Şimdi Ara

Honda Crv İzlenimleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
2
Favori
134.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşım merhaba bizde bu arabadan almayı düşünüyoruz benzin tüketimi nasıl ve siz nasıl aldınız kredi ilemi ?
  • daihatsu teriosu arazi aracı sayılmadı herhadle fiyatıda makul
  • Bizim komşu aldı yeni crv çok memnun ve diğer 4x4 lere görede daha sportif dizel motoru varmış ama otomatik vites seçeneği yokmuş.Dizel ve otomatik olursa süper olur.
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba bizde cr-v sahibiyiz bu ayın 22'sinde aracımız 5aylık olucak.Soruları olan olursa yardımcı olmaya çalışırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: LİTEON

Arkadaşlar öncelikle merhaba bizde cr-v sahibiyiz bu ayın 22'sinde aracımız 5aylık olucak.Soruları olan olursa yardımcı olmaya çalışırım

Hocam ses sistemi nasıl ve yakıt durumu nedir??
  • quote:

Orjinalden alıntı: aBaBaDaN

quote:

Arkadaşlar öncelikle merhaba bizde cr-v sahibiyiz bu ayın 22'sinde aracımız 5aylık olucak.Soruları olan olursa yardımcı olmaya çalışırım

hocam ses sitemi güzel,yakıtıda bence bir suv için harika 6.7'e kadar düştük 10.000km'den sonra iyice düşer die tahmin ediyoruz.Yalnız subwoofer var diyolar nerde bir türlü çözemedim gitdi

herkeze selamlar

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: aBaBaDaN

quote:

hocam ses sitemi güzel,yakıtıda bence bir suv için harika 6.7'e kadar düştük 10.000km'den sonra iyice düşer die tahmin ediyoruz.Yalnız subwoofer var diyolar nerde bir türlü çözemedim gitdi

herkeze selamlar

Koltuğunuzun altına bakınYakıt gerçekten iyiymiş.Peki ses yalıtımı konforu falan kullandığınız zaman içerisindeki görüşlerinizi yazabilirmisiniz??Kazasız sürüşler

• Ses yalıtımı ideal,süspansiyon hafif sert insanı rahatsız etmiyor tam tersine güvende hissettiriyor.Zaten çoğu yerde yumuşak yumuşak gidiyor sertmi yumuşak mı bir türlü çözmüş değilim,bundan önce bizde passat vardı onun ses yalıtımı kötüydü ve sert süspansiyon vardı ondan sonra bu araç bize baya iyi geldi.
  • Arkadaşlar dün carrefour içerenköy'de benim aracın aynı renginde gördüm.Merak edip yanına gitdiğimde is şok oldum adam mugen yapmış.Sonra şöle bi baktığımda yan cam rüzgarlıkları çok hoşuma gitdi sizce tahminen fiyatı ne kadardır
  • Babamda Honda CR-V yeni kasa var.Bende ilk gördüğümde biraz şaşırdım.Çünkü arabanın avrupa versiyonunda dvd ve navigasyon sistemli lcd var iken Türkiye'ye getirilen araçta bu sistem bulunmuyor.Bunun nedeni araştırdım fakat bir sonuç bulamadım.Bu konu hakkında bir şeyler bilen var mı?
  • Birde egzoz tasarımı hiç hoş olmamış mesela hyundai veya kia modellerindeki gibi çift egzoz yapabilirlerdi.Bence biraz tasarıma önem versele gerçekten 4 4 lük bir SUV olacak.
  • kesinlikle insanın içine gerçek cevabı verdiğin için defalarca teşekkür.hayat görüşün için tebrikler.ancak bu kadar güzel ve özel özetlenebilirdi.evet aslolan ihtiyaçtır.
    quote:

Orjinalden alıntı: Ebu Zer Gıfari

Verilen onca paraya değer mi sorusuna cevabı ise malesef hiç bir araç için değmez olacaktır, neticede ortalama her araç için yaklaşık 2 katı bedel ödeyerek alıyoruz, bizim yarı fiyatımıza alan ülkeler de bile değip değmeyeceği tartışılırken bizim ülkemiz de son kuruşuna kadar hak ediyor cevabı çok fazla anlam ifade etmeyecektir. Neticede bunlar birer araçtır, eğer herhangi bir kredi, borç vs.'ye girmeden alınacaksa değer yok alırken vede öderken borca girilecekse ve elinizde mevcut ihityaçlarınızı gören bir araç varsa değmez, neticede crv'de alsanız başka bir araç da alsanız nefsimiz doymayacaktır ve belli bir zaman sonra bir üstünde ne alabilirim diye yine aynı sorunlarla karşılaşılacaktır. Bundan dolayı burda asolan ihtiyaçlardır.

Saygı ve Sevgilerimle,

• konuyu hortlatayım:) arac sahibi arkadaşlar şehir içi kullanımdaki yakıt tüketimini bildirebilirlermi??? ben de her an alabilirim bu araçtan...
  • Bizim araç full şehiriçi + sıkışık trafik ve oldukça devirli kullanımda 12 lt. benzin yakıyor. Diğer aracımızda Focus benzinli oda ondan 1-2 lt az yakıyor. Yani benzinli bir suv için iyi değerler olduğunu düşünüyorum.
  • honda crv ler cok karizma SUV lar siyah ve füme rengindekiler cok hos duruyor Aracınız hayırlı olsun ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheAltuns -- 6 Eylül 2008; 15:03:09 >
  • benzinli diye epey endişelendim ancak diğer düşündüğüm sorento 14 lt dizel (yarı otoban yarı şehiriçi bizzat kendim test ettim), dodge nitro 12 lt yaktı... benzin için şehir içi 12 lt oldukça iyi diye düşüyorum... Siz ne dersiniz?
  • Evet oldukça iyi bir değer, bu motor eski kasaya nazaran daha hızlı ve daha az yakıyor. Sorento daha agır ve buyuk bir arac. Şehiriçi kullanım için Honda CR-V oldukça iyi bir seçenektir.

Almayı düşünenler için aracın ingiltere sitesindeki broşürü öneririm aksesuarlar ile ilgili ayrıntılı bilgiler var.

http://media.honda.co.uk/brochures/download.asp?subpath=car/&filename=CR-V07.pdf&alias=_brochurerequest_download_brochure_confirm?brochureID=crv2007

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philip27 -- 7 Eylül 2008; 11:53:05 >

• Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın
  • Bende bir arkadaşın crv sine binmiştim otomatik vitesliydi yani 2.0 benzinli.Araba resmen yokuşlarda çekmiyordu ama incelemede hızlanma performansına iyi demişsiniz.Bence değildi ama tabi kişiden kişiye göre değişebilir bu kavram.
  • quote:

Orjinalden alıntı: liarda

Bende bir arkadaşın crv sine binmiştim otomatik vitesliydi yani 2.0 benzinli.Araba resmen yokuşlarda çekmiyordu ama incelemede hızlanma performansına iyi demişsiniz.Bence değildi ama tabi kişiden kişiye göre değişebilir bu kavram.

Yeni kasayamı bindiniz çünkü 0-100'ü eski kasanın 13.1 sn. iken yeni kasalarda bu değer 12.2' sn.dir. Çok hızlı bir SUV değil tabiiki ama selefine göre başarılı denilebilir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.