Şimdi Ara

HONOR 8X ANAKONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
7
Favori
34.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Play varken bu alınmaz işlemci yetersiz bence. Alanlara hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazı Hindistan'da ki bir arkadaşımdan 1150tl ye sipariş ettim tabi pasapost kayıt ücreti artmadan önce. Acaba bu cihazınmalum yöntemle kayıt imkanı var mı?

• Bir adet de ben aldım henüz kargolanmadı inşallah pişman etmez
  • İyi forumlar dostlar ;

Kullanan arkadaşlara bir sorum olacak telefonda ki navigasyon tuşlarını kapatıp tamamen jestler ile kontrol etmek var mı ? iPhone X modelinde olduğu gibi ? Yoksa navigasyon tuşları hiçbir şekilde gizlenmiyor mu ?

Yanında hediye gelen Bluetooth kulaklık renk olarak siyah mı geliyor ?

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RdvnKrca -- 28 Kasım 2018; 10:57:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

İyi forumlar dostlar ;

Kullanan arkadaşlara bir sorum olacak telefonda ki navigasyon tuşlarını kapatıp tamamen jestler ile kontrol etmek var mı ? iPhone X modelinde olduğu gibi ? Yoksa navigasyon tuşları hiçbir şekilde gizlenmiyor mu ?

Yanında hediye gelen Bluetooth kulaklık renk olarak siyah mı geliyor ?

Şimdiden teşekkürler.
    Evet bu şekilde kontrol var.
  • Hızlı sarj var mı cihazda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 w olarak var diye biliyorum ben
  • Merhaba,

Honor 8X'i 10 gündür kullanıyorum. Aşağıda linkini bıraktığım video'da izlenimlerimi ve kamera örneklerini gösterdim. İzlerseniz ve kendimi geliştirebilmem adına yorumda bulunursanız çok sevinirim. (Normalde GM 9 Pro kullanıcısıyım.)

https://www.youtube.com/watch?v=JztA_yCM6e4&t=152s

Bilgilerinize.

Saygılarımla,
  • Dün spariş verdim a101 den, kargoda yazıyor ama takip numarası kısmı boş bırakılmış, gördüğüm kadarıylada gönderim süreci ve kargo konusunda sıkıntı yaşayanlar olmuş, a101 den bu telefonu alıp benzer sıkıntıları yaşayan varmı? Sizlere kaç günde ulaştı kargonuz ve takip numarası verildi mi?

• Telefon bir gün sonra Sorunsuz geldi, kargo takip numarasında ondan iki gün sonra alakasız bir zamanda mesaj olarak geldi. 😀

• Telefonum %100 şarjı ve tahmini kalan süre 16 saat diyor. Daha önce 1 gün 20 saatler civarı yazardı. Pil yüzdesi stabil azalıyor sıkıntısı yok, ekran süreside daha önce olduğu gibi yaklaşık 9-10 saat arası alıyorum bir tek tahmini kullanın süresi böyle değişik gösteriyor. Sanki telefon kalan kullanım süresini değilde benim ortalama şarja takma süremi yazıyı gibi çünkü ben şarjı bitiremediğim için genelde sabah çektiğim telefonu gece tekrar şarja takıyorum, bundan olabilir mi, bu durumu yaşayan var mı?

• Herkese merhaba arkadaşlar, forumdan beni bilenleriniz olabilir, 14 yıldır forum üyesiyim ve yaklaşık 10 yıl iOS cihaz kullandıktan sonra (ki evde hala duruyor birçoğu) kendime ve eşime Xiaomi Note 5 4/64 GB almıştım, gayet de memnundum ama bir gece şarja takıp yattım ve bir daha kullanamadım. Yurtdışında resmi garantili değil ithalatçı garantili aldığım ve o firmaya götürme şansım da olmadığı için telefon hala kullanılamaz durumda. İdareteden eski iPhone 6'yı kullandım ama şarj ve hafıza yetersizliği bıktırınca ve yurtdışında Huawei resmi garantili olarak 1395 TL'ye denk gelen fiyatla Honor 8X 64 GB mavi modelini alarak aranıza katılmış oldum. Başka bir ülkede yaşayan ağabeyimde de aynı telefonun 128 GB'lığı olduğundan genel bir bilgim vardı, telefon alım sürecinde muadili telefonlarla kıyaslayınca öncelikle görüntüsü çok cezbetti. Telefonu gerçekte görünce kendisinden pahalı çoğu telefondan daha şık göründüğünü fark ediyorsunuz ki gerçekte görüp de beğenmeyen olmadı telefonu. Donanım olarak da aldığım fiyatı göz önüne aldığımızda çok iyi ki ben en çok ekran, batarya ve çift sim + hafıza kartının 3 slot sayesinde aynı anda aktif olmasını beğendim. 2 simi olan kişiler için çok büyük rahatlık. 64 GB telefon hafızasına ek 128 GB Samsung MicroSD ile kullanıyorum ve ne şarj ne hafıza ne de performansla ilgili eksik bulduğum bir şey var, her şey çok güzel. Ekranından hızına, kamerasından tasarımına her şey özellikle fiyat aralığında çok iyi. Muadil telefonlar arasında bazı özelliklerde ön plana çıkan telefonlar tabii ki var ama gerçekte inceleyince tasarımı ve ekranıyla gerçekten cezbedici bir telefon olmuş Honor 8X. Açıkçası Mate 20 Lite'tan da daha güzel geldi bana.

• HONOR 8X ANAKONU

HONOR 8X ANAKONU

• Arkadaşlar şu duvar kağıdını arıyorum bulamıyorum kullananlar paylasabılırmı acaba ;

HONOR 8X ANAKONU

• https://youtu.be/XJFyRRTfzAc

Honor 8x Jsn-Al00a Hindistan'daki versiyonuna kamera güncellemesi gelmiş, sanırım yakın bir zamanda diğer versiyonlarada gelecek bu güncelleme.

• http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/honor-telefonlar-icin-android-pie-guncelleme-takvimi-belli-oldu-41084641

Güncelleme hastası değilim, telefon stabil çalışsın yeter ama merak edenler için habere göre pie ve emuı 9 Şubat ta geliyor..

• Şu an hangi emui sürümü var?

• abdullah b. abdullah kullanıcısına yanıt
    8.2.0

• Mi 8 lite ile bunun arasında kaldım. Her iki telefonu da kullanmış olan kimse var mı?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.