Şimdi Ara

Horizon 2 Forbidden West - [PS4-PS5 ANA KONU] - 18 Şubat 2022 (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.056
Cevap
56
Favori
184.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Horizon 2 Forbidden West - [PS4-PS5 ANA KONU] - 18 Şubat 2022
    Horizon 2 Forbidden West - [PS4-PS5 ANA KONU] - 18 Şubat 2022PlayStationtwitter
    “Playing Machine Strike this weekend? Find out how Horizon Forbidden West’s tactical tabletop game came to be: https://t.co/u2ssF2aIW9”
    https://twitter.com/PlayStation/status/1533149837012647936
  • İsterlerse 60 fps 4k modu yapsınlar oyun çöp olduktan sonra bir anlamı olmuyor. Ps5 aldığımdan beri oynadığım en anlamsız oyun horizon serisi oynanış olarak. Hikaye olarak biraz umudum vardı o da balon çıktı. Şu 2022 de adam gibi oyun göremedik henüz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Chillout C kullanıcısına yanıt

Ben oyunu PS4'de bitirdim hocam. Konusunu merak edenler için Forbidden West gerçekten güzel Eksikleri mevcut ama onlarda son oyun ile yapılacağını düşünüyorum. Ben Forbidden West'de Noktalandırmaları taraftarıydım ancak sonda ki açık kapı ile devam edeceklerinin de sinyalini verdiler haliyle. :)

Oyun yan görevlerinde bile bir merak hissi oluşturmayı yer yer başarmışlar. Tek sıkıldığım yerler diyaloglar elbet seçeneklerde geçebiliyorsunuz bunu hızlı bir şekilde ama bu seferde kabileler hakkında ki bilgilerde gözden kaçabiliyor sonrasında neden böyle olduğuna dair çok kez kendi kendime söylenip durmuşluğum vardı.

Oyunda 1-2 yerde sıkılmama rağmen zevkle oynamıştım. Tekrar oynar mıyım bilmiyorum ama PS5'de giriş kısmını gördükten sonra oraya bir şans daha verebileceğimi düşünüyorum. Şu VRR ve 40 FPS desteği gelsin bakalım. :)

2022'de görebileceğimiz oyunlar hala mevcut bekleyip görelim derim hocam.

• Horizon dawn 60 fps yükseltme aldıktan sonra forbidden west çıkmadan oynayım demiştim ancak yine bu oynanış, combat mekaniği vs yüzünden devam etmedim. Forbidden west den baya umudum vardı, savaş mekaniklerine baya el atmışlar gibi gözüküyordu. Oyunu ön sipariş aldım ve ilk başlarda biraz umut veriyordu ancak yok hocam sırf bitirmiş olmak ve hikaye için bitirdim. Hikayesini bu arada baya başarılı buluyorum ama dediğim sonu pek beklediğim gibi olmadı. 2022 gow dışında beklentim kalmadı benim şahsen şu an kendimi gt7 ye verdim 😁

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Chillout C kullanıcısına yanıt

Aslında başlarda çok sıkıntılı bir çıkış süreci oldu PS5'ler için parıldama ve bug'lar vs. oyunu bekletenler bile vardı ama sonrasında yavaş yavaş düzeltmeler ile oyunu 1 ay öncesine kadar bitirenler oldu. Sonu benimde beklediğim gibi çıkmadı maalesef keşke dediğim yerdir belkide. :)

God of War Ragnarok bu yıl sürpriz çıkış yapacağını düşünüyorum. Galiba damgasını fazlası ile vuracaktır. Çünkü oyuncuların beklentisi bir hayli fazla. Hikayesi, Yeni Diyarlar, Yeni Tanrılar, Eklenen bir çok materyal olacak, Birde üstüne yeni silah veya silahlarda gelirse çok iyi olacağını düşünüyorum. Santa Monica Sürprizleri sever. Ama her oyunda olduğu gibi bu oyun ile de Bir sonra ki Mitolojiye geçiş yapması için açık kapı bırakacaklardır. :)

• Horizon Forbidden West Update 1.16 Performance Review

Horizon 2 Forbidden West - [PS4-PS5 ANA KONU] - 18 Şubat 2022IGNyoutube
    This Horizon Forbidden West Update 1.16 Performance Review will take a look at the game's improvements in the Performance mode and offers Horizon Forbidden West New Game Plus and new options available to players. #IGN #Gaming
    https://www.youtube.com/watch?v=miWcS6jfDEU&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaşlar poseidon kurtar görevindeyım su altında herşeyi hallettim. Konsola gaia çekirdeği nı kullanıp görevi bitireceim ama birtürlü konsolun yanına gidince üçgen aktif olmuyor.

