Şimdi Ara

HOPARLÖR SATIN ALMA REHBERİ vs KULLANICI İZLENİMLERİ (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.816
Cevap
11
Favori
259.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tok bass sesi verecek ve buyuk odaya hangi sistem gider
  • güzel ve dtaylı bir açıklama olmuş teşekkürler:)
  • Arkadaşlar merhaba,

LG DH7520T Dvd Karaoke Ev Sinema Sistemi

Vatan bilgisayar da 699 tl kredi kartına satılıyor,
    http://www.vatanbilgisayar.com/lg-dh7520t-dh7520t-full-hd-karaoke-dvd-ev-sinema-sistemi,-1100-w,-5+1,-usb,-hdmi/productdetails.aspx?I_ID=60405

659 tl ye her kredi kartına bölebilirim.
    ya da başka yerlerde bulamayacağınız fiyat 599 Tl den nakit olarak satışını yapabilirim.

serdar.cetin85@hotmail.com
    adresinden mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

izmir, istanbul, denizli, uşak, muğla, aydın, balıkesir, manisa, turgutlu da mağazalarımız mevcut.
    bu bölgelere ücretsiz teslimat yapılabilir.

• kapalı baslar daha iyi ses çıkarıyor diye duydum hatta şahit oldum
  • lcd tv de kullanmak için hangi 2+1 sistemi önerirsiniz acaba?optik girişi yok maalesef tvmin sadece analog kırmızı beyaz ve kulaklık çıkışı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: visualize

kardeş şu an itiari ile ne tavsiye edersin 5+1 (megaworks var kumanda durumundan dolayı kullanımı pratik degil).

5 + 1 sistemlerden iki marka arasında kararsızlık aşıyorum logitech yada creative markalardan birine hafta sonuna kadar karar vericem ev sistemi olucak çokda gürültülü bir şey olmasına gerek yok
  • beyler 50 Tl ye kadar bi ses sistemi önerin ya karar veremiyorum yarın almayı planlıyorum arkadaşlar biraz yardım ederseniz
  • 2.1 falan düşünüyorsunuz herhalde?
  • Arkadaşlar merhaba,

Yurt dışından yolcu beraberinde hop. getirme deneyimi olan var mıdır acaba ?
    Hava limanı çıkışında sorun olabilir mi ? Vergi ödememiz gerekiyorsa da ne kadar ve nasıl bir işlem yapılıyor?
    Tecrübe etmiş arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garen Yöndem

2.1 falan düşünüyorsunuz herhalde?

evet 2+1 düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Veiny Arm

quote:

evet 2+1 düşünüyorum

Bütçeniz çok düşük ama Creative SBS A220 ya da biraz çıkarsanız Logitech LS-21 bakabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Veiny Arm

quote:

evet 2+1 düşünüyorum

Bütçeniz çok düşük ama Creative SBS A220 ya da biraz çıkarsanız Logitech LS-21 bakabilirsiniz.

fiyat minimum öyle 70-80 e çıkabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba ; Mıcrolab'ın 4500 5+1 ses sistemi için yorumda bulunmak istedim.ben elektronik mağazada satış destek elemanı olarak çalışıyorum. MICROLAB 4500 uzun senelerce sattığım bir ürün yalnız şu aralar stoklarda bulmak zor kalite bakımından bence creative den oldukça iyi özellikle yeni ürünleri vatan bilgisayarda çok fazla çeşidi var fiyat bakımından diğer ürünlere göre fiyatları oldukça düşük logitech - creatıve philips kaliteli ürünler fakat servis olarak 5 para etmezler ürün arızalınınca servisten 1 aydan önce gelmiyo mıcrolab servis olarak çok iyi adamlar ellerinde olduğu sürece birebir değişim yapıyolar

http://www.segment.com.tr/urunler/microlab-m-800-4-1-siyah-speaker-xgsrc/

http://www.segment.com.tr/urunler/microlab-x14-5-1-siyah-speaker-sphjf/

Bu siteden diğer markalarada bakabilirsiniz çoğu ürün vatan stoklarında mevcuttur.

• bence mıcrolab m-100 2+1 modelini kipa dan yada vatandan alabilirsin fiyatı 55 tl ama ürün ev ortamında özellikle flim izleyeceksen harika
  • arkadaşlar arçelik lcd tv var evimde ama sesi az çıkıyor. sesi yükseltmek için 2 adet uzun kolon almak istiyorum yanına. uygun fiyata nereden bulabilirim acaba?
  • Optik girişli ses sistemi arayanlar için alternatif olabilir. Ürün yeni çıkmış sanırım.

http://www.vatanbilgisayar.com/Hoparl%C3%B6r%20(Speaker)/microlab-m1910-51-m1910-5+1-ses-sistemi/productdetails.aspx?I_ID=64775
  • Benim çok geniş kapsamlı bir sorum olacak arkadaşlar, tavsiyelerinizi bekliyorum. Yeni bir ses sistemi almak istiyorum bütçeme uygun bulduğum üç set var.

Aralarından sizce hangisini tercih etmeliyim?

- EDIFIER M3500

- Logitech X530

- Creative Inspire 6.1
  • Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

2000 liraya kadar subwoofer bakıyorum. M-Audio Gsr12 ile kullanacağım. Behringer B1800D, M-Audio Gsr18, Eagletech Sp18a gibi alternatifler mevcut. Tavsiyeniz nedir?

Burada bir kaç doneye ihtiyaç var dostum. Subwoofer'ı kaç m2'lik bir alanda kullnacaksın ? Ne tarz bi Subwoofer arıyorsun ? D class ?

Marka olarak REL tavsiye ederim. Hi-Level input özelliği vardır. İngilizdir ve subwoofer'dan başka birşey üretmezler direk Hi-fi ve Hi-End kategorisindedir.
    Alternatif olarak Polkaudio alabilirsin Amerikan ikiside seni tatmin eder.

Sormak istediğin birşey olursa mutlaka yaz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozelmann

arkadaşlar arçelik lcd tv var evimde ama sesi az çıkıyor. sesi yükseltmek için 2 adet uzun kolon almak istiyorum yanına. uygun fiyata nereden bulabilirim acaba?

Bütçen Ne kadar dostum ?
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.