlere manual olarak mı gitmek lazım illa ki?

• sonunda platinledim. Ne uzun oyundu yahu:)

• oyunun giriş kısmındayım gerçekten muazzam grafik ve oynanış ps4 slim ile üstelik. İlk ps4 oynadığım oyun da Horizon Zero Dawndı sanırım ordan da bi hayranlık geliyor Aloya <3

• Ps5 Oynuyorum AA Sızlıktan Gözlerim Ağrıdan Yemin Ederim

Piksel Yapısı 1 Garip Bulanık Oyunun

Dış Mekandaki Kaplamaların Düşük Çözünürlüğü

Uzak Mesafe Çizimlerin Grileşme Yapması (Oyunu Yarıda Bıraktım Şuan Malesef Gözlerimı Ağrıttı Canımı Sıktı) Dış Mekanlar Açık Alanlar Ps4 Oyunu Gibi Asla Ps5 Oyunu İşte Budur Dedirtmedi

Türkçe Atyazı Hürmetine Oynuyorum

Bu Kadar Dolu Oyun Teknik Olarak Npc Ve Aloy Modellemesi İnanılmaz Ama Dış Mekanlara Tahammül Edemedim

Ps5 Oyunu İşte Budur Diyemiyorum

• Az önce gelen major update ile performans modunda bulunan bulanıklık sorunu hallolmuş. Oyun çıktığından beri yakınıyordum bu duruma. Update yapıp denedim. Düzelmiş. Fakat çok geç düzelttiler.

Horizon 2 Forbidden West - [PS4-PS5 ANA KONU] - 18 Şubat 2022Guerrillayoutube
    Jump back into the Forbidden West. This major update to Horizon Forbidden West lets you take on the wilds once again in a new journey with New Game +, without losing your character progression and inventory. Take on the toughest challenges the world has to offer with Ultra Hard mode. Experience the visual enhancements with our improved Performance Mode. All this, and more, are included in patch 1.14, LIVE NOW! Learn more about Horizon Forbidden West via http://horizonforbiddenwest.com/ ©2022 Sony Interactive Entertainment Europe. Developed by Guerrilla. Horizon Forbidden West is a registered trademark or trademark of Sony Interactive Entertainment LLC.
    https://www.youtube.com/watch?v=sSHFXBUecJo&ab_channel=Guerrilla
  • Bekleyenlerin gözü aydın, performans modu düzelmiş :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dün gece direk yükleyip baktım tek kusur kalmamış grafiklerde hatta üstüne koymuş bile diyebilirim. Nisan sonuna doğru bitirmiştim oyunu, grafikleri görünce sabredip keşke bekleseydim dedim, üzücü oldu. 2 sene sonra new game + ya başlarız artık.

• çok geç kaldılar platinleyip sildim. Oynamayanlar için harika haber

• Horizon Forbidden West – Büyük Güncelleme – Yama 1.14

Horizon 2 Forbidden West - [PS4-PS5 ANA KONU] - 18 Şubat 2022

Çeviridir :

Horizon Forbidden West için 1.14 Yaması şu anda hazır. Aşağıdaki notlara bir göz atın ve dünyaya geri dönmeden önce oyununuzu güncellediğinizden emin olun. Lütfen oyununuzu güncellerken Hotfix 1.15'i indirdiğinizden emin olun.

** Bazı yama notlarının SPOILER içerebileceğini lütfen unutmayın!**

YENİ ÖZELLİKLER

İnanılmaz yetenekli topluluğumuz için çok müteşekkiriz ve bu büyük güncellemenin aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok istenen özellikleri içerdiğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz:

• Yeni Oyun+
    • New Game veya New Game Plus için zorluk seçerken Ultra Hard zorluk modu
    • Menüdeki Becerileri Sıfırla işlevi
    • Aloy'un zırhına farklı bir görünüm kazandıran yeni işlevsellik.
    • Yeni Oyun+'da bulunan Yeni Ödüller (Silahlar, Boyalar ve Yüz Boyaları)
    • Yeni Bir Kupa Seti

DÜZELTMELER VE İYİLEŞTİRMELER

Performans ve Kararlılık

• Performans Modunda iyileştirilmiş görsel aslına uygunluk.
    • Çoklu kilitlenme düzeltmeleri.

