Şimdi Ara

hoparlor icin yardiminizi almak istedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar herkese. Daha 1 ay once arac aldim pejo 206 xs aracin butun hoparlorleri patlak :) bimeksten onler icin pioneer ts-g 1644r, arkalar icinde pioneer ts-g 1344r dusunuyorum siz ne diyosunuz? cok yuksek seste muzik dinleyen biri deilim. Teyp kendi orjinal teybi aracin ama onun yerinede sony dsx a30 alabilirim sizin fikirleriniz nelerdir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: muammer91

Selamlar herkese. Daha 1 ay once arac aldim pejo 206 xs aracin butun hoparlorleri patlak :) bimeksten onler icin pioneer ts-g 1644r, arkalar icinde pioneer ts-g 1344r dusunuyorum siz ne diyosunuz? cok yuksek seste muzik dinleyen biri deilim. Teyp kendi orjinal teybi aracin ama onun yerinede sony dsx a30 alabilirim sizin fikirleriniz nelerdir ?

media markt a git oradan alpine 13 ve 16.5 cm lik hoparlörleri var onlardan al teyp olarak pioneer deh-3650ui alabilirsin

• Hocam dediginiz teyp sony gore biraz pahali:) benm on hoparlorler 16 cm ama 16.5 olurmu ki

• quote:

Orijinalden alıntı: bygamer

quote:

Selamlar herkese. Daha 1 ay once arac aldim pejo 206 xs aracin butun hoparlorleri patlak :) bimeksten onler icin pioneer ts-g 1644r, arkalar icinde pioneer ts-g 1344r dusunuyorum siz ne diyosunuz? cok yuksek seste muzik dinleyen biri deilim. Teyp kendi orjinal teybi aracin ama onun yerinede sony dsx a30 alabilirim sizin fikirleriniz nelerdir ?

media markt a git oradan alpine 13 ve 16.5 cm lik hoparlörleri var onlardan al teyp olarak pioneer deh-3650ui alabilirsin

Hocam media markt a gittim onler icin alpine sxe1725 s arkalar icinde sxe1325 s aldm :)

• quote:

Hocam media markt a gittim onler icin alpine sxe1725 s arkalar icinde sxe1325 s aldm :)

hayırlı olsun teybi de pioneer 3650 ui ile değiştirebilirsiniz fiyatına göre en iyi performansı veren ürünler bunlar benim tavsiye edebileceklerim
  • quote:

quote:

3550 de var aralarında fark nedir bilimorum bilen varsa...

• quote:

Orijinalden alıntı: abex

yeni model ve android 4 destekliyor bildiğim kadarıyla
  • quote:

quote:

yeni model ve android 4 destekliyor bildiğim kadarıyla

ya bu işten pek anlamam yani telefonda kablosuz direk müzikmi çalabiliyorsun
  • quote:

android 4.0 desteklemesi sanırım telefonu usb ile bağlayıp içindeki müzikleri çalabiliyorsun
  • quote:

quote:

android 4.0 desteklemesi sanırım telefonu usb ile bağlayıp içindeki müzikleri çalabiliyorsun

valla ben bir süre sonra ya 3550 yada 3650 alacam. aralarında 10-20 lira fark var bakalımm...

• abex A kullanıcısına yanıt
    Bu model (3550) 2012 model, 3650 2013 model serisi, yani ikinci rakamı 5 ile başlayanlar 2012, 6 ile başlayanlar 2013 te piyasa çıkanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parker48

Bu model (3550) 2012 model, 3650 2013 model serisi, yani ikinci rakamı 5 ile başlayanlar 2012, 6 ile başlayanlar 2013 te piyasa çıkanlar.

aslında ikisinide deneme şansı bulanlar, varsa farklılıklarını paylaşabilir... benim gözlemlediğim 3550 de panel ışıkları daha fazla ve bana göre tasarım daha şık.. 3650 de bu ışık oranı azaltılmış.
  • abex A kullanıcısına yanıt
    O ışıklar ayarlanabiliyor diye biliyorum, ayrıca panel ışığının yüksek değil düşük olması daha iyidir. Ayrıca 3650 da ekran 1.5 satır olması lazım ekran da farklılık var ama detayını bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.