Horizon 2 Forbidden West - [PS4-PS5 ANA KONU] - 18 Şubat 2022

• PS5'de oynamak için PS4 cd'li versiyonu alsam PS5 versiyonundan eksik özellik olacak mı? Boşuna PS5 versiyonuna o kadar para vermeye gerek yok bir farkı yoksa.

• quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_88

PS5'de oynamak için PS4 cd'li versiyonu alsam PS5 versiyonundan eksik özellik olacak mı? Boşuna PS5 versiyonuna o kadar para vermeye gerek yok bir farkı yoksa.

Bir farkı yok, fazla para vermeyede gerek yok.
    Bende PS4 cd li versiyonu aldım. Daha sonra PS5 sürümüne yükselttim hiç bir sıkıntı, eksiği yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ps5 Direk Oyun İçi Horizon 2 Forbidden West - [PS4-PS5 ANA KONU] - 18 Şubat 2022 

• Aloy Ramazan Bayramını KutluyorHorizon 2 Forbidden West - [PS4-PS5 ANA KONU] - 18 Şubat 2022 

• VRR güncellemesi ne zaman gelecek bilgisi olan var mıdır?

Oyunu henüz almadım. VRR desteği gelince almak istiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1.16 güncellemesi yayınlandı mı hocam? geçen hafta update gelmedi bana

• Arkadaşlar PS5 aldım kayıtlarımı PS4'den aktarabilir miyim 5'e?

• Darktemplar1903 kullanıcısına yanıt

Vrr Gelmedi,Tam 1 Tarih Verilmedi Hocam Şu Gün Diye.

1.16 Güncellemesi Yayınlandı Vrr Yok İçinde

Ps4 Kayıtlarını Ps5 Aktarabiliyosun Hocam

• LuqueTr kullanıcısına yanıt

Evet yayınlandı hocam isterseniz tekrardan bir kontrol edin veya son güncellenen versiyona bakabilirsiniz.

• hangi versiyon olduğunu nasıl öğrenebilirim hocam?

• Yeni güncelleme ile bu efsane oyunu tekrar oynayacağım. İlkinde çok sevmiştim, yılın oyunu olabilir benim için. Bu sefer performans modunda oynarım diye düşünüyorum, henüz bakma şansım olmadı ama herkes fidelity mode kadar olmuş diyor.

Hem de new game plus gelmiş on numara olmuş Horizon 2 Forbidden West - [PS4-PS5 ANA KONU] - 18 Şubat 2022 

• Uyduruk Tablet Kamerasıyla Çektim

Karakter Modellemesi Animasyon Film Kalitesinde,Otur Saatlerce Aloy U İzleHorizon 2 Forbidden West - [PS4-PS5 ANA KONU] - 18 Şubat 2022 

• Horizon Forbidden West PS5 Patch 1.16: 60FPS Performance Mode Finally Fixed!

Horizon 2 Forbidden West - [PS4-PS5 ANA KONU] - 18 Şubat 2022Digital Foundryyoutube
    When Horizon Forbidden West launched, we recommended playing with the 30fps quality mode - because the 60fps mode's 3200x1800 checkerboard solution didn't quite work. However, Guerrilla Games' latest patch is a game-changer. It's still 1800p checkerboard, but the developers have massively revamped the anti-aliasing solution, removing the shimmer and vastly improving image quality. So which way should you play the game now - 30fps 4K or 60fps checkerboard? John Linneman gives us his thoughts! Join the DF Patreon for pristine video downloads, behind the scenes content, early access to DF Retro, early access to DF Direct Weekly and much, much more: https://bit.ly/3jEGjvx Subscribe for more Digital Foundry: http://bit.ly/DFSubscribe Want some DF-branded tee-shirts, mugs, hoodies or pullovers? Check out our store: https://bit.ly/2BqRTt0
    https://www.youtube.com/watch?v=uNXLZ-mkrHs
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.