Ana Görevler

• “The Sea of ​​Sands” Ana Görevinde valfi açmaya çalışırken ilerlemenin engellendiği bir sorun düzeltildi.
    • Ana Görev “The Broken Sky”da, sinematik çok hızlı atlanırsa görevin takılıp kalmasına neden olan bir sorun düzeltildi.
    • Ana Görev “The Dying Lands”de, Grimhorn'u yendikten sonra görevin ilerlemediği bir sorun düzeltildi.

Yan Görevler

• Yan Görev "Breaking Even"da, etkileşime girmesi gereken ışınların mevcut olmayacağı bir sorun düzeltildi.

Dünya Etkinlikleri

• Rebel Outpost: High Turning'e hızlı seyahat etmenin Aloy'u başka bir yere göndermesi sorunu düzeltildi.
    • Rebel Camp: Devil's Grasp'taki kamp ateşinin kamp tamamlandıktan sonra kullanılamaması sorunu düzeltildi.
    • Rebel Camp: The Hive'da bir hedefin tamamlanmamasına neden olan bir sorun düzeltildi
    • The Arena'da tüm makineleri yendikten sonra zamanlayıcının geri saymaya devam etmesi sorunu düzeltildi.

Veri noktaları

• Hata… Bulunabilecek World Datapoint 63 eklendiIsle of Spires'daki Widemaw bölgesine yakın bir yerde.

makineler

• Tallneck şok patlamasının diğer tüm makineleri yok etmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
    • Fireclaw'ın belirli saldırılar sırasında tetiklendiğinde Şok veya Devrilme Durumuna girmemesi sorunu düzeltildi.
    • Behemoth'un hızlı bir şekilde art arda zincirleme hücum saldırıları yapabilmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
    • Ayrılmış makine parçalarının zeminden düşmesine neden olan bir sorun düzeltildi.

insansılar

• Quen Imperial Guard'ın zırh sağlığı, diğer düşmanlarla daha uyumlu olacak şekilde azaltıldı.

Silahlar

• 4. seviye Hammerburst Boltblaster'ın 3. seviye versiyondan daha az hasar vermesine neden olan bir sorun düzeltildi.
    • Aktif bir Patlama Tuzağı tespit edildiğinde düşmanların şüphelenmesi sorunu düzeltildi.
    • Bazı silahların Valor'u doğru şekilde vermemesi sorunu düzeltildi.
    • Bir Tezgahta Tuzak yapmak için işçilik maliyetleri azaltıldı.
    • Vahşi doğada üretim yaparken Elit ve Gelişmiş Tuzaklar için yeniden dengelenen üretim maliyetleri.
    • Bazı silah avantajlarının doğru değerleri vermemesi sorunu düzeltildi.

Yetenekler

• Esnek Tuzakçı becerisi yeni değerlerle güncellendi.
    • Destekli Atış'ın istenmeyen şekillerde bufflanmasına neden olan bir sorun düzeltildi.

kullanıcı arayüzü/UX

• Kutuların farklı nadirliklere sahip olması sorunu düzeltildi.
    • Kıskaç simgelerini gösterme veya gizleme seçeneği eklendi.
    • Beklet/Geçiş Erişilebilirlik Ayarları altına bir "Açma Gözetleme" seçeneği eklendi.
    • Erişilebilirlik Ayarlarında 'Geçiş'e geçmek için makineleri geçersiz kılmak için bir seçenek eklendi.
    • Çeşitli makine parçaları için güncellenmiş simgeler.

Performans ve Kararlılık

• Oyunda ek akış düzeltmeleri.
    • Ek kilitlenme düzeltmeleri.

Fotoğraf modu

• Fotoğraf moduna Filmgrain eklendi. Yoğunluklu tane ölçekleri: düşük değerler küçük taneciklere sahiptir, yüksek değerler tane boyutunu artırır, bu da yüksek değerleri özellikle siyah beyaz deneylere uygun hale getirir.

Başka

• Ganimet varillerinin tek vuruşta yok edilmemesi sorunu düzeltildi.
    • Sağlık İksirleri ve Yiyecekleri aynı anda tüketirken aşırı iyileştirmenin daha yüksek değer almaması sorunu düzeltildi.
    • Sivillerin her zaman yağmura tepki vermemesi sorunu düzeltildi.
    • Yardımcı Pilot özelliği kullanılırken Hareket Hedeflemenin ikinci kontrolör için çalışmamasına neden olan bir sorun düzeltildi.
    • Aloy'un Şok Halindeyken bir bineği kontrol edebilmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
    • Aloy'un pil tutarken havalandırma deliğinden geçebilmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
    • Çoklu yerelleştirme ve altyazı düzeltmeleri ve iyileştirmeler.
    • Çoklu aydınlatma düzeltmeleri ve iyileştirmeler.

düzeltme 1.15

• Belirli koşullarda oyuna başlarken aynı anda görünen HUD öğeleri düzeltildi.
    • Tüm Kara Kutuları teslim ettikten sonra Untalla ile diyalogun etkinliği tamamlamaması sorunu düzeltildi.
    • Özel zorluk seçiliyken yapılmış bir oyun yüklenirken özel zorluğun düzgün bir şekilde geri yüklenmemesine neden olan bir sorun düzeltildi.
    • Arapça Arena metninin okunabilirliği iyileştirildi.

