Şimdi Ara

HOPARLÖR SATIN ALMA REHBERİ vs KULLANICI İZLENİMLERİ (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.816
Cevap
11
Favori
259.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Philips mms 260 00 5.1 hoparlörümün (ki yaklaşık 7 8 yıllık mazisi var ) uydu hoparlör kablosu artık işlevini yapamaz hale geldi bende söküp yaparım ya nolcak diye söktüm , bi baktım ki ellerimde kablolar kala kaldım :) ki zaten hiç çalışmıyodu.Philps yetkili servislerine ve müşteri hizmetlerine defalarca mail attım ama hiç birisi bulamadı .Sadece tek uydu hopalörü alabileceğim site , dükkan , mağaza hiç farketmez herhangi bir yer varmıdır? 4 hoparlör ve sub hala deli gibi çalışıyo , durduk yere yeni set almayım yazık günahtır, serde öğrencilikte var tabi , lütfen yardım .(Ankarada ikamet ediyorum ulus civarında bulabileceğim dükkanlar varmıdır yoksa boşuna zamanımı mı kaybediyorum? )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi annuaki -- 25 Ağustos 2012; 13:21:34 >

• 2000 liraya kadar subwoofer bakıyorum. M-Audio Gsr12 ile kullanacağım. Behringer B1800D, M-Audio Gsr18, Eagletech Sp18a gibi alternatifler mevcut. Tavsiyeniz nedir?
  • arkadaşlar şu fotodaki gösterdiğim aparatı nereden temin edebilirim acaba bendikler kayıpta...

• quote:

Orijinalden alıntı: annuaki

Philips mms 260 00 5.1 hoparlörümün (ki yaklaşık 7 8 yıllık mazisi var ) uydu hoparlör kablosu artık işlevini yapamaz hale geldi bende söküp yaparım ya nolcak diye söktüm , bi baktım ki ellerimde kablolar kala kaldım :) ki zaten hiç çalışmıyodu.Philps yetkili servislerine ve müşteri hizmetlerine defalarca mail attım ama hiç birisi bulamadı .Sadece tek uydu hopalörü alabileceğim site , dükkan , mağaza hiç farketmez herhangi bir yer varmıdır? 4 hoparlör ve sub hala deli gibi çalışıyo , durduk yere yeni set almayım yazık günahtır, serde öğrencilikte var tabi , lütfen yardım .(Ankarada ikamet ediyorum ulus civarında bulabileceğim dükkanlar varmıdır yoksa boşuna zamanımı mı kaybediyorum? )

bence gittigidiyor'a veya sahibinden'e bak ancak oralarda bulabilirsin.

• LOGITECH Z-313 2+1 mi yoksa LOGITECH Z-323 2+1 360 DERECE SES SİSTEMİ mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeYaBaN. -- 20 Eylül 2012; 14:17:00 >
  • LG LW659S model televizyon kullanıyorum. dts sorununu çözecek uygun fiyatlı 2+1 komsuları rahatsız etmeyecek fakat ev içinde ideal bir ses verecek cihaza ihtiyacım var. televizyonun optik girişi var. ses sisteminin optik girişli olması tercihim. tavsiye verebilecek arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
  • Saolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: özgüç55

arkadaşlar şu fotodaki gösterdiğim aparatı nereden temin edebilirim acaba bendikler kayıpta...

slm bende jamo 250 sub alıcam model degilde aynı marka sende var tavsiye edermisin bu markayı bir sorun çkarırımı yada kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim jamo250 sub 20m2 lik salonda kullanıcam 5 hoparlor ile birlikte iyi sonuç alırmıyım ?

not: forumda yeniyim konu açtım sonradan b konuyu gördüm k.bakmayın acemiyim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcykoo34 -- 3 Kasım 2012; 17:52:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pcykoo34

quote:

arkadaşlar şu fotodaki gösterdiğim aparatı nereden temin edebilirim acaba bendikler kayıpta...

slm bende jamo 250 sub alıcam model degilde aynı marka sende var tavsiye edermisin bu markayı bir sorun çkarırımı yada kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim jamo250 sub 20m2 lik salonda kullanıcam 5 hoparlor ile birlikte iyi sonuç alırmıyım ?

merhaba ben imzamdaki sistemi kullanıyorum. profesyonel amaçlı kullanmadığımdan dolayı ses sisteminden oldukça memnunum...
    jamo ların bir güzel yanıda evde mobilyalar ile harika uyum sağlıyor. sırf dekor olsun diye bile salona konabilir....

• quote:

quote:

quote:

merhaba ben imzamdaki sistemi kullanıyorum. profesyonel amaçlı kullanmadığımdan dolayı ses sisteminden oldukça memnunum...
    jamo ların bir güzel yanıda evde mobilyalar ile harika uyum sağlıyor. sırf dekor olsun diye bile salona konabilir....

anladım ilgilendigin için sağol.

• Bende philips marka 2+1 80W hoparlör var. Cihazı çalıştırmadığım halde uğultu var illa arkadaki on-off düğmesinden kapatmak gerekiyor.
    Nasıl çözeriz bu durumu
  • quote:

quote:

quote:

slm birşey daha sorucam bu aleti direk pcye baglayabilirmiyim kolon baglayıp anfim lazım ? sistemin arkadan resmi va anlayan arkadaşlarda cevap verirse ona göre davranıcam

• Logitech Z 523 ilw X 530 arasında kaldım.Fikri olan?
  • Philips SPA7355/12 Siyah 50W RMS 2.1 Multimedia Hoparlör veya Trust 17963 Tytan 2.1 Subwoofer Speaker almayı düşünüyorum hangisini önerirsiniz?
  • Emeğine sağlık...
  • Dün Teknosa.com’dan PHILIPS 47PFL4307K/12 FHD 3D LED LCDTV siparişi verdim. Heyecanla gelmesini bekliyorum. Bu TV’ye uyumlu 500-800 TL aralığında 5+1 ev sinema sistemi almak istiyorum. Nelere dikkat etmeliyim? TV üç 3D özellikli, 3D film izlemek için, Ses Sisteminin de 3D olması mı gerekiyor? Ayrıca 3D ses sistemi, BlueRay çok gerekli mi? Olmazsa ne olur? Bu konuda oldukça cahilim, her türlü tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • creative yi tek geçrim ancak burda gösterilenden daha iyi model ve seriler var(megawork,gigaworks sbs a,a vb.)
  • Arkadaşlar öncelikle elinize emeğinize sağlık, çok güzel bir konu olmuş. Logitech Z2300 den laptopta performans alabilir miyim, eski bi sistem ama seviyorum 2300 ü, 5.1 ses kartı uyumlu laptop
  • arkadaşlar 5+1 ses sistemi almayı düşünüyorum lakin yüksek ses kalitesi istiyorum ayrıda pid çıkışı dedikleri olay ve model hakkında bilgi verirseniz sevinirim sistemi tv me bağlayacağım için dvd de tavsiye ederseniz sevinirim
  • bende de creative 5 + 1 var. baya bi oldu alalı. hangi model olduğunu bilmiyorum.nasıl anlayabilirim. fotolarını yollasam söyleyebilirmisiniz?
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.