Kaynak : https://www.reddit.com/r/horizon/comments/v3kac9/horizon_forbidden_west_major_update_patch_114/

• Ya arkadaş vallahi hemen oynamamak lazım Horizon 2 Forbidden West - [PS4-PS5 ANA KONU] - 18 Şubat 2022 daha da üzücü oldu benim için.

• Yeni ozellikleri kiskanmamak elde degil, biraz uzerinden zaman gecsin de bastan baslariz polished halinin tadini cikartiriz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çoktan bitirdik bile ama neyse DLC falan gelirse tekrar platlamak için oynanır. Bir süre sonra yeni abonelik sistemine eklenir diye düşünüyorum.

• Horizon 2 Forbidden West - [PS4-PS5 ANA KONU] - 18 Şubat 2022GamingTechyoutube
    Please like, share and subscribe. Thank You! Music: NEFFEX Copyright Free
    https://www.youtube.com/watch?v=-1ROaCX8tfg&ab_channel=GamingTech

Videodan görebilirsiniz farkları keşke bitirmeseydim :D

• Performans modu mükemmel olmuş. Resmen yıllardır beklediğimiz oyunu bozuk olarak oynattılar bize.

• Wight Lord kullanıcısına yanıt

VRR ve 40FPS hemen verilse güzel olabilirmiş hocam ama Insomniac Games'te sonradan vermişti bu güncellemeyi. :)

Bitirmek için bir sebep daha olmuş oldu ne diyelim.

• Oyunun Açık Dünyasında Leş Gibi Grafik Var,Asla Ps5 Oyunu Değil Cihazın Potansiyeli Bu Olamaz

Oyunun Büyük Kısmı Açık Dünyada Geçiyor İnanılmaz Göz Yorucu AA Diye 1 Şey Yok Oyunda Ps4 İçin Kısmışlarda Kısmışlar

Aloy Ve Npc ler Ne Kadar Güzelse Modellenmişse Dış Dünya Açık Dünya Arazi O Kadar Kötü Modellenmiş

Digital Foundry Tech Review Dediklerine Harfiyen Katılıyorum

"Ancak Gerçek Oyunda, Aslında Gördüğümüz Şey, PlayStation 5'te tamamen ultra sınıf bir deneyime karşı 'PC Düşük Ayarları'na Dikkatlice Seçilmiş Bir Eşdeğerdir."

Türkçe Hürmetine Aloy Hürmetine Oynuyorum Bu Devirde AA Bile Kullamayan 1 Oyun Çekilmiyor, Asla Yeni Nesil 1 Oyun Değil Ps4 İçin Ps5 Sürümünü Yok Etmeyi Seçmişler Grafik Olarak Malesef

• Horizon Forbidden West | Teknik Analiz | Konsept Tasarımlar | Ekran Görüntüleri

https://forum.donanimhaber.com/horizon-forbidden-west-teknik-analiz-konsept-tasarimlar-ekran-goruntuleri--152859211

Kısa bir Next-Gen oyun içi Teaser.

Açıklama video 4K üzerinden izlenme tavsiye edilmiş.

• Performans modundaki bulanık problemini çözmüşler sonunda.

Horizon 2 Forbidden West - [PS4-PS5 ANA KONU] - 18 Şubat 2022ElAnalistaDeBitsyoutube
    Buy games at Instant-Gaming for all platforms with discounts! https://www.instant-gaming.com/es/?igr=analistadebits - This patch removes shimmering on PS4 Pro and PS5 performance mode. - This has a considerable improvement in image quality, making PS5 performance mode the best option. - Graphics settings and performance remain the same as in version 1.13. - The particles also benefit from the elimination of shimmering. - Fidelity mode has not changed. Music by Zeraví: https://www.youtube.com/channel/UCBNxYipiIZy8DoteKH4SC3g
    https://www.youtube.com/watch?v=avlv_5i8T7w